קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

טור אישי של יעל שביט פרשת השבוע

פָּרָשַׁת נֹחַ | האנושות זקוקה לתיקון טרם יבוא המבול בשנית 

טרם יבוא המבול בשנית. אזהרות וסימנים לא חסרים; הקרחונים נמסים, סופות הטורנדו מתחזקות, הצונמי הורס כל שבדרכו, מגפות ורעב... ואנו ממשיכים באופן פאסיבי לחיות בעולם- צדיקים כביכול כמו נוח ...פאסיבים, דואגים בעיקר לעצמנו, ללא עשייה משמעותית לתיקון חברתי מוסרי - כאן ועכשיו! מגיע לו לעולם מבול שיכחיד אותו. ואולי הפעם באמת יתחיל משהו אחר... ואולי עוד נותר זמן לתיקון...
עגינת התיבה של נח לאחר המבול | צילום: ויקיפדיה | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
עגינת התיבה של נח לאחר המבול | צילום: ויקיפדיה | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

פרשת השבוע – נֹחַ (בראשית ו'-י"א) ושלא נחשוב לרגע, כי פרשה זו, אינה עלולה להתרחש גם בדור שלנו. כמה רלוונטית ואקטואלית, לצערנו, פרשה זו במציאות העכשווית; "והארץ מלאה חמס" (בראשית ו' ',יג) הארץ מלאה – רוע וחטאים – פשעים, שקרים, גזל, שוחד, קשרי הון שלטון, עושק קשישים וחלשים, סחר בבני אדם, פשעי מין וניצול, מינויים פוליטיים, אי כיבוד אב ואם או צוואותיהם..ועוד ועוד. מוכר, לא?!

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

פָּרָשַׁת נֹחַ, פרשת השבוע השנייה ב'ספר בראשית'. היא מתחילה בפרק ו', פסוק ט' ומסתיימת בפרק י"א, פסוק ל"ב. הנושא הבולט בפרשה הוא סיפור המבול ו'תיבת נח' וסיפורים נוספים הם שכרות נח ו'מגדל בבל'. בנוסף, מפורטים בפרשה רשימות של צאצאי בני נח אחרי המבול.

נח אינו מנהיג או בעל כריזמה. נח, הולך בתלם. כאשר הוא שומע ציווי רוחני לבנות תיבה להצלת בני משפחתו ובעלי החיים, בזוגות, למטרת הקמת עולם אחר, לביצוע תיקון, הוא מבצע זאת אוטומטית.

120 שנים ארכה בניית התיבה וכל אותו הזמן לא ניסה נח לתת הסברים לעצמו, או לשדל את סביבתו לשנות דרכם הנלוזה, לגרום להצלת חיי האנושות והעולם. נֹחַ, אמנם גרם לחיסול העולם המושחת, אבל אילו היה מנסה, יכול אולי היה להציל את העולם

איש שקט נֹחַ, פאסיבי הולך בתלם. האם אין כל אחריות גם עליו?

 פָּרָשַׁת נֹחַ | מגיע לו לעולם מבול שיכחיד אותו

בן 600 היה נֹחַ כשהחלו ממטרים שנהפכו לסערות, רוחות, סופות טורנדו, צונמי והצפה כללית של האדמה אשר הטביעו הכל "וימח את כל היקום אשר על פני האדמה… " (בראשית ז',כג) 40 יום ולילה היכה המבול.

פָּרָשַׁת נֹחַ, מזכירה כי האנושות עדיין זקוקה לתיקון. ואנו בני האדם מסוגלים ויכולים לגרום לשינוי המוסרי שהעולם זקוק לו, טרם יבוא המבול בשנית. אזהרות וסימנים לא חסרים; הקרחונים נמסים, סופות הטורנדו מתחזקות, הצונמי הורס כל שבדרכו, מגפות ורעב.

ואנו ממשיכים באופן פאסיבי לחיות בעולם – צדיקים כביכול כמו נח …פאסיבים, דואגים בעיקר לעצמנו, ללא עשייה משמעותית לתיקון חברתי מוסרי – כאן ועכשיו!

מגיע לו לעולם מבול שיכחיד אותו. ואולי הפעם באמת יתחיל משהו אחר… ואולי עוד נותר זמן לתיקון

שבת שלום, חברים.

רק בריאות היו טובים
אודות הכותב

יעל שביט

יעל שביט הנחשבת ככוהנת הגדולה של יחסי הציבור, הדוברות, התדמית והאסטרטגיה של צפון המדינה, משרד “תקשורות” שבבעלות הגב’ שביט, עם צוות משרד יחסי הציבור תקשורות, הגדול במשרדי היחסי הציבור בצפון הארץ. משרד ’תקשורות – יעל שביט’ הוקם כבר לפני 20 שנה בגליל, כמשרד עצמאי וממוקם במושבה יסוד המעלה בצפון הארץ. רוב לקוחותיו הנאמנים מטופלים במשרד לאורך שנים רבות. משרד “תקשורות” מטפל בתיקים בתחום; תעשיית היי טק, תיירות, ביו כימיה, רפואה, חקלאות, אמנות, יין, משפט ועוד.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן