מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

בילוי בריביירה נתניה חדשות נתניה מופעים נתניה

נתניה, נותנת לילדים בפלנתניה להרגיש בעננים בסוף שבוע של כוכבים

מרכז המדע, החלל והתרבות פלנתניה מרחיב פעילותו: בסוף השבוע הקרוב: תצפית כוכבים בליל שישי ושבת הקרובה (יד' באלול התשע"ח, 25.08), בשעה 10:30 בבוקר, ייפתח לראשונה, במרכז המדע, החלל והתרבות, פלנתניה 'שבתרבות לילדים' גם מרכז המדע לפעילות המיועדת לילדים ולמשפחה.
0
0
מרכז המדע, החלל והתרבות פלנתניה
מרכז המדע, החלל והתרבות פלנתניה

פלנתניה | Planetanya | מרכז מדע, חלל ותרבות על שם מדראמה בשד’ בן גוריון 168, פלנטריום בעיר נתניה מרחיב את פעילותו כחלק מהתכנית תתקיים בליל שישי (24.08), בין השעות; 21:30-23:00 תצפית טלסקופים על שמי הקיץ באוגוסט. הרחבת הפעילות היא על-פי תכנית העבודה לשנת 2018.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’נתניה סיטי | אתר החדשות המקומיות של נתניה’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

מנהלת פלנתניה, הגב’ שלי גרינברג, מסרה, כי התצפית, תתקיים באזור המדשאה הדרומית והיא תכלול הדרכות והסברים על הירח וכוכבי הלכת.

הפעילות בליל שישי ללא עלות. לפני כחודש, מעל אלף (1000) מתושבי נתניה והאזור השתתפו בפעילות פלנתניה בליל שישי, בזמן ‘ליקוי ירח’ שהתקיים באותו יום.

בבוקר שבת הקרובה (יד’ באלול התשע”ח, 25.08), בשעה 10:30 בבוקר, ייפתח לראשונה, במרכז המדע, החלל והתרבות, פלנתניה, גם מרכז המדע לפעילות המיועדת לילדים ולמשפחה.

שבתרבות לילדים” תכלול; שעת סיפור על מערכת השמש, שביל כוכבי הלכת, המסע של החללית הישראלית הראשונה לירח, הדגמות מדעיות, סיור ב‘גן המדעי’ ו‘הגן היפני’.

מהיכל התרבות, נמסר, כי הפעילות מיועדת לבני ארבע (4) והיא כרוכה בתשלום בסך 30 ₪ לאדם.

את הכרטיסים ניתן לרכוש מראש, עד ליום שישי בשעה 14:00, בקופות הפלנתניה או באתר פלנתניה באינטרנט. האירועים מותאמים גם ל’קהל הדתי‘.

0
0דילוג לתוכן