מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

כלכלה עולמית רדיו | טלוויזיה

עמוס גניש מונה למנכל קונצרן התקשורת הבינלאומי TIM

איש העסקים הישראלי מר גניש, מונה למנכל קונצרן התקשורת הבינלאומי TIM (טלקום איטליה) המגלגלת מחזור של 19 מילארד יורו בשנה ונמצאת במשא ומתן להקמת מיזם משותף עם חברת Canal, בעלות 100 מיליון יורו ◄ גניש; "המינוי למשרד מנכל TIM שהיא חברה בעלת היסטוריה עשירה ועתיד מזהיר, הינה זכות וכבוד עבורי, התכנית, הינה לקדם את TIM לחברת טלוויזיה דיגיטלית.
0
0
עמוס גניש איש העסקים הישראלי מונה למנכל קונצרן התקשורת הבינלאומי TIM, טלקום איטליה | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
עמוס גניש, מונה למנכל קונצרן התקשורת הבינלאומי TIM, טלקום איטליה | צילום: יעל שביט-תקשורות | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

שנה טובה וגמר חתימה טובה; מועצת המנהלים של חברת התקשורת הבינלאומית  TIM (טלקום איטליה) שהתכנסה היום (חמישי, ח’ בתשרי התשע”ח) בעיא רומא, איטליה, אשרה לראשונה מינוי מנכל לקונצרן שאינו איטלקי ומינתה את איש עסקים הישראלי מר עמוס גניש. זו הפעם הראשונה בהיסטוריה של החברה שמונה מנהל כללי שאינו איטלקי לניהול חברת הענק הבינלאומית.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

יושב ראש הועד המנהל של חברת TIM מר ארנו דה פיפונטיין, אמר; “יש לנו חזון ארוך טווח ברור והוא להשיב עטרה ליושנה ב-TIM תוך תרומה משמעותית לתהליך המתעצם, של דיגיטציה באיטליה, בהקמת Digital Italy, באמצעות השקעות ארוכות טווח , כח אדם חדש ומיומן ושיתופי פעולה עם המוסדות והרגולטורים. פיתוחה וחיזוקה של חברת TIM, תהווה ערך ותרומה לכלכלת המדינה כולה”.

משרד ’תקשורות – יעל שביט יחסי ציבור ותקשורת’, מסר לפורטל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה’ כי; המנכל החדש מר עמוס גניש; “המינוי למשרד מנכל TIM שהיא חברה בעלת היסטוריה עשירה ועתיד מזהיר, הינה זכות וכבוד עבורי.

התכנית, הינה לקדם את TIM לחברת טלוויזיה דיגיטלית. תכנית ה-DigiTIM שלנו, מבוססת על עקרונות בסיסיים המתמקדים בעיקר על אספקת חווית לקוח מובילה ומינוף הדיגיטציה.

כדי לשפר את ממשק החברה מול הלקוחות; ‘אנליטיקה חכמה’ באמצעות big-data וכן הוספת וידאו ומולטימדיה לקישוריות, המובילה להיצע מלוכד, תוך המשך השקעה בכיסוי הפס הרחב, על מנת לתמוך בהתפתחות לחברת ה-Gigabit“. סיכם המנכל החדש של קונצרן התקשורת הבינלאומי TIM, טלקום איטליה מר עמוס גניש.

 עמוס גניש צבר ניסיון רב בתחום התקשורת והטכנולוגיה, הן בארצות הברית ובברזיל

כמו כן, אישרה מועצת המנהלים של TIM , בישיבתה היום ברומא, את המשך המשא ומתן עם Canal+ להקמת מיזם משותף אשר יאפשר לקבוצה, גישה לניסיון ותוכן של אחת מחברות ההפקה והזכויות החשובות בעולם. עם הון התחלתי של 100 מיליון יורו, המיזם המשותף, יתמקד בהפקות וקופרודוקציות איטלקיות ובינלאומיות, וברכישת זכויות, לרבות זכויות ספורט.

חברת TIM טלקום איטליה, מספקת שירותי טלקומוניקציה ופועלת בתחומי טכנולוגית התקשורת והמידע הבינלאומיים. שירותים אלה כוללים; תקשורת חוטית ואלחוטית, אינטרנט ומדיה, טכנולוגית מידע, מחקר ופיתוח, מוצרים ופתרונות משרדיים, מערכות מסחריות וטכנולוגית מידע.

החברה מפעילה כ-100 מיליון קווים, כולל קווים דיגיטאליים לשירותים משולבים באמריקה הלטינית, אירופה ואגם הים התיכון.

מר עמוס גניש צבר ניסיון רב בתחום התקשורת והטכנולוגיה, הן בארצות הברית ובברזיל, שם שותף להקמת חברת התקשורת GVT והפך אותה לחברת ה-ultrabroadband המובילה בארץ ברזיל בתוך מספר שנים בלבד, מר גניש כיהן בקבוצת-Vivendi, שם ניהל את פיתוח התכנית האסטרטגית של הקבוצה, התכנים ופלטפורמות וההפצה.

מר גניש, כיהן גם כמנכל Telefonica Brasile / Vivo, חברת התקשורת המשולבת המובילה בברזיל עם יותר מ-90 מיליון לקוחות והיצע הכולל; טלפוניה, שירותים ובידור ניידים ונייחים.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן