ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

חדשות כאן בונים כאן עכו נדל"ן

עכו, מציגה דיור במחיר מופחת – מחיר התחלתי לדירה כ-705,945 ₪

רשות מקרקעי ישראל: אומדני המחירים לדירות בעכו ששווקו במסלול מחיר מופחת: המחיר התחלתי לדירת 100 מטר רבוע: 821,775 ₪. המחיר התחלתי לדירת 120 מטר רבוע, יעמוד על 976,215 ₪. כל הדירות, יכללו מרפסת, מחסן וחניה. מחירי הדירות שנקבעו במכרז משקפים הנחה של 34-35% בהשוואה לדירות דומות בשוק.
0
0

עכו, צוהלת בעוד מחירי הדיור במסגרת ‘דיור במחיר מופחת’ ב’שכונת מזרח’ עכו, אכן, מעתה מופחתים משמעותית, על רקע מחירי הדיור ברחבי ישראל, שהתייקרו משמעותית על פי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה ונמצא, אתמול (יום רביעי, י”א בטבת התשפ”ב) בפעם הראשונה שנרשמה עלייה שנתית דו-ספרתית במחירי הנדלן בישראל מאז שנת 2010.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

רשות מקרקעי ישראל (רמי) בראשות עורך דין יעקב ינקי קוינט, הכריזה על חברת ‘עמרם אברהם חברה לבנין‘ וחברת ‘עמאד טאהא עבודות בניין ופיתוח‘ וחברת ‘שובל מתחמי מגורים‘ כ-זוכים במכרז לבניית 1,179 יחידות דיור ב-7 מתחמים ל”בנייה רוויה” במסגרת ‘דיור במחיר מופחת‘ ב’שכונת מזרחעכו.

מחירי הדירות שנקבעו במכרז, משקפים הנחה של 34-35% בהשוואה לדירות דומות בשוק. למכרז, הוגשו 6 הצעות.

במסגרת המכרז שווקו 448 יחידות דיור במחיר מופחת ו-299 יחידות דיור בשוק החופשי. להלן אומדני המחירים לדירות ששווקו במסלול מחיר מופחת;

  • המחיר התחלתי לדירת 85 מטרים רבועים, יעמוד על 705,945 ₪.
  • המחיר התחלתי לדירת 100 מטרים רבועים, יעמוד על 821,775 ₪.
  • המחיר התחלתי לדירת 120 מטרים רבועים, יעמוד על 976,215 ₪.

* כל הדירות, יכללו מרפסת, מחסן וחניה.

עכו; בתכנית דיור במחיר מופחת, נקבעה שיטת מחיר מקסימום למטר רבוע ומחיר מינימום למטר רבוע.  

מדובר במכרז במחיר מופחת בעיר עכו, אשר נסגר בהצלחה בתחום תכנית תמל / 1042עכו – מזרח‘ אשר תכלול כ-8,060 יחידות דיור על שטח של כ-3,464 דונם.

דוברת וממונה על יחסי ציבור של רשות מקרקעי ישראל הגב’ אורטל צבר, מסרה לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, כי השכונה החדשה, מיועדת לרובע מגורים אטרקטיבי בתמהיל מגוון של שימושים בצפיפות של כ-13 יחידות דיור לדונם, בליבו שדרה עירונית.

השכונה הכוללת מסחר וסמוכה לפארק עירוני, המהווה מוקד של מערכת ירוקה המשכית בכל הרובע, יחד עם חיבוריות למרקם הקיים ויצירת רציפות עירונית שלמה, ועוד מבני ציבור, דיור מיוחד, שטחים פתוחים ואזור תעסוקה בהיקף של כ-350 דונם להעשרת הפעילות האורבנית.

בתכנית דיור במחיר מופחת, נקבעה שיטת מחיר מקסימום למטר רבוע ומחיר מינימום למטר רבוע. הזוכה, נבחר לפי מבחן דו שלבי, בשלב הראשון; נבחר מי שהציע את המחיר הנמוך ביותר – לרוכשי הדירות – למטר רבוע.

בשלב השני; מבין מי שהציעו את המחיר הנמוך ביותר למטר רבוע, שהוא המינימום – נבחרת ההצעה של המציע שהציע את התוספת הגבוהה ביותר על מחיר הקרקע, כלומר התמורה המופחתת הגבוהה ביותר.

אל; זוכים במחיר מופחת עכו מזרח-1179 יחד ב-7 מתחמים ניתוח מחירים זוכים במתחם עכו מזרח.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל ("כאן נעים") בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 68, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ול-חלי נעים, סבא מאושר ל-5 נכדים; רפאל, אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן