איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

פתח תקווה קהילה

פורום הציונות הדתית נועד עם ראש העיר פתח תקווה מר רמי גרינברג

פורום הציונות הדתית, שנוסד בימים אלה בחסות ראש העיר מר רמי גרינברג פתח תקוה, התכנס אמש (שני) לראשונה במליאת מועצת העיר בו השתתפו כ-80 תושבי העיר מהמגזר הדתי לאומי שביקשו מראש העיר הנבחר, לסייע בקידום צרכי המגזר הדתי לאומי בשכונות ◄ראש העיר פתח תקווה, מר רמי גרינברג; "אני מתכוון לתת את כל כולי ולהצעיד את העיר קדימה בכל השכונות, המגזרים והסקטורים.
חברי פורום הציונות הדתית במליאת מועצת העיר פתח תקווה | צילום באדיבות: פורום הציונות הדתית
חברי פורום הציונות הדתית בפתח תקווה

פורום הציונות הדתית, שנוסד בימים אלה בחסות ראש העיר מר רמי גרינברג, התכנס אמש (שני, ה’ בכסלו התשע”ט) לראשונה במליאת מועצת העיר פתח תקווה בו השתתפו כ-80 תושבי העיר מהמגזר הדתי לאומי.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

תושבי העיר מהמגזר הדתי לאומי, ביקשו מראש העיר הנבחר, לסייע בקידום צרכי המגזר הדתי לאומי בשכונות העיר פתח תקווה. האווירה בכנס, דווח, הייתה מצוינת והייתה תחושה חיובית של התנדבות ותרומה לקהילה.

מר יונה אמרוסי, פעיל חברתי, סיפר, כי; “במסגרת הכנס, עלו נושאים שונים ומגוונים, שדורשים את טיפול העירייה והעומד בראשה. בשלב זה, הוחלט לייסד 5 ועדות בתחומי; חינוך, נוער וצעירים, מוסדות דת, חסד ותרבות, ותשתיות ופיתוח.

כל ועדה, תיפגש עם ראש העיר ואנשי המקצוע של עיריית פתח תקווה, כדי לתת מענה ראוי לצרכי המגזר בשכונות השונות”, הבהיר הפעיל החברתי מר אמרוסי.

█ ראש העיר פתח תקווה, מר רמי גרינברג; “החלטתי לפתוח ערוץ הידברות ישיר עם התושבים ממגזרים שונים ומהשכונות…”

ראש העיר פתח תקווה, מר רמי גרינברג; “אני מתכוון לתת את כל כולי ולהצעיד את העיר קדימה בכל השכונות, המגזרים והסקטורים. אין כל קשר בין כל תושבי העיר, שאותם אני משרת נאמנה, לבין העסקנות הפוליטית של מפלגה כזו או אחרת”.

ראש העיר, מר גרינברג, ציין; “החלטתי לפתוח ערוץ הידברות ישיר עם התושבים ממגזרים שונים ומשכונות העיר, כדי להמשיך להיות בשטח, ולספק מענה הולם”.

ראש העיר פתח תקווה, מר רמי גרינברג, הוסיף; “אנו מכירים את רוב הבעיות של העיר, השכונות והמגזרים, ואנו צריכים לפעול למען כולם, כולל עבור קהילת הציונות הדתית, שאני נמנה עליה. רוב הבעיות בעיר אינן צבועות כסקטוריאליות, שכן מדובר בפיתוח תשתיות, גינות וכדומה.

כבר צללנו חזק לתוך העבודה וקיימנו פגישות עבודה רבות”, הוסיף וסיכם מר גרינברג.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן