פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

כאן עכו פלילים

פורץ שחגג שללו בסעודה בחצר בית ב-עכו ממנו גנב, יועמד למשפט

החשוד בפריצה תושב הצפון בשנות ה- 30 לחייו, בחר בתפריט שכלל; קופסאות שימורים, אבטיח, פיצוחים ועוד ◄ חטיבת התביעות של משטרת ישראל לבית משפט השלום בעיר עכו, כתב אישום ובקשה למעצרו עד תום ההליכים, שם יבחר את ארוחותיו מתוך תפריט חדרי המעצר.
0
0

לא. זו לא קומדיה. הגנב שבא לסעוד נוסח העיר עכו; לאחר שרוקן מדירה בעיר; כסף, תכשיטים לא תמו עלילותיו ולקינוח בחר גם באבטיח צונן מן המקרר – כך עולה, בין היתר מכתב אישום שהגישה המשטרה, נגד פורץ בעכו, לאחר ש”סעד את לבו” בחצר הבית.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

פורץ (הדמייה) לדירה ברקע: אבטיח | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
פורץ לדירה ברקע: אבטיח

סיפור המעשה החל לפני כשבוע, עם קבלת דיווח ב‘מוקד 100’ של משטרה ישראל בדבר חשד לביצוע התפרצות לדירה בעיר עכו וגניבת רכוש ממנה.

המשטרה, פתחה מיד בחקירה ובתום סריקות שערכו שוטרי תחנת עכו, הם עצרו תושב הצפון בשנות ה- 30 לחייו, בחשד, כי הוא זה שביצע את המעשים הפליליים כשהרכוש הגנוּב עדיין ברשותו.

מהחקירה ומכתב האישום, עוד עולה, כי בתאריך 12.6.20, פרץ החשוד לבית דרך ‘חלון הממד’ וגנב מן הבית תכשיטים, רכוש ודברי מזון.

אך מתברר, כי בעת יציאתו מן הבית שזה עתה פרץ, בחר הפורץ הרעבתן, לערוך מן “פיקניק פרטי” ממש בתוך חצר הבית ולאכול את המזון שגנב ממנו.

החשוד בפריצה בחר בתפריט שכלל; קופסאות שימורים, אבטיח, פיצוחים ועוד.

מטעם דוברות משטרת ישראל, נמסר לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי מעצרו של החשוד, הוארך מעת לעת ואתמול (שני, ל’ סיון תש”ף) הגישה חטיבת התביעות של משטרת ישראל אל בית משפט השלום בעיר עכו, כתב אישום ובקשה למעצרו עד תום ההליכים, שם יבחר את ארוחותיו  מתוך תפריט חדרי המעצר.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן