פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

חקלאות ישראל מסחר | תעשייה

ענף החקלאות ההודי, צריך אתכם בעלי ידע מתקדם בתחום החקלאות

חברת SuperKisan ההודית, מזמינה ארגונים וחברות ישראליות להציע פתרונות מתקדמים וידע בתחומי החקלאות, לשתף תכנים (סרטוני וידאו, חומרי הדרכה, תמונות, אנימציות וכיוצא באלה) ואלו, יזכו לחשיפה בפלטפורמת התוכן של Super Kisan - ללא עלות ◄הנספח הכלכלי של משרד הכלכלה והתעשייה ב-ניו דלהי מר ברק גרנות; "אין ספק שנציגי חב' Super Kisan, מציגים עניין רב ומבינים את הערך המוסף בעבודה עם חברות ישראליות המציגות פתרונות וידע בתחומי החקלאות. הפלטפורמה שלהם, שכבר נגישה לכ-50 מיליון חקלאים בצפון הודו ומרכזה, עתידה להרחיב את פעילותה בשנים הקרובות ולצבור תאוצה.
0
0
ברק גרנות הנספח הכלכלי של משרד הכלכלה והתעשייה של ישראל ב-ניו דלהי ברקע שלט הכיוון הודו | צילום: גדעון שרון | עיבוד צילום: משה נעים ©
ברק גרנות

אם אתה בעל ידע מתקדם בתחום החקלאות חברת SuperKisan’‘ שבבעלות קואופרטיב החקלאות הענק IFCO  ההודית, מזמינה חברות ישראליות להציע פתרונות ותכנים, כדי לגשר על הפער שבין הידע והכלים הטכנולוגיים הקיימים בעולם, לבין המציאות השרירה והקיימת במרחבים החקלאיים של הודו.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

הנספח הכלכלי של משרד הכלכלה והתעשייה ב-ניו דלהי מר ברק גרנות; “אין ספק שנציגי חב’ Super Kisan, מציגים עניין רב ומבינים את הערך המוסף בעבודה עם חברות ישראליות המציגות פתרונות וידע בתחומי החקלאות.

הפלטפורמה שלהם, שכבר נגישה לכ-50 מיליון חקלאים בצפון הודו ומרכזה, עתידה להרחיב את פעילותה בשנים הקרובות ולצבור תאוצה.

אנו בוחנים ברצינות את הצעת נציגי החברה אשר הודיעו על נכונותם העקרונית לארח חברות ישראליות במרכזי מחקר ולימוד חקלאיים המופעלים על ידם, שיוכלו לאפשר לחברות ישראליות לבצע מחקרים, סקרי התכנות ופרויקטים להוכחת התכנות בתנאים ואל מול עיניי משתמשי הקצה ההודיים.

זאת, נוסף לפלטפורמה השיווקית והאפשרות לשתף תכנים וידע על פתרונות ישראליים, בהחלט יכולים להטיב עם האינטרסים של השחקנים הישראליים בשוק המקומי”. סיכם הנספח הכלכלי של משרד הכלכלה והתעשייה ב-ניו דלהי מר גרנות.

כידוע, השוק ההודי, הנו הזדמנות עסקית אדירה, אבל מצריך למידה, השקעה והתמדה. הודו, היא המדינה השנייה בעולם בהיקף השטחים הפוריים, והינה בעלת פוטנציאל עצום לאימוץ טכנולוגיות מתקדמות בתחומים החקלאיים ורכישת ידע בתחומי החקלאות.

כ-50% מכוח העבודה במשק ההודי, נסמך על ‘חקלאות’ כמקור פרנסה עיקרי וזו תורמת כ-17% מהתוצר הלאומי הגולמי של הודו.

עם 120 מיליוני חקלאים ו‘אוכלוסייה כפרית’ המונה כ-700 מיליון נפש, מדובר בשוק ענק המגלגל; 1.5 טריליון דולר.

בהודו הכפרית, חיים כיום 436 מיליון צרכני אינטרנט, אולם רק 75% משטחי הפריפריה של הודו, נהנים מכיסוי של רשתות סלולריות המאפשרות גישה לאינטרנט.

מדובר בשוק צומח מאוד, הזוכה לראשונה, לגישה הולכת וגדלה אל מידע ושווקים וירטואליים ההופכים זמינים ל-משתמשי הקצה הכפריים.

חב’ Super Kisan, שואפת להציע לחקלאים ההודיים את המוצרים והפתרונות הטובים והרלוונטיים ביותר לחקלאים ההודיים

חברת סופר קיסן  (SuperKisan) מציעה מרחב מסחר מקוון (Marketplace), המנגיש מידע, כלים, תכנים, מוצרי צריכה ושירותים שונים לעשרות מיליוני חקלאים ב-הודו.

החברה חב’ Super Kisan, שואפת להציע לחקלאים ההודיים את המוצרים והפתרונות הטובים והרלוונטיים ביותר לחקלאים ההודיים ולשם כך, פנתה אל נספחות משרד הכלכלה והתעשייה בשגרירות ישראל בהודו.

נוסף על ה- Marketplace, מפעילה החברה את Kisan Guru  – אפליקציה המאפשרת לחקלאים להיחשף לתכנים רלוונטיים עבורם בתחומי החידושים והפיתוחים בתחומי החקלאות, ההשקיה, הדשנים וכיו”ב.

החברה, מזמינה ארגונים וחברות ישראליות, המציעות פתרונות מתקדמים וידע בתחומי החקלאות, לשתף תכנים (סרטוני וידאו, חומרי הדרכה, תמונות, אנימציות וכיוצא באלה) ואלו, יזכו לחשיפה בפלטפורמת התוכן של  Super Kisan – ללא עלות  (ועל פי שיקול דעת העורכים של אתר זה).

בנוסף, מזמינה החברה את החברות הישראליות לעשות שימוש בפלטפורמת המסחר המקוונת והמוכוונת חקלאים ולהציע את מרכולתם (בתשלום) בתחומים הבאים :Agro Chemicals and Fertilisers \ Seeds and Micro Nutrients \ Mechanical Farm Implements \ Farm Management Tools \Smart Irrigation techniques \ Sensors technology for smart farming \  GIS/Drone based solutions וכיוצא באלה.

חברות המעוניינות להשתלב ולקחת חלק מוזמנות לפנות אל הנספחות הישראלית הכלכלית ב-ניו דלהי, אשר תשמח לסייע; delhi@israeltrade.gov.il.

0
0דילוג לתוכן