101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

חדשות כאן נתניה קולנוע נעים

עיריית נתניה מוקירה את השחקן יהודה בארקן זכרו לברכה

עיריית נתניה, תקיים בשיתוף 'היכל התרבות נתניה' אירוע מחווה ליהודה בארקן זיכרו לברכה; במהלך האירוע, יוקרנו הסרטים שבהם השתתף בארקן; "נשיקה במצח", "צ'רלי וחצי", "אבא גנוב", ו"חגיגה בסנוקר" ◄ במהלך היומיים תוצג גם תערוכת צילומים מרשימה מתוך הסרטים בהם שיחק וסולני מקהלת "ניצן" בניהולה של ויטה גורביץ, ישירו את השירים האהובים מן הסרטים ◄ בנוסף, אירוע המחווה, יתקיים סיור שעובר בתחנות חייו של יהודה בארקן.
0
0
יהודה בארקן זיכרו לברכה שחקן, מפיק, במאי קולנוע ותסריטאי זוכה פרס אופיר על מפעל חיים מהאקדמיה לקולנוע הישראלי בערב מחווה לזיכרו מטעם עיריית נתניה | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
יהודה בארקן, זיכרו לברכה

“זוכרים את יהודה בארקן” אירוע מחווה של עיריית נתניה, בו היא מוקירה את אחד מגדולי השחקנים של הקולנוע הישראלי, יהודה בארקן זכרו לברכה, שהיה גם במאי, מפיק, תסריטאי ויוצר ויליד העיר נתניה, שהתפרסם בשנות ה-70 וה-80 של המאה ה-20 בתוכניות ו’סרטי המתיחות’ שכתב וביים, בסרטי הבורקס “צ’רלי וחצי” ו”חגיגה בסנוקר”, ובטרילוגיית סרטי “אבא גנוב”. בארקן, זכה ב’פרס אופיר על מפעל חיים’ מן האקדמיה לקולנוע הישראלי.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

יהודה בארקן זיכרו לברכה, נפטר באוקטובר האחרון (2020) לאחר שחלה ב’מחלת קורונה | Covid-19‘.

עיריית נתניה, הודיעה היום (יום ראשון, ט”ז באב, התשפ”א) כי השבוע, היא תקיים בשיתוף ‘היכל התרבות נתניה‘ אירוע מחווה ליהודה בארקן זיכרו לברכה, יליד העיר נתניה (29 במרץ 1945בשיתוף בנו של בארקן זיכרו לברכה, יבדל לחיים ארוכים רועי ברקן.

במסגרת אירוע המחווה שיתקיים ב-28-29.7 בכיכר העצמאות החדשה בעיר, יוקרנו ארבעת הסרטים שבהם השתתף בארקן. לפני כל סרט יערך פאנל שחקנים מצחיק ומרגש.

בפנאל השחקנים, בהשתתפות שחקנים וחברים של ברקן; צחי נוי, מושון אלבוחר, אריה מוסקונה, אריה צ’רנר, מושיק טימור, אורי שמיר, שרון אלכסנדר, נאור ציון, אורי גבריאל ועוד.

במהלך האירוע, יוקרנו ארבעת הסרטים שבהם השתתף יהודה בארקן; “נשיקה במצח“, “צ’רלי וחצי“, “אבא גנוב“, ו”חגיגה בסנוקר“.

סגנית דוברת העירייה באגף דוברות והסברה הגב’ שלי דניאל מסרה לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי כמו כן, תוצג במהלך היומיים גם תערוכת צילומים מרשימה מתוך הסרטים בהם שיחק וסולני מקהלת “ניצן” בניהולה של ויטה גורביץ, ישירו את השירים האהובים מן הסרטים.

בנוסף, במסגרת אירוע המחווה, יתקיים סיור שעובר בתחנות חייו של יהודה בארקן. הסיור יתקיים ב-29.7 ויצא בשעה 18:00 מכיכר ציון, שער הגיא, פינת הרצל, ויעבור בבית הקפה של הוריו של בארקן, ב-כיכר המייסדים, בית הספר “ביאליק” בו למד, בית המשפחה בו גדל ברחוב אוסישקין פינת כיכר העצמאות ועוד.

◄ הקרנות סרטי יהודה בארקן;

  • 28.7 – הסרט; “נשיקה במצח” והסרט; “צ’רלי וחצי“.
  • 29.7 – הסרט; “אבא גנוב” והסרט; “חגיגה בסנוקר“.

מעיריית נתניה, נמסר, כי הכניסה חופשית לקהל הרחב.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן