ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

לגלריית כאן נעים

פורום כאן נעים

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

חדשות בריאות מינויים במגזר הציבורי

סיגל רגב רוזנברג, האישה הראשונה שמנהלת קופת חולים

יושב ראש דירקטוריון קופת חולים מאוחדת, מר אייל גבאי; "זכינו לבחור בין מספר מועמדים מעולים ואנו סמוכים ובטוחים, כי הגב' סיגל רגב רוזנברג, תהא לא רק האישה הראשונה שמנהלת קופת חולים בישראל, אלא גם זו שתצעיד את מאוחדת להישגים חדשים באיכות השירות הרפואי, באיכות הניהול ובאיכות השירות לבריאותם ורווחתם של לקוחות מאוחדת, רופאיה ועובדיה◄הגב' רגב רוזנברג, היא האישה הראשונה בישראל שנבחרה לעמוד בראש קופת חולים.
0
0
סיגל רגב רוזנברג, מנכלית  קופת חולים מאוחדת.| צילום: רועי בן משה | עיבוד צילום: שולי סונגו
סיגל רגב רוזנברג | מאוחדת

סיגל רגב רוזנברג,היא המנכלית הבאה של ‘קופת חולים מאוחדת’ – זאת קבע ואישר דירקטוריון ‘קופת חולים מאוחדת’ – אחת מארבע קופות החולים הפועלות בישראל והשלישית בגודלה בארץ. הגב’ רגב רוזנברג, מי שמילאה את תפקידה כסמנכלית הכספים לשעבר של הקופה, נבחרה מתוך כלל כ-20 מועמדים מהקופה ומחוצה לה, שביקשו לעצמן את המשרה היוקרתית.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

רגב רוזנברג (52, נשואה + 2 ואפילו סבתא צעירה) היא האישה הראשונה בישראל, שנבחרה לעמוד בראש קופת חולים ותוביל את הקופה השלישית בגודלה במערכת הבריאות הציבורית, תקציבה השנתי של קופת חולים מאוחדת, מגיע לכדי כ- 8 מיליארד שקל והיא מבטחת כמיליון ומאתיים אלף תושבים.

יושב ראש דירקטוריון מאוחדת, מר אייל גבאי, ציין עם ההכרזה על הבחירה, כי; “זכינו לבחור בין מספר מועמדים מעולים ואנו סמוכים ובטוחים, כי הגב’ סיגל רגב רוזנברג, תהא לא רק האישה הראשונה שמנהלת קופת חולים בישראל, אלא גם זו שתצעיד את ‘מאוחדת‘ להישגים חדשים.

הישגים באיכות השירות הרפואי, באיכות הניהול ובאיכות השירות לבריאותם ורווחתם של לקוחות מאוחדת, רופאיה ועובדיה” – מר אייל גבאי, ביקש להודות למשנה לנשיאת בית המשפט העליון בדימוס, כב’ השופט אליקים רובינשטיין, על הליך האיתור המושכל והמוקפד שניהל בחודשים האחרונים.

█ סיגל רגב רוזנברג; “פעלנו רבות לייצובה של מאוחדת והוצאתה מן המיצר ואני חוזרת בכוחות מחודשים להסתער…”

יושב ראש הדירקטוריון מר אייל גבאי, ביקש גם לציין את ההתמודדות המכובדת מאוד של המועמד הנוסף שהגיע עד לשלב הגמר, מנהל בית החולים פורייה, הדוקטור ארז און, שהרשים מאוד הן את ועדת האיתור והן את חברי הדירקטוריון. מר גבאי, ציין, כי הליך הבחירה הסדור, כלל כ- 20 מועמדים מתוך הקופה ומחוצה לה.

“כולם אנשים טובים וראויים, אלא שהדירקטוריון, מצא, כי לעת הזאת, הגב’ סיגל רגב רוזנברג, היא ללא ספק המתאימה ביותר להוביל את הקופה אל מול האתגרים שנכונו לה”. סיכם מר גבאי.

המנכלית הנבחרת, הגב’ סיגל רגב רוזנברג, הודתה לכבוד השופט רובינשטיין, , ליושב ראש דירקטוריון “מאוחדת” מר אייל גבאי ולחברי הדירקטוריון על הבחירה ואמרה; “אני נרגשת לחזור למשפחת מאוחדת, חודשים ספורים לאחר שסיימתי את תפקידי כסמנכלית הכספים של הקופה. יחד עם המנכל היוצא, מר זאב וורמברנד,

פעלנו רבות לייצובה של מאוחדת והוצאתה מן המיצר ואני חוזרת בכוחות מחודשים להסתער – יחד עם עמיתי להנהלה והעובדים המסורים של הקופה, להרים את הרף למדרגה נוספת, להוביל את קופת החולים מאוחדת להישגים חדשים בכל תחומי הפעילות”. אמרה המנכלית הנבחרת הגב’ רגב רוזנברג.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן