מאזני הצדק מלחמת חרבות ברזל צבא | משטרה | ביטחון שפרעם | شفاعمرو

עו”ד סרי חוריה, משפרעם, פרסם תמיכה בארגון הטרור חמאס: “נתן מכה”

מעצרו של עורך דין סרי חוריה, הוארך על ליום 12/11/23 על ידי כבוד השופט עמית רוזינס; “אין צורך להסביר את המסוכנות הנשקפת מאפשרות של פתיחת זירות נוספות של אלימות ומלחמה, שעלולה להיגרם מפרסומים מסוג זה” ◄ משטרת ישראל: פועלת תוך הפעלת כלל האמצעים העומדים לרשוּתה כנגד האויבים מבית שקוראים לאלימות ולמעשי טרור ברשתות החברתיות תוך תמיכה והזדהות עם ארגון הטרור הרצחני “חמאס-דעא”ש” ופועלת למיצוי הדין עם אותם מסיתים.
0
0

עורך דין סרי חוריה, מזכיר ‘תנועת חד”ש’ (חזית דמוקרטית לשלום ושוויון) בעיר שפרעם, נעצר אתמול (יום שלישי | כ”ג בחשון התשפ”ד | 7.11.23) על ידי שוטרי מחוז צפון של משטרת ישראל בגין פרסם תמיכה בארגון הטרור חמאס (حماس) ובין היתר אמר; “חמאס, נתן מכה שתשכיח את ההפסדים הערביים…”.

 רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק או בטוויטר.

עורך דין חוריה, חשוד, כי פרסם מספר ‘פוסטים מסיתים‘ על רקע “מלחמת חרבות ברזל”. בדיון שנערך בעניין בקשת המשטרה להאריך את מעצרו בבית המשפט בעיר עכו, נקבע, כי מעצרו הוארך ביומיים, אך שמו נאסר לפרסום.

עורך דין חוריה סרי, מהעיר שפרעם ברקע: יום המעצר של עורך הדין | צילום: משטרת ישראל | עיבוד צילום: שולי סונגו©
עו”ד חוריה סרי

עורך דין, הגדיר את עצמו בפרסומיו; “חורייה סרי, העורך דין שלך בשפרעם ובצפון. ניתן לקבל שרות בתחומים ייצוג חברות בעולם, מזונות אישה – דיני משפחה.

השירות ניתן, מעיד על עצמו סרי; “באופן אישי ומקצועי. ניתן לקבל שירותים בנושא; אימוץ ילדים, טוען רבני, איחוד תיקים, חריגות בניה או כל נושא אחר”.

לטענת משטרת ישראל; “בשל האינטרס הציבורי המובהק בפרסום שמו, הגישה היחידה ללוחמה בפשיעה (יל”פ) של מרחב גליל, ערעור על החלטת בית משפט לאסור את פרסום שמו.

בפני כבוד השופט אבי לוי בבית המשפט המחוזי בעיר חיפה בדיון שנערך אתמול {שלישי) הוא החליט ‘להתיר את פרסום שמו’ וציין בהחלטתו; “שוּם עַם המצוי בעיצומה של לחימה קשה, כאשר ‘סכנה קיומית‘ מרחפת מעל ראשו וחייליו, טובי בנינו הנלחמים יום-יום שעה-שעה מעבר ל-קווי האויב

כדי להשיב לכולנו את הביטחון שהוא כה חשוב למדינתנו – אינו יכול לסבול גילוי עידוד שבח או הסתה של האויב בתקופה שכזו ולהבליג”.

בדיון בהארכת מעצרו שהתקיים היום (יום רביעי, כ”ד בחשון התשפ”ד, 08/11/23) בבית משפט השלום בעכו, מעצרו של עורך דין סרי חוריה, הוארך על ליום 12/11/23 על ידי כבוד השופט עמית רוזינס אשר ציין בהחלטתו, כי; “אין צורך להסביר את המסוכנות הנשקפת מאפשרות של פתיחת זירות נוספות של אלימות ומלחמה, שעלולה להיגרם מפרסומים מסוג זה”.

מטעם דוברות משטרת ישראל, נמסר לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינהכי; משטרת ישראל, פועלת תוך הפעלת כלל האמצעים העומדים לרשוּתה כנגד האויבים מבית שקוראים לאלימות ולמעשי טרור ברשתות החברתיות תוך תמיכה והזדהות עם ארגון הטרור הרצחני “חמאס-דעא”ש” ופועלת למיצוי הדין עם אותם מסיתים.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל ("כאן נעים") בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 70, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ול-חלי כהן-נעים, סבא מאושר ל-7 נכדים; רפאל, דוד, אוריאן, מילה שרה, אריאל, עלמה ו-אביגיל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

ברכת ראש הממשלה נתניהו ליום העצמאות ה-75

הדלקת המשואות ופתיחת חגיגות יום העצמאות

דבר ראש הממשלה ביבי נתניהו

דילוג לתוכן