101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

פלילים צבא | משטרה | ביטחון

עוזי כהן, שוטר ‘משמר הגבול’ בדרגת רב סמל הורשע בהטרדה מינית

הנאשם רב סמל עוזי כהן, שלח למתלוננת הודעה ובה כתב שהיא מזכירה לו את ה"אקסית" שלו שהייתה "טובה במיטה" והוא תהה איך המתלוננת "במיטה" ◄ כב' השופטת ג'ויה סקפה שפירא, מבית משפט השלום בירושלים; למתלוננת לא היה מניע להעליל על הנאשם, נהפוך הוא... המתלוננת, שלא רצתה להתלונן על הנאשם, חשפה את הדברים בפני בן זוגה דאז והוא חשף את ההתכתבויות שנשלחו אליו על ידי המתלוננת לפני מפקד היחידה וכך הן נתגלו".
0
0
כב' השופטת ג'ויה סקפה שפירא, מבית משפט השלום בירושלים ברקע: שוטר עם מדי יצוג של משמר הגבול | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
כב’ השופטת ג’ויה סקפה שפירא

בית משפט השלום בעיר ירושלים, הרשיע היום (ראשון, ה’ בטבת, התשפ”א) את שוטר משמר הגבול רב סמל עוזי כהן, בגין הטרדה מינית והתנכלות. יצוין, כי על פי כתב האישום, שרת הנאשם בתפקיד נגד משמעת, במסגרת זו, היה אחראי על כל נושא המשמעת בפלוגה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

המחלקה לחקירות שוטרים, האשימה כי במהלך חודש דצמבר 2017, הצטרפה ליחידה המתלוננת א. בטרדה מינית והתנכלות. הנאשם רב סמל עוזי כהן, פגש בה, לקח אותה הצידה ושאל “מה את עושה במשמר הגבול, את צריכה לדגמן“.

באותו ערב שלח הנאשם נגד (דרגה צבאית של אנשי קבע שאינם קצינים) רב סמל עוזי כהן, אל המתלוננת הודעה ובה כתב, כי; היא מזכירה לו את ה”אקסית” שלו שהייתה “טובה במיטה” והוא תהה איך המתלוננת “במיטה“.

בין החודשים דצמבר 2017 לפברואר 2018 ,במועדים שאינם ידועים במדויק, נהג הנאשם לפנות אל המתלוננת א’ באמצעות היישומון וכן באופן מילולי, פנים אל פנים, והציע לה הצעות חוזרות בעלות אופי מיני, הגם שהמתלוננת א’ הבהירה לו, כי אינה מעוניינת בהצעותיו.

בין היתר במועד שאינו ידוע בשעות הצהריים, בעת שא’ הייתה בשמירה בעמדת תצפית בבסיס, עלה הנאשם לעמדה, הביא לה כוס קפה ושאל אותה אם היא נפגעה ממנו.

א’ השיבה ש”הכל בסדר”. בתגובה אמר לה הנאשם רב סמל עוזי כהן; “את רוצה או לא, את תמצצי לי“. בנוסף, בעת ששהה בעמדה אמר למתלוננת א’, כי הוא  מקווה שהיא מוחקת שיחות, ש”לא יהיה בָּלָגָן (בלאגן) בטעוּת”.

בהזדמנות נוספת כתב הנאשם לא‘ באמצעות היישומון, בין היתר; “מתי תמצצי כבר?… אני מת לזה” וכן; “את יפה, משדרת סקס“.

כאשר השיבה לו א’ כי הוא אינו לטעמה השיב לה הנאשם, כהן; “זה בסדר, אין בעיה, בשביל פעם אחת לא צריך טעם אבל סבבה“.

עוזי כהן; “את רוצה או לא, את תמצצי לי”…

כב’ השופטת ג’ויה סקפה שפירא, מבית משפט השלום בירושלים, קיבלה את גרסת המתלוננת כמהימנה וקבעה, כי; “המתלוננת תיארה בצורה רהוטה, בטוחה ושוטפת את מעשיו של הנאשם, הסבירה בצורה פשוטה את התלות שלה בו באותה עמחש | המחלקה לחקירות שוטרים | לוגות, בשל כך שהיה גורם פיקודי שיכול היה להשפיע באופן משמעותי על תנאי השירות שלה…

למתלוננת לא היה מניע להעליל על הנאשם, נהפוך הוא… המתלוננת, שלא רצתה להתלונן על הנאשם, חשפה את הדברים בפני בן זוגה דאז והוא חשף את ההתכתבויות שנשלחו אליו על ידי המתלוננת לפני מפקד היחידה וכך הן נתגלו”.

מטעם אגף דוברות הסברה ותקשורת של משרד המשפטים דוברת מחוז ירושלים הגב’ מורן שמואלוף, מסרה לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי מטעם מחש, אמרה סגנית במחלקה לחקירות שוטרים עורכת דין הדס קליין; “בית המשפט הרשיע את הנאשם בעבירה של הטרדה מינית והתנכלוּת.

מחש, היא מחלקה בפרקליטות המדינה של מדינת ישראל, שתפקידה לחקור האשמות בדבר ביצוען של עבירות פליליות על ידי אנשי משטרת ישראל, מגלה אפס סובלנות כלפי עבירות מין, בוודאי שנעשות על ידי אדם בתפקיד בכיר ותעשה כל שביכולתה להגיע למיצוי הדין עמו” הצהירה עורכת דין הדס קליין.

בא כוחו של רב סמל עוזי כהן, הנאשם עורך דין תומר בנישתי, התנגד להחלטה המתירה פרסום בעניין שוטר משמר הגבול רב סמל עוזי כהן.

אל; הכרעת דין החלטה בעניין שוטר משמר הגבול רב סמל עוזי כהן.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן