חג סוכות שמח

101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

חדשות בריאות חדשות המדע חדשות עסקים קיבוץ

סרטוריוס: מפעל ל’מצעי גידול לתרביות תאים’ נפתח ב-בית העמק

רנה פאבר, ראש חטיבת פתרונות ביו-פרוסס בחברת סרטוריוס; “לצוות בישראל ניסיון רב בשוק התרפיה התאית, מפיתוח ועד ייצור ומכירה של פתרונות בתחום מצעי גידול לתרביות תאים. עם המתקן החדשני בבית העמק, אנו יכולים לבסס מומחיות זו ולמנף את התשתית הקיימת, על מנת לצמוח עוד יותר".
0
0
רנה פאבר, ראש חטיבת פתרונות ביו-פרוסס וחבר הוועד המנהל בסרטוריוס | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
רנה פאבר, סרטוריוס

סרטוריוס (Sartorius), חברה בינלאומית מובילה בתחום מחקר מדעי החיים ותעשיית הביו-פרמצבטיקה, פתחה היום (שני, י”ח בתמוז התשפ”א) את האתר החדש שלה בקיבוץ בית העמק, ישראל. האתר יתמקד בייצור מצעי גידול לתרביות תאים, עם התמחות והתאמה אישית במיוחד עבור שוק התרפיה התאית.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

ההתרחבות תאפשר למפעל לייצר כמעט פי 5 יותר מהתפוקה הנוכחית שלו. המתקן החדש, תוכנן לעמוד בתקני הייצור והרגולציה המחמירים ביותר. הוא משתרע על פני 1,000 מטרים רבועים וכולל חדרים נקיים ברמה B וחדרים נקיים ברמה C וכן ציוד ומכשור.

רנה פאבר, ראש חטיבת פתרונות ביו-פרוסס וחבר הוועד המנהל בסרטוריוס; “לצוות בישראל, ניסיון רב בשוק התרפיה התאית, מפיתוח ועד ייצור ומכירה של פתרונות בתחום מצעי גידול לתרביות תאים.

עם המתקן החדשני בקיבוץ בית העמק, אנו יכולים לבסס מומחיות זו ולמנף את התשתית הקיימת, על מנת לצמוח עוד יותר”.

“לצוות בישראל ניסיון רב בשוק התרפיה התאית, מפיתוח ועד ייצור ומכירה של פתרונות בתחום מצעי גידול לתרביות תאים. עם המתקן החדשני בבית העמק, אנו יכולים לבסס מומחיות זו ולמנף את התשתית הקיימת, על מנת לצמוח עוד יותר”, אמר רנה פאבר, ראש חטיבת פתרונות ביו-פרוסס וחבר הוועד המנהל בסרטוריוס.

כדי להתכונן לביקוש עתידי, המתקן הקיים ישודרג אף הוא, כך שיפעלו במקביל שני קווי ייצור, על מנת להבטיח, כי ניתן יהיה להגיע ליכולות המצופות. בהתאם לכך, סרטוריוס, תגדיל את צוות הייצור באתר.

מטעם מנהלת יחסי ציבור של חברת סרטוריוס (Sartorius) מסרה הגב’ אורית בלום תקשורת – יעוץ תקשורתי, דוברות ויחסי ציבור‏ לפורטל כאן ישראל | כאן נעים | אתר האינטרנט של כל המדינה’ כי בנוסף, בית העמק, ישמש כאתר הייצור הראשי של סרטוריוס למצעי גידול נוזליים ו-בוּפר | Buffer (מתריס או תמיסת מגן) המשלים את יכולות הייצור של מצעי גידול אבקתיים, ביאוקו (Yauco) שב-פורטו ריקו.

רקע כללי; סרטוריוס, רכשה את השליטה בחברת תעשיות ביולוגיות ישראל, המתמחה ב’ייצור מצעי גידול לתרביות תאים‘ בשנת 2019.

שילוב מוצרים מתחום התרפיה התאית היה חיוני, נוכח היוזמה המרכזית של סרטוריוס להמשך פיתוח עסקיה ומומחיותה בתחום זה.

סרטוריוס; 

חברת סרטוריוס (Sartorius) היא חברה בינלאומית מובילה ב’מחקר מדעי החיים‘ ו’תעשיית הביו-פרמצבטיקה‘.

עם מכשור מעבדתי וחומרים מתכלים חדשניים, חטיבת מוצרי המעבדה והשירותים של הקבוצה מתרכזת במתן מענה לצרכים של מעבדות המבצעות מחקר ובקרת איכות בחברות פארמה, ביופארמה וב-מכוני מחקר אקדמיים.

חטיבת פתרונות הביו-פרוסס, עם סל מוצרים רחב, מתמקדת בפתרונות אספטיים ומסייעת ללקוחות לייצר תרופות וחיסונים ביוטכנולוגיים בצורה בטוחה ויעילה.

הקבוצה צומחת מדי שנה בממוצע בקצב דו ספרתי ומרחיבה באופן קבוע את תיק ההשקעות שלה באמצעות רכישות של טכנולוגיות משלימות.

בשנת הכספים 2020 היו לחברה הכנסות ממכירות של כ- 2.34 מיליארד אירו. בסוף שנת 2020, כמעט 11,000 עובדים, הועסקו בכ-60 אתרי הייצור והמכירה של הקבוצה, המשרתים לקוחות ברחבי העולם.

אלבלוג סרטוריוס.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן