פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

חדשות טבריה פלילים

סקס מניאק – גבר תקף מינית בת 12 כשישנה באוהל בכינרת

שְׁטוּף זִימָה תקף מינית (בת 12) שלנה עם אחותה באוהל בכינרת, עקב צעקותיה כשהרגישה את מגע ידיו של הגבר והזעיקה את אימה ובן זוגה שלנוּ באוהל סמוך. עדיין לא ידועה אופי וחומרת הפגיעה, אולם לעת עתה, נשללה האפשרות שמדובר ב'עבירת אונס'. במקביל נשלחה הילדה לבדיקה רפואית ב'בית החולים בני ציון' בעיר חיפה, הידוע כבית חולים הערוּך לטיפול בקורבנות תקיפה מינית.
0
0
הדמיה של מעשה מגונה בצעירה | ברקע: אוהלים בחוף כינרת | צילום: רשות-הכנרת | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
הדמיה של מעשה מגונה

משטרת טבריה ממשיכה גם בשעות אלו בחיפושיה אחר גבר החשוד בפגיעה מינית (הלילה לפנות בוקר, בין שישי לשבת, י”ט בתמוז התש”פ) בילדה בת 12, אשר ישנה עם אחותה הגדולה באוהל נפרד מאימה ובן זוגה ב’חוף צינברי’ באגם הכנרת.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

עולה, כי סמוך לשעה 04:00 לפנות בוקר, התעוררה אחותה של הילדה (בת 14) הנפגעת מהתקיפה המינית (בת 12) אשר לנה איתה באוהל, עקב צעקותיה כשהרגישה את מגע ידיו של הגבר שְׁטוּף זִימָה והזעיקה את אימה ובן זוגה שלנוּ באוהל סמוך.

ההורים הנסערים, פנו מיד אל המשטרה שפתחה בסריקות אחר החשוד ואף אספה ממצאים מזירת הפשע, נודע, כי במצלמת האבטחה בחוף, נראתה דמות בסמוך לאוהל בשעה שבה בוצע המעשה.

עדיין לא ידועה אופי וחומרת הפגיעה, אולם לעת עתה, נשללה האפשרות שמדובר ב’עבירת אונס‘. במקביל נשלחה הילדה לבדיקה רפואית ב’בית החולים בני ציון‘ בעיר חיפה, הידוע כבית חולים הערוּך לטיפול בקורבנות תקיפה מינית.

החקירה מצויה בעיצומה לאיתור שְׁטוּף זִימָה שנס על נפשו. 

בשל שביתת העובדים הסוציאליים תדון רק מחר (ראשון), ועדת חריגים האם לאפשר לחוקרת ילדים לתשאל את הילדה על המקרה ותבחן את מידת הטראומה שחוותה הילדה.

בשבת, נמסר, כי נפשו למעלה מ-35 אלף איש בחופי הכינרת. הילדה ומשפחתה, הם תושבי דרום הארץ, הם הגיעו לנפוש ב”חוף צינברי” שממקום בצדה המערבי של הכינרת, דרומית לעיר טבריה.

יאמר מיד; החוף נמנה על אחד מחופי ‘איגוד ערים כינרת‘ ארגון המטפל, מטפח, משמר ומפתח את הכינרת ואגן ההיקוות למען הציבור והסביבה, שבו יש פיקוח הדוּק של פקחים ומשטרה, כולל רשת של מצלמות אבטחה.

דוברות המשטרה (כנרת) מסרה לפורטל כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה’ כי החקירה מצויה בעיצומה לאיתור שְׁטוּף זִימָה שנס על נפשו.

0
0דילוג לתוכן