101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

חדשות מועצה אזורית הגלבוע חדש נדל"ן

עטר ונעתר – יור קקל, דני עטר ספג קנס מנהלי על עבירות בניה בגן נר

החלטה בעניין הטלת הקנס מנהלי בגין עבירות בניה בביתו של דני עטר, נפלה לאחר הליך שימוע ממנו "יצאו" הוא ובת זוגו חיה עטר ובנם אדם עטר שהושת עליהם 'קנס מנהלי' בלבד◄בהתאם לתקנות העבירות המנהליות, אשר נכנסו לתוקף ב- 20.10.18, בטרם יוטלו קנסות מנהליים, בגין 'עבירות בניה' ו-שימוש אסורים, תינתן התראה של 30 יום בהם מתאפשר לחשודים להסיר את העבירות.
0
0
דניאל עטר יושב ראש דירקטוריון קֶרֶן קַיֶּימֶת לְיִשְׂרָאֵל | רקע: הישוב הקהילתי גן נר | צילום: מערך ההסברה של קקל | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
דניאל עטר

דניאל עטר (61), המכהן כיושב ראש דירקטוריון קקל – קֶרֶן קַיֶּימֶת לְיִשְׂרָאֵל, מאז נובמבר 2015, ימשיך וינהל את החברה הפועלת לתועלת הציבור, לאור הודעת המחלקה להנחיית התובעים מוסמכי היועץ המשפטי לממשלה בפרקליטות המדינה‘ כי לאחר הליך שימוע שהתקיים הוחלט להטיל עליו, קנס מנהלי בלבד בהתאם לתקנות העבירות המנהליות (קנס מנהלי – תכנון ובניה), תשע”ח-2018.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

עוד נאמר בהודעה אתמול (חמישי, כ”ו בכסלו תש”ף), כי ההחלטה חלה גם על בת זוגו חיה עטר ולבנם אדם עטר והושת עליהם קנס מנהלי בלבד. מר דניאל עטר בן 61, נשוי ואב לשלושה ילדים ומתגורר ביישוב קהילתי גַּן נֵר שבמועצה האזורית גלבוע.

עטר, נחשב איש רב פעלים שבעבר כיהן  חבר הכנסת ה-20 מטעם סיעת המחנה הציוני, היה ראש המועצה האזורית גלבוע במשך 5 קדנציות ובין תפקידיו הבולטים, כיהן כיושב ראש השדולה החקלאית בכנסת.

שימש כחבר בשדולה למען פיתוח הנגב, חבר בשדולה למעמד האדם העובד בישראל, חבר בשדולה לקידום שיח פוליטי סובלני לחיזוק הדמוקרטיה ויושב ראש ועדת המשנה לבדיקת סוגיות תכנון וסביבה במפרץ חיפה.

על פי כתב החשדות, יוזכר, בני הזוג עטר ובנם, בנו בשנת 2011, ללא היתר כדין, בביתם בישוּבם; בריכת שחיה, כאשר חלקה במקרקעין שיעוּדו שטח ציבורי וכן, פרצו דרך ליד בריכת השחייה.

לאחר סיום עבודות השיפוץ, הם עשו שימוש במקרקעין, ובכלל זה בבריכת השחייה ובדרך שנפרצה וזאת ללא היתר כדין.

מטעם אגף דוברות הסברה ותקשורת של משרד המשפטים, מסרה עורכת דין  ויטה זק, לאתר ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי; כאמור, בסיום השימוּע, הוחלט על המשך האכיפה בערוץ הנתון כיום בידי המדינה בתחום התכנון והבניה – קנסות מנהליים.

בהתאם לתקנות העבירות המנהליות, אשר נכנסו לתוקף ב-20.10.18, בטרם יוטלו קנסות מנהליים, בגין ‘עבירות בניה’ ו-שימוש אסורים, תינתן התראה של 30 יום בהם מתאפשר לחשודים להסיר את העבירות.

לפיכך, תינתן להם התראה, שלפיה אם לא תתוקן ההפרה או יושב המצב לקדמותו בתוך 30 ימים, יוטלו עליהם קנסות מנהליים בהתאם לתקנות.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל ("כאן נעים") בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 68, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ול-חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות ונכד; רפאל, אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן