בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

אוניברסיטה | מכללה חדשות ירושלים

עיריית ירושלים – יוכפלו המלגות לסטודנטים ירושלמים בלבד

סטודנטים ירושלמים 1,000 מלגות, בסך 10,000 ₪ לסטודנט, תמורת 140 שעות מעורבות חברתית בעיר ירושלים ◄ משה ליאון ראש העיר;  "זוהי עוד הבטחת בחירות שמתממשת, אדאג ללא הפסקה לכל צורכיהם של צעירי העיר" ◄ברשות הצעירים בעיריית ירושלים: "מנתונים שאספנו הם מלמדים על כך, כי 81% מתוך הצעירים הירושלמים הנשארים ללמוד בעיר, יישארו בה גם לאחר הלימודים, ועל כן המלגות הן צעד נוסף אשר נועד לעודד את מסיימי התיכונים בירושלים להישאר בה ולהגביר את מעורבותם החברתית בעיר".
משה ליאון ראש העיר ירושלים ברקע סטודנטים | צילום: פלאש 90 | עיבוד צילום: שולי סונגו
משה ליאון ראש העיר ירושלים

בהוראת ראש העיר ירושלים מר משה ליאון, קרן המלגות העירונית של עיריית ירושלים, תכפיל את היקף המלגות שהיא מעניקה, מ- 5 מיליון ₪ ל- 10 מיליון ₪ ומעתה והלאה הן תוענקנה אך ורק ל'בוגרי מוסדות לימוד בירושלים' אשר ירשמו ללימודים גבוהים בעיר זוהי ללא ספק בשורה אמיתית לתיכוניסטים ולסטודנטים הירושלמים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

קרן המלגות העירונית-ירושלים, המנוהלת על ידי עיריית ירושלים יחד עם הקרן לירושלים ופועלת בשיתוף מפעל הפיס, תעניק לכ- 1,000 סטודנטים אשר לומדים במוסדות המוכרים על ידי המועצה להשכלה גבוהה בירושלים, מלגות בסך 10,000 ₪ כל אחת, תמורת 140 שעות תרומה לקהילה במהלך שנת הלימודים, בכ-20% ארגונים שונים ובמגוון תכניות ו-מסגרות התנדבות בעיר ירושלים.

ראש העיר ירושלים, מר משה ליאון, אמר; " זוהי עוד הבטחת בחירות שמתממשת, אחרי "שעת החניה" ו"רפורמת העסקים". תמשיך עיריית ירושלים, בראשותי ותשקיע את מירב משאביה בצעירי ירושלים ויחד נצעיד את בירת ישראל לפסגות חדשות.

אני בטוח שצעד זה יסייע משמעותית לצעירי העיר ונראה אותם נשארים בעיר גם לאחר סיום לימודיהם". סיכם ראש העיר מר ליאון.

ב'רשות הצעירים בעיריית ירושלים' הסבירו, כי נתונים שנאספו על ידנו, מלמדים על כך, כי 81% מתוך הצעירים הירושלמים הנשארים ללמוד בעיר, יישארו בה גם לאחר הלימודים.

על כן, המלגות, הן צעד נוסף אשר נועד לעודד את מסיימי התיכוניים בעיר ירושלים להישאר בה ולהגביר את מעורבותם החברתית בעיר.

חבר מועצת העיר ירושלים (סיעת מצילים את ירושלים), מר יוסי חביליו; "אני מברך על החלטתו של ראש העיר מר ליאון, להגדיל את קרן המלגות העירונית. השינוי הוא שמהשנה רק ירושלמים, יזכו לקבל את המלגה.

זהו עוד צעד חשוב בהשארת צעירי ירושלים בעיר. אני בטוח שהצעד הזה יניב תוצאות ויותר צעירים ירושלמים יישארו לחיות בעיר".

מ'הקרן לירושלים' נמסר, כי הכפלת תקציב קרן המלגות היא בשורה עבור הסטודנטים הירושלמים והקרן תמשיך במאמציה בגיוס כספים נוספים.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן