איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חדשות מועצה אזורית הגלבוע חדש נדל"ן

עטר ונעתר – יור קקל, דני עטר ספג קנס מנהלי על עבירות בניה בגן נר

החלטה בעניין הטלת הקנס מנהלי בגין עבירות בניה בביתו של דני עטר, נפלה לאחר הליך שימוע ממנו "יצאו" הוא ובת זוגו חיה עטר ובנם אדם עטר שהושת עליהם 'קנס מנהלי' בלבד◄בהתאם לתקנות העבירות המנהליות, אשר נכנסו לתוקף ב- 20.10.18, בטרם יוטלו קנסות מנהליים, בגין 'עבירות בניה' ו-שימוש אסורים, תינתן התראה של 30 יום בהם מתאפשר לחשודים להסיר את העבירות.
דניאל עטר יושב ראש דירקטוריון קֶרֶן קַיֶּימֶת לְיִשְׂרָאֵל | רקע: הישוב הקהילתי גן נר | צילום: מערך ההסברה של קקל | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
דניאל עטר

דניאל עטר (61), המכהן כיושב ראש דירקטוריון קקל – קֶרֶן קַיֶּימֶת לְיִשְׂרָאֵל, מאז נובמבר 2015, ימשיך וינהל את החברה הפועלת לתועלת הציבור, לאור הודעת המחלקה להנחיית התובעים מוסמכי היועץ המשפטי לממשלה בפרקליטות המדינה‘ כי לאחר הליך שימוע שהתקיים הוחלט להטיל עליו, קנס מנהלי בלבד בהתאם לתקנות העבירות המנהליות (קנס מנהלי – תכנון ובניה), תשע”ח-2018.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

עוד נאמר בהודעה אתמול (חמישי, כ”ו בכסלו תש”ף), כי ההחלטה חלה גם על בת זוגו חיה עטר ולבנם אדם עטר והושת עליהם קנס מנהלי בלבד. מר דניאל עטר בן 61, נשוי ואב לשלושה ילדים ומתגורר ביישוב קהילתי גַּן נֵר שבמועצה האזורית גלבוע.

עטר, נחשב איש רב פעלים שבעבר כיהן  חבר הכנסת ה-20 מטעם סיעת המחנה הציוני, היה ראש המועצה האזורית גלבוע במשך 5 קדנציות ובין תפקידיו הבולטים, כיהן כיושב ראש השדולה החקלאית בכנסת.

שימש כחבר בשדולה למען פיתוח הנגב, חבר בשדולה למעמד האדם העובד בישראל, חבר בשדולה לקידום שיח פוליטי סובלני לחיזוק הדמוקרטיה ויושב ראש ועדת המשנה לבדיקת סוגיות תכנון וסביבה במפרץ חיפה.

על פי כתב החשדות, יוזכר, בני הזוג עטר ובנם, בנו בשנת 2011, ללא היתר כדין, בביתם בישוּבם; בריכת שחיה, כאשר חלקה במקרקעין שיעוּדו שטח ציבורי וכן, פרצו דרך ליד בריכת השחייה.

לאחר סיום עבודות השיפוץ, הם עשו שימוש במקרקעין, ובכלל זה בבריכת השחייה ובדרך שנפרצה וזאת ללא היתר כדין.

מטעם אגף דוברות הסברה ותקשורת של משרד המשפטים, מסרה עורכת דין  ויטה זק, לאתר ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי; כאמור, בסיום השימוּע, הוחלט על המשך האכיפה בערוץ הנתון כיום בידי המדינה בתחום התכנון והבניה – קנסות מנהליים.

בהתאם לתקנות העבירות המנהליות, אשר נכנסו לתוקף ב-20.10.18, בטרם יוטלו קנסות מנהליים, בגין ‘עבירות בניה’ ו-שימוש אסורים, תינתן התראה של 30 יום בהם מתאפשר לחשודים להסיר את העבירות.

לפיכך, תינתן להם התראה, שלפיה אם לא תתוקן ההפרה או יושב המצב לקדמותו בתוך 30 ימים, יוטלו עליהם קנסות מנהליים בהתאם לתקנות.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן