מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

אוניברסיטה | מכללה חדשות ירושלים

עיריית ירושלים – יוכפלו המלגות לסטודנטים ירושלמים בלבד

סטודנטים ירושלמים 1,000 מלגות, בסך 10,000 ₪ לסטודנט, תמורת 140 שעות מעורבות חברתית בעיר ירושלים ◄ משה ליאון ראש העיר;  "זוהי עוד הבטחת בחירות שמתממשת, אדאג ללא הפסקה לכל צורכיהם של צעירי העיר" ◄ברשות הצעירים בעיריית ירושלים: "מנתונים שאספנו הם מלמדים על כך, כי 81% מתוך הצעירים הירושלמים הנשארים ללמוד בעיר, יישארו בה גם לאחר הלימודים, ועל כן המלגות הן צעד נוסף אשר נועד לעודד את מסיימי התיכונים בירושלים להישאר בה ולהגביר את מעורבותם החברתית בעיר".
0
0
משה ליאון ראש העיר ירושלים ברקע סטודנטים | צילום: פלאש 90 | עיבוד צילום: שולי סונגו
משה ליאון ראש העיר ירושלים

בהוראת ראש העיר ירושלים מר משה ליאון, קרן המלגות העירונית של עיריית ירושלים, תכפיל את היקף המלגות שהיא מעניקה, מ- 5 מיליון ₪ ל- 10 מיליון ₪ ומעתה והלאה הן תוענקנה אך ורק ל’בוגרי מוסדות לימוד בירושלים’ אשר ירשמו ללימודים גבוהים בעיר זוהי ללא ספק בשורה אמיתית לתיכוניסטים ולסטודנטים הירושלמים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

קרן המלגות העירונית-ירושלים, המנוהלת על ידי עיריית ירושלים יחד עם הקרן לירושלים ופועלת בשיתוף מפעל הפיס, תעניק לכ- 1,000 סטודנטים אשר לומדים במוסדות המוכרים על ידי המועצה להשכלה גבוהה בירושלים, מלגות בסך 10,000 ₪ כל אחת, תמורת 140 שעות תרומה לקהילה במהלך שנת הלימודים, בכ-20% ארגונים שונים ובמגוון תכניות ו-מסגרות התנדבות בעיר ירושלים.

ראש העיר ירושלים, מר משה ליאון, אמר; ” זוהי עוד הבטחת בחירות שמתממשת, אחרי “שעת החניה” ו”רפורמת העסקים“. תמשיך עיריית ירושלים, בראשותי ותשקיע את מירב משאביה בצעירי ירושלים ויחד נצעיד את בירת ישראל לפסגות חדשות.

אני בטוח שצעד זה יסייע משמעותית לצעירי העיר ונראה אותם נשארים בעיר גם לאחר סיום לימודיהם”. סיכם ראש העיר מר ליאון.

ב‘רשות הצעירים בעיריית ירושלים’ הסבירו, כי נתונים שנאספו על ידנו, מלמדים על כך, כי 81% מתוך הצעירים הירושלמים הנשארים ללמוד בעיר, יישארו בה גם לאחר הלימודים.

על כן, המלגות, הן צעד נוסף אשר נועד לעודד את מסיימי התיכוניים בעיר ירושלים להישאר בה ולהגביר את מעורבותם החברתית בעיר.

חבר מועצת העיר ירושלים (סיעת מצילים את ירושלים), מר יוסי חביליו; “אני מברך על החלטתו של ראש העיר מר ליאון, להגדיל את קרן המלגות העירונית. השינוי הוא שמהשנה רק ירושלמים, יזכו לקבל את המלגה.

זהו עוד צעד חשוב בהשארת צעירי ירושלים בעיר. אני בטוח שהצעד הזה יניב תוצאות ויותר צעירים ירושלמים יישארו לחיות בעיר”.

מ‘הקרן לירושלים’ נמסר, כי הכפלת תקציב קרן המלגות היא בשורה עבור הסטודנטים הירושלמים והקרן תמשיך במאמציה בגיוס כספים נוספים.

0
0אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן