מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל צבא | משטרה | ביטחון

פיגוע הדריסה במחסום הקיוסק ותגובת לוחמי מגב של המשטרה

המחבל/טרוריסט, תחילה האט את מהירות נסיעתו והמתין לשעת כושר, כשלפתע, סטה מאמצע הנתיב לצד בכדי לאפשר זווית פגיעה בלוחמת ואז הגביר את נסיעתו, הסיט את רכבו ב- 90 מעלות ושעט בפראוּת לעבר 'לוחמי משמר הגבול' וכתוצאה מכך, פגע בזדון בלוחמת שנפצעה באורח קל ופונתה לבית החולים הר הצופים.
0
0

דוברות המשטרה (מגב) היתרה היום (רביעי, ב’ בתמוז תש”ף) את פרסום סרטון תיעוד פיגוע הדריסה במחסום הקיוסק באבו דיס ואת תגובתם של לוחמי משמר הגבול של משטרת ישראל שנטרלו את המחבל.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’..

בתיעוד הפיגוע, נראה המחבל/טרוריסט כשהוא נהג ברכב פלסטיני והגיע לעבר המחסום שוטרי מגב, המוצבים דרך קבע במעבר הסמוך ליישוב קדר.

תיעוד רגע הפיגוע הדריסה במחסום הקיוסק באבו דיס ופציעת השוטרת | צילום משטרת ישראל | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
תיעוד רגע הפיגוע הדריסה

המחבל/טרוריסט, תחילה האט את מהירות נסיעתו והמתין לשעת כושר, כשלפתע, סטה מאמצע הנתיב לצד בכדי לאפשר זווית פגיעה בלוחמת ואז הגביר את נסיעתו, הסיט את רכבו ב- 90 מעלות ושעט בפראוּת לעבר ‘לוחמי משמר הגבול’ וכתוצאה מכך, פגע בזדון בלוחמת שנפצעה באורח קל ופונתה לבית החולים הר הצופים.

לוחמי משמר הגבול, שאבטחו את המחסום לא היססו וביצעו ירי לעבר המחבל וחיסלו אותו. חבלן המשטרה, בדק את זירת האירוע.

הלוחמת שנפצעה באורח קל, פונתה אתמול ל‘בית החולים הר הצופים’ לקבלת טיפול רפואי והבוקר (רביעי) היא שוחררה מבית החולים אל ביתה.

מטעם דוברות משטרת ישראל, נמסר לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי לוחמי מגב, המוצבים בגזרות המורכבות ביותר נמצאים בחזית המאבק בטרור.

‘לוחמי לוחמי משמר הגבול’, ימשיכו בפעילותם לסכל טרור ולהגן על ביטחון אזרחי ישראל.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן