בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

כאן תל אביב-יפו נדל"ן

עורכת דין רחל תורג'מן יושבת ראש מינהלת נס לגויים בת"א

עורכת דין תורג'מן, העוסקת בתחומי הנדלן, התשתיות והתחדשות עירונית, מכהנת כדירקטורית בחברות ציבוריות גדולות במשק ואף כיהנה כיושבת ראש 'חברת חלמיש' חברה ממשלתית עירונית לדיור לשיקום ולהתחדשות שכונות. ◄התכנון העירוני ב'מתחם נס לגויים' מוסיף לאזור למעלה מ-3,000 יחידות דיור חדשות בגדלים שונים ובמחירים ברי השגה, הינו חלק מהמאמצים הגדולים שעושה עיריית תל אביב-יפו בשנים האחרונות להגדלת היצע הדיור ברחבי העיר.
עורכת דין רחל תורג'מן יושבת ראש מינהלת מתחם מינהלת נס לגויים | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
עורכת דין רחל תורג'מן יושבת ראש מינהלת מתחם מינהלת נס לגויים בתל אביב | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

האדם הנכון במינהלה הנכונה. עורכת דין תורג'מן, העוסקת בתחומי הנדלן התשתיות והתחדשות עירונית, נבחרה שלשום (שלישי, י”א חשון תשע”ח)  על ידי רשות מקרקעי ישראל ועיריית תל אביב יפו לתפקיד יושבת ראש 'מינהלת מתחם נס לגויים' " לתכנון קידום ופיתוח שכונת מגורים חדשה בת כ-1600 יחידות דיור חדשות בעיר תל אביב.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

עורכת דין תורג'מן, העוסקת בתחומי הנדלן, התשתיות והתחדשות עירונית, מכהנת כדירקטורית בחברות ציבוריות גדולות במשק ואף כיהנה כיושבת ראש 'חברת חלמיש' חברה ממשלתית עירונית לדיור לשיקום ולהתחדשות שכונות.

תכנית 'מתחם נס לגויים' כוללת מתחם של כ-214 דונם המשתרעים בחלקה הצפוני של 'שכונת נווה עופר' בקרן הרחובות בן צבי והנריך היינה ('שלבים').

דוברת וממונה על יחסי ציבור של רשות מקרקעי ישראל, הגב’ אורטל צבר, מסרה לפורטל כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה' כי; "מרבית הקרקע היא בבעלות רשות מקרקעי ישראל (רמי) ובמקום קיימת בניה שנבנתה לאורך השנים על ידי תופסים.

לאור מצוקת הדיור הקיימת בעיר תל אביב ולאור ההבנה, כי דרום העיר, נהפך למרכז החדש, הוחלט בשיתוף פעולה הדוק של רשות מקרקעי ישראל ו'עיריית תל אביב-יפו' לקדם תכנית שתתאים לצרכים ולתפישות הנוכחיות מבחינה עירונית".

תכנית 'מתחם נס לגויים' מציגה תפישה חדשנית לשכונה; שכונת מגורים המבוססת על רשת רחובות עירוניים עם פעילות ציבורית ומסחרית בקומת הקרקע, תוך שימוש בעקרונות בינוי מתקדמים ומלאי מגוון של שטחים ציבוריים.

 נדבך נוסף בהשקעה העירונית בקידום ויצירת מנוף להתחדשות דרום העיר ומבואות יפו

כל זאת תוך יצירת הוויה אדריכלית איכותית בדומה לשכונות חדשות שנבנו בעשורים האחרונים בפאריס. עוד מוצע מוקד תעסוקתי חדש בצומת בן צבי ושלבים, בשלושה מגדלים בגובה של 25 קומות.

'מינהלת מתחם נס לגויים' תוביל את הפרויקט, תפתח ותקדם הקמת שכונה חדשה על מקרקעין בשטח של כ-230 דונם בבעלות משותפת של רשות מקרקעי ישראל ו-עיריית תל אביב-יפו בסמוך ל'שכונת נווה עופר' הוותיקה, הנמצאים בין הרחובות בן צבי בצפון, נס לגויים בדרום, גרינבויים במזרח ורחוב הנריך היינה ("שלבים") במערב.

השכונה החדשה תהיה מאופיינת בשילוב שימושי קרקע מגוונים: שכונת מגורים עירונית בת 1600 יחידות דיור חדשות בתמהיל מגורים מגוון,  לצד 130,500 מטר רבוע (מרובע) לתעסוקה 25,500 למסחר, מלונאות 20 דונם שטח ציבורי פתוח וכ-25 דונם שטל למבני ציבור.

המינהלת שתוקם תפעל לקיים הליכי שיתוף ציבור ותנהל דיאלוג פתוח עם התושבים הוותיקים לצורך פיתוח השכונה החדשה.

השכונה החדשה ב-מתחם נס לגויים מהווה נדבך נוסף בהשקעה העירונית בקידום ויצירת מנוף להתחדשות דרום העיר ומבואות יפו והיא משלימה רצף עירוני חדש, אשר יביא לשינוי והתפתחות האזור.

חשיבות התכנית בחיבור שהיא יוצרת בין שכונות המגורים הקיימות, שכונות המגורים המתוכננות בסמוך ל-פארק החורשות, במכבי יפו ובמתחם אייזנברג וכן פארק החורשות כ"ריאה ירוקה גדולה" והמכללה האקדמית ביפו כעוגן תרבותי וחינוכי חשוב באזור.

התכנון העירוני, אשר מוסיף לאזור למעלה מ-3,000 יחידות דיור חדשות בגדלים שונים ובמחירים ברי השגה, הינו חלק מהמאמצים הגדולים שעושה עיריית תל אביב-יפו בשנים האחרונות להגדלת היצע הדיור ברחבי העיר.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן