חג סוכות שמח

101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

אוניברסיטה | מכללה חדשות ירושלים

עיריית ירושלים – יוכפלו המלגות לסטודנטים ירושלמים בלבד

סטודנטים ירושלמים 1,000 מלגות, בסך 10,000 ₪ לסטודנט, תמורת 140 שעות מעורבות חברתית בעיר ירושלים ◄ משה ליאון ראש העיר;  "זוהי עוד הבטחת בחירות שמתממשת, אדאג ללא הפסקה לכל צורכיהם של צעירי העיר" ◄ברשות הצעירים בעיריית ירושלים: "מנתונים שאספנו הם מלמדים על כך, כי 81% מתוך הצעירים הירושלמים הנשארים ללמוד בעיר, יישארו בה גם לאחר הלימודים, ועל כן המלגות הן צעד נוסף אשר נועד לעודד את מסיימי התיכונים בירושלים להישאר בה ולהגביר את מעורבותם החברתית בעיר".
0
0
משה ליאון ראש העיר ירושלים ברקע סטודנטים | צילום: פלאש 90 | עיבוד צילום: שולי סונגו
משה ליאון ראש העיר ירושלים

בהוראת ראש העיר ירושלים מר משה ליאון, קרן המלגות העירונית של עיריית ירושלים, תכפיל את היקף המלגות שהיא מעניקה, מ- 5 מיליון ₪ ל- 10 מיליון ₪ ומעתה והלאה הן תוענקנה אך ורק ל’בוגרי מוסדות לימוד בירושלים’ אשר ירשמו ללימודים גבוהים בעיר זוהי ללא ספק בשורה אמיתית לתיכוניסטים ולסטודנטים הירושלמים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

קרן המלגות העירונית-ירושלים, המנוהלת על ידי עיריית ירושלים יחד עם הקרן לירושלים ופועלת בשיתוף מפעל הפיס, תעניק לכ- 1,000 סטודנטים אשר לומדים במוסדות המוכרים על ידי המועצה להשכלה גבוהה בירושלים, מלגות בסך 10,000 ₪ כל אחת, תמורת 140 שעות תרומה לקהילה במהלך שנת הלימודים, בכ-20% ארגונים שונים ובמגוון תכניות ו-מסגרות התנדבות בעיר ירושלים.

ראש העיר ירושלים, מר משה ליאון, אמר; ” זוהי עוד הבטחת בחירות שמתממשת, אחרי “שעת החניה” ו”רפורמת העסקים“. תמשיך עיריית ירושלים, בראשותי ותשקיע את מירב משאביה בצעירי ירושלים ויחד נצעיד את בירת ישראל לפסגות חדשות.

אני בטוח שצעד זה יסייע משמעותית לצעירי העיר ונראה אותם נשארים בעיר גם לאחר סיום לימודיהם”. סיכם ראש העיר מר ליאון.

ב‘רשות הצעירים בעיריית ירושלים’ הסבירו, כי נתונים שנאספו על ידנו, מלמדים על כך, כי 81% מתוך הצעירים הירושלמים הנשארים ללמוד בעיר, יישארו בה גם לאחר הלימודים.

על כן, המלגות, הן צעד נוסף אשר נועד לעודד את מסיימי התיכוניים בעיר ירושלים להישאר בה ולהגביר את מעורבותם החברתית בעיר.

חבר מועצת העיר ירושלים (סיעת מצילים את ירושלים), מר יוסי חביליו; “אני מברך על החלטתו של ראש העיר מר ליאון, להגדיל את קרן המלגות העירונית. השינוי הוא שמהשנה רק ירושלמים, יזכו לקבל את המלגה.

זהו עוד צעד חשוב בהשארת צעירי ירושלים בעיר. אני בטוח שהצעד הזה יניב תוצאות ויותר צעירים ירושלמים יישארו לחיות בעיר”.

מ‘הקרן לירושלים’ נמסר, כי הכפלת תקציב קרן המלגות היא בשורה עבור הסטודנטים הירושלמים והקרן תמשיך במאמציה בגיוס כספים נוספים.

0
0דילוג לתוכן