פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

פתח תקווה קהילה

פורום הציונות הדתית נועד עם ראש העיר פתח תקווה מר רמי גרינברג

פורום הציונות הדתית, שנוסד בימים אלה בחסות ראש העיר מר רמי גרינברג פתח תקוה, התכנס אמש (שני) לראשונה במליאת מועצת העיר בו השתתפו כ-80 תושבי העיר מהמגזר הדתי לאומי שביקשו מראש העיר הנבחר, לסייע בקידום צרכי המגזר הדתי לאומי בשכונות ◄ראש העיר פתח תקווה, מר רמי גרינברג; "אני מתכוון לתת את כל כולי ולהצעיד את העיר קדימה בכל השכונות, המגזרים והסקטורים.
חברי פורום הציונות הדתית במליאת מועצת העיר פתח תקווה | צילום באדיבות: פורום הציונות הדתית
חברי פורום הציונות הדתית בפתח תקווה

פורום הציונות הדתית, שנוסד בימים אלה בחסות ראש העיר מר רמי גרינברג, התכנס אמש (שני, ה’ בכסלו התשע”ט) לראשונה במליאת מועצת העיר פתח תקווה בו השתתפו כ-80 תושבי העיר מהמגזר הדתי לאומי.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

תושבי העיר מהמגזר הדתי לאומי, ביקשו מראש העיר הנבחר, לסייע בקידום צרכי המגזר הדתי לאומי בשכונות העיר פתח תקווה. האווירה בכנס, דווח, הייתה מצוינת והייתה תחושה חיובית של התנדבות ותרומה לקהילה.

מר יונה אמרוסי, פעיל חברתי, סיפר, כי; “במסגרת הכנס, עלו נושאים שונים ומגוונים, שדורשים את טיפול העירייה והעומד בראשה. בשלב זה, הוחלט לייסד 5 ועדות בתחומי; חינוך, נוער וצעירים, מוסדות דת, חסד ותרבות, ותשתיות ופיתוח.

כל ועדה, תיפגש עם ראש העיר ואנשי המקצוע של עיריית פתח תקווה, כדי לתת מענה ראוי לצרכי המגזר בשכונות השונות”, הבהיר הפעיל החברתי מר אמרוסי.

█ ראש העיר פתח תקווה, מר רמי גרינברג; “החלטתי לפתוח ערוץ הידברות ישיר עם התושבים ממגזרים שונים ומהשכונות…”

ראש העיר פתח תקווה, מר רמי גרינברג; “אני מתכוון לתת את כל כולי ולהצעיד את העיר קדימה בכל השכונות, המגזרים והסקטורים. אין כל קשר בין כל תושבי העיר, שאותם אני משרת נאמנה, לבין העסקנות הפוליטית של מפלגה כזו או אחרת”.

ראש העיר, מר גרינברג, ציין; “החלטתי לפתוח ערוץ הידברות ישיר עם התושבים ממגזרים שונים ומשכונות העיר, כדי להמשיך להיות בשטח, ולספק מענה הולם”.

ראש העיר פתח תקווה, מר רמי גרינברג, הוסיף; “אנו מכירים את רוב הבעיות של העיר, השכונות והמגזרים, ואנו צריכים לפעול למען כולם, כולל עבור קהילת הציונות הדתית, שאני נמנה עליה. רוב הבעיות בעיר אינן צבועות כסקטוריאליות, שכן מדובר בפיתוח תשתיות, גינות וכדומה.

כבר צללנו חזק לתוך העבודה וקיימנו פגישות עבודה רבות”, הוסיף וסיכם מר גרינברג.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן