101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

בורסה חדשות נדל"ן

סלע נדלן זוכה לביקושי יתר בהנפקת אגרות חוב, דירוג Aa3 אופק יציב

גדי אליקם מנכל סלע נדלן: "אנו מודים למשקיעים על היענותם הגבוהה בהנפקה. הביקוש הגבוה שנרשם ושיעור הריבית שנקבע, מבטאים לראייתנו הבעת אמון גדולה מצד שוק ההון בסלע נדלן כחברה יציבה וחזקה לטווח ארוך. הגיוס יאפשר לחברה להשלים רכישת נכסים מניבים ולהפחית באופן משמעותי את הוצאות הריבית" ◄ חברת סלע נדלן, זכתה לבִּיקּוּשִׁים בסך מיליארד ₪ ◄בשלב המוסדי של הנפקת סדרת אגח ד' מתוכם מתכוונת החברה לגייס 420 מיליון ₪.
0
0
גדי אליקם, מנכל חברת סלע נדלן, קרן להשקעות במקרקעין | צילום: אבישי פינקלשטין | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו©
גדי אליקם, סלע נדלן

חברת סלע נדלן, הפועלת כקרן ריט מחזיקה ומנהלת ‘נדלן מניב’ השלימה בהצלחה את השלב המוסדי של הנפקת סדרת אגרות החוב ד’. עולה, כי במסגרת ‘השלב המוסדי’ זכתה החברה לבִּיקּוּשׁ גבוה של מיליארד ₪, מתוכם מתכוונת סלע נדלן, לגייס סכום של כ-420 מיליון ₪.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק או בטוויטר.

אגרות החוב מדורגות על ידי חברת הדירוג ‘מידרוג‘ ב’דירוג Aa3‘ עם ‘אופק יציב’ את ההנפקה הובילו “לידר הנפקות” ו”ווליו בייס חיתום“.

יצוין, כי “השלב המוסדי” ננעל בריבית שנתית בשיעור של 0.27% עבור אגח במ.ח.מ ארוך של 7.1 שנים.

ה-מחמ (Duration) הנו משך חיים ממוצע של איגרת החוב. המחמ, נחשב הזמן המשוקלל של תשלומי הריבית ופירעונות הקרן של האגח.

כמו כן, שיעור הריבית נמוך משמעותית מהריבית הנקובה של אגרות החוב בשיעור של 1.58%.

מנכל סלע נדלן, מר גדי אליקם, לא הסתיר את שביעות רצונו והגיב; “אנו מודים למשקיעים על היענותם הגבוהה בהנפקה.

הבִּיקּוּשׁ הגבוה שנרשם ושיעור הריבית שנקבע, מבטאים לראייתנו הבעת אמון גדולה מצד שוּק ההוֹן בסלע נדלן כחברה יציבה וחזקה לטווח ארוך.

הגיוס, יאפשר לחברה להשלים רכישת נכסים מניבים ולהפחית באופן משמעותי את הוצאות הריבית“. סיכם מנכל סלע נדלן, מר אליקם.

היקף הנכסים המניבים של סלע קפיטל נדלן, מסתכם ב-3.8 מיליארד ונהנים משיעור תפוּסה גבוה של כ-96%.

מטעם UNIK חברת יחסי ציבור רב-תחומית, אשר עוסקת בקידום מותגים, רעיונות ואנשים ומשרד יחסי ציבור של חב’ סלע נדלן, מסרה הגב’ מיטל נעים לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, כי סלע נדלן, הפועלת כ’קרן ריט‘ מחזיקה ומנהלת נדלן מניב, השלימה בהצלחה את השלב המוסדי של הנפקת סדרת אגרות החוב ד’.

במסגרת השלב המוסדי זכתה החברה לביקוש גבוה של מיליארד , מתוכם מתכוונת חברת סלע נדלן, לגייס סכום של כ-420 מיליון ₪.

סלע נדלן, סיכמה את מחצית הראשונה לשנת 2021 עם הכנסות מדמי שכירות ותפעול נכסים שהסתכמו ב-122.8 מיליון שקל, עלייה של 3.5% לעומת התקופה המקבילה, אשתקד.

ה-FFO הריאלי, הסתכם ב-78.4 מיליון שקל, עלייה של 4% בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד והרווח הנקי למחצית הראשונה לשנת 2021, הסתכם ב-84 מיליוני ₪, בהשוואה ל-55 מיליוני ₪ בתקופה המקבילה אשתקד.

סלע קפיטל נדלן‘ היא קרן להשקעות במקרקעין (REIT) אשר מחזיקה ב-41 נכסים מניבים במדינת ישראל בשטח כולל של 480,000 מטרים רבועים.

נכסי החברה מושכרים לכ-530 שוכרים וכוללים בנייני משרדים, שטחי מסחר, תעשייה ולוגיסטיקה, תחנות תדלוק, מלון ומקבץ דיור.

היקף הנכסים המניבים של חברה סלע קפיטל נדלן מסתכם ב-3.8 מיליארד ונהנים משיעור תפוּסה גבוה של כ-96%. שווי השוק של החברה הוא כ- 1.8 מיליארד .

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן