קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כסף מדבר מסים

סוכלו הברחות סיגריות וטבק במעברים ניצנה וכרם שלום

באחד ניסיונות של הברחת סיגריות וטבק במעברים ניצנה וכרם שלום, הוסלק משלוח בתוך משטחי עץ להעמסת סחורה והשני בתוך משלוח שקי פחם ◄ לאחרונה מתמודדים ב-בית מכס מעברים, בתופעה הולכת וגוברת של ניסיונות הברחת טבק ומוצריו, אותם מצליחים לסכל בודקי המכס המנוסים ◄ גובה מכס מעברי הגבול הגב' אדית הרוש, ציינה את ערנותם ומקצועיותם של עובדי המכס במעבר גבול ניצנה  ובמעבר גבול כרם שלום, במאבקם בניסיונות ההברחה של הסיגריות והטבק; "בית מכס מעברים מתמודד בתקופה האחרונה בתופעה הולכת וגוברת של הברחת טבק ומוצריו ותפיסה זו משתלבת במאבק ובעבודה אינטנסיבית מול עברייני המס".

רשות המסים, הודיעה היום (ראשון, כ"ח שבט תשע"ט) כי לאחרונה, התגברו ניסיונות ההברחה של טבק ומוצריו ב-בתי המכס במעברי הגבול ורק נחישותם, מקצועיותם, וערנותם של 'בודקי המכס' הביאו לסיכול הברחות מתוחכמות ומורכבות.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

בודקי המכס ב'מעבר גבול ניצנה' חשפו ניסיון הברחת סיגריות, שהוסתרו בתוך לוחות עץ עליהם הונח משלוח של כלים מפלסטיק, שהגיע ממצרים ומוען ליבואן פלשתיני מהעיר חברון.

בודקי המכס בפעולה חושפים הברחת טבק בפחם במעבר כרם שלום | צילום: דוברות רשות המסים
הברחת טבק בפחם במעבר כרם שלום

המשלוח עורר את חשדם של בודקי המכס במעבר גבול ניצנה, אשר החליטו לבדוק דווקא את משטחי העץ שעל גביהם הועמסה הסחורה.

במהלך הבדיקה ופירוק משטחי העץ, התברר שחשדם היה מוצדק ובתוך המשטחים הוסלקו 2,688 חפיסות ("פאקטים") של סיגריות פופולריים; 'מנצ׳סטר' מתוצרת חוץ, ששווים בשוק מוערך בכ-800,000 ₪, ושווי המסים מוערך בכ-600,000 ₪.

עוד נתפסו השבוע 175 ק"ג טבק, שהוסלקו בתוך 350 שקי פחם שהועמסו על משאית, שעשתה את דרכה במעבר כרם שלום.

גם כאן, ערנותם של בודקי המכס ב-מעבר כרם שלום, בשיתוף עם בודקי ראש מספן ים (רמי"מ) הביאה לבדיקת המשאית ופירוק כל שקי הפחם, עד לגילויו של הטבק המוסלק, עמוק בתוך השקים.

 

בודקי המכס בפעולה חושפים הברחת סיגריות בתוך לוחות עץ במעבר גבול ניצנה | צילום: דוברות רשות המסים  | עיבוד צילום: שולי סונגו
הברחת סיגריות בתוך לוחות עץ במעבר גבול ניצנה

דוברות רשות המסים, מסרה לפורטל 'כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה' כי; ערכו הכספי של הטבק שנתפס עומד על 110565 ₪ ושווי המסים עומד על 94,815 ₪.

גובת מכס מעברי הגבול, הגב' אדית הרוש, ציינה את ערנותם ומקצועיותם של עובדי המכס במעבר גבול ניצנה וב-מעבר גבול כרם שלום, במאבקם בניסיונות ההברחה של הסיגריות והטבק.

עוד הוסיפה הגב' הרוש, כי "בית מכס מעברים, מתמודד בתקופה האחרונה בתופעה הולכת וגוברת של הברחת טבק ומוצריו ותפיסה זו, משתלבת במאבק ובעבודה אינטנסיבית מול עברייני המס.
  • דילוג לתוכן