101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

אום אל-פחם בסמת טבעון | بسمة طبعون כפר סבא מבזקים חדשות ‘כאן ישראל’ פלילים

סחיטה מינית במאות אלפי ₪ באינטרנט על ידי צעירה וגבר ערבים

אחד הקורבנות, אשר תיאר כיצד התפתה לחשוף את איבריו האינטימיים מול מצלמת הרשת בשיחה מגרה עם אישה צעירה שיצרה עמו קשר. לאחר מכן, שלחה אליו הצעירה הערבייה, תושבת בַּסְמֶת טַבְּעוּן, את התיעוד האינטימי שלו ואף איימה עליו, כי היא תפיץ את הסרטון לאשתו, זאת אם לא ישלם סכום כסף של כמה מאות אלפי ₪ ◄משטרת ישראל, עצרה גם שני גברים ואישה מהעיר כפר סבא בחשד, כי סחטו ב-איומים מתלוננים שקבעו פגישה אינטימית תמורת כסף עם החשודה.
8
0
גבר מנהל שיחה אינטימית עם צעירה מול מצלמת רשת | צילום: הדמייה | עיבוד: שולי סונגו ©
גבר וצעירה בשיחה אינטימית

המשטרה עצרה אתמול בלילה (חמישי, כ’ בתשרי התשפ”א) בתום חקירה סמויה, תושבת בסמת טבעון (بسمة طبعون) ותושב אוּם אֶל-פַחְם ( أُمّ ٱلْفَحْم) בחשד, כי סחטו גברים במאות אלפי שקלים, לאחר שתעדו אותם במצלמת רשת “נענים לחיזוריה” של החשודה באופן מיני. במקרה נוסף, משטרת ישראל גם עצרה שני גברים ואישה מהעיר כפר סבא בחשד, כי סחטו ב-איומים מתלוננים שקבעו פגישה אינטימית תמורת כסף עם החשודה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

בתום חקירה סמוּיה בת מספר שבועות, חשפה היחידה המרכזית במחוז חוף של משטרת ישראל, פרשית ‘סחיטה מינית’ באמצעות מִרְשֶתֶת (רשת האינטרנט) שפעלה על פי החשד באזור ואדי ערה ועצרה, כאמור, הלילה, שני חשודים בשנות העשרים לחייהם;

החשודה הצעירה היא תושבת בַּסְמֶת טַבְּעוּן, מועצה מקומית בדואית במחוז הצפון בישראל שכל תושביה הם מוסלמים ואילו החשוד השני אף הוא צעיר תושב העיר אוּם אֶל-פַחְם, שבנפת חדרה של מחוז חיפה בישראל. העיר שוכנת מזרחית לכביש ואדי עארה.

פרשית ה’סחיטה מינית’ החלה לפני כחודש, עם קבלת תלוּנה במשטרה, מצדו של אחד הקורבנות, אשר תיאר כיצד התפתה לחשוף את איבריו האינטימיים מול מצלמת הרשת בשיחה מגרה עם אישה צעירה שיצרה עמו קשר.

לאחר מכן, שלחה אליו הצעירה הערבייה, תושבת בַּסְמֶת טַבְּעוּן, את התיעוד האינטימי שלו ואף איימה עליו, כי היא תפיץ את הסרטון לאשתו, זאת אם לא ישלם סכום כסף של כמה מאות אלפי ₪.

סחיטה מינית 1 – שיתפו איתה פעולה וחשפו עצמם בפני מצלמת רשת ב-אופן מיני…

בתוך כך, יחידת חקירות ומודיעין באמצעות חוקרי היחידה המרכזית (ימ”ר) חוף, פתחו בחקירה סמויה במסגרתה אותרו עוד מספר קורבנות תושבי ואדי ערה, אשר נסחטו על פי החשד על ידי האישה הצעירה, ושותף נוסף שפעל עימה באותה השיטה, לפיה – האישה יצרה עם ה‘קורבנות’ קשר טלפוני, תוך שהיא מציגה עצמה כ-סוכנת ביטוח.

לאחר מכן, פיתתה אותם לעבור לשיחה “חברית יותר” המאפשרת שיחת וידאו וכאמור לאחר ששיתפו איתה פעולה וחשפו עצמם בפני מצלמת רשת ב-אופן מיני, הובהר להם, כי למעשה, נחשפו ותוּעדו וכעת עליהם לשלם “דמי שתיקה” בסך מאות אלפי ₪, אחרת הסרטון האינטימי, יופץ אל קרוביהם.

אמש (רביעי) נערכו בלשי ימר חוף להליך מבוּקר של מסירת הכסף לאחד החשודים בסחיטה ועצרו את השניים. אתמול בבוקר (חמישי) הובאו לדיון ב‘בית משפט השלום, עכו’ בבקשה להאריך את מעצרם.

מטעם דוברות משטרת ישראל (חוף) נמסר על ידי יגאל הבשור לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי במשטרה, מדגישים את חשיבות הגלישה הבטוחה במרשתת (רשת האינטרנט), הן למבוגרים והן לילדים, וככל שעולה חשד לסחיטה יש לפנות אל המשטרה.

סחיטה מינית 2 – שני גברים ואישה מהעיר כפר סבא, נעצרו בחשד, כי סחטו באיומים מתלוננים

במקרה נוסף, משטרת ישראל עצרה שני גברים ואישה מהעיר כפר סבא בחשד, כי סחטו ב-איומים מתלוננים שקבעו פגישה אינטימית תמורת כסף עם החשודה.

עולה, כי במשטרת ישראל התקבלו בחודשים האחרונים, מספר תלונות מגברים, שמסרו, כי נסחטו באמצעות איומים על ידי אחרים. מתלונותיהם, מתברר שלאחר שניהלו שיחות בצ’אטים עם אישה, קבעו להיפגש איתה ל’מפגש מיני תמורת כסף‘.

עם הגעתם אל מקום, הם נסחטו על ידי 2 גברים שהגיעו אל מקום המפגש וכאן הם שילמו מאות ואלפי ₪ כל זאת תחת איומים קשים.

מטעם דוברות משטרת ישראל (שרון) נמסר על ידי יפעת זיו לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי חוקרי המשטרה, הפעילו אמצעים טכנולוגיים שונים וזיהו את החשודים, שני גברים (20, 40) ו-אישה (36) מכפר סבא.

שלושת החשודים נעצרו ביום 5.10.20 ובדיון בבית משפט השלום בעיר פתח תקווה, מעצרם הוארך ב-7 ימים ועד ליום ראשון הבא; 11.10.20.

החשוד הנוסף נעצר למחרת ומעצרו הוארך ב-4 ימים ועד ליום 9.10.20. החקירה נמשכת.

8
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן