ההפתעה המרגשת של סגן י׳ | חיל-האוויר הישראלי

לזה הוא לא ציפה! סגן י׳ חשב שהוא מצטלם לסרטון רגיל לקראת סיום קורס-טיס 179, אבל... לנו היו תכניות אחרות!

למי הצביעה גאולה אבן-סער ב-2006? | גיא זהר

כאן 11 | גאולה אבן-סער טענה שכל חייה הצביעה ליכוד, אבל מאמר מ-2006 טען אחרת. יש פער - וסגרנו אותו | אופירה אסייג, טענה שבסין וביפן אין תאונות דרכים. בדקנו. ועוד פערים קטנים | איך גם נתניהו וגם גדעון סער משתמשים באותו סקר להוכיח את הובלתם?

פורום כאן נעים

“למה אתה גונב?”: מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

בילוי בריביירה נתניה חדשות נתניה מופעים נתניה

נתניה, נותנת לילדים בפלנתניה להרגיש בעננים בסוף שבוע של כוכבים

מרכז המדע, החלל והתרבות פלנתניה מרחיב פעילותו: בסוף השבוע הקרוב: תצפית כוכבים בליל שישי ושבת הקרובה (יד' באלול התשע"ח, 25.08), בשעה 10:30 בבוקר, ייפתח לראשונה, במרכז המדע, החלל והתרבות, פלנתניה 'שבתרבות לילדים' גם מרכז המדע לפעילות המיועדת לילדים ולמשפחה.
מרכז המדע, החלל והתרבות פלנתניה
מרכז המדע, החלל והתרבות פלנתניה

פלנתניה | Planetanya | מרכז מדע, חלל ותרבות על שם מדראמה בשד’ בן גוריון 168, פלנטריום בעיר נתניה מרחיב את פעילותו כחלק מהתכנית תתקיים בליל שישי (24.08), בין השעות; 21:30-23:00 תצפית טלסקופים על שמי הקיץ באוגוסט. הרחבת הפעילות היא על-פי תכנית העבודה לשנת 2018.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’נתניה סיטי | אתר החדשות המקומיות של נתניה’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

מנהלת פלנתניה, הגב’ שלי גרינברג, מסרה, כי התצפית, תתקיים באזור המדשאה הדרומית והיא תכלול הדרכות והסברים על הירח וכוכבי הלכת.

הפעילות בליל שישי ללא עלות. לפני כחודש, מעל אלף (1000) מתושבי נתניה והאזור השתתפו בפעילות פלנתניה בליל שישי, בזמן ‘ליקוי ירח’ שהתקיים באותו יום.

בבוקר שבת הקרובה (יד’ באלול התשע”ח, 25.08), בשעה 10:30 בבוקר, ייפתח לראשונה, במרכז המדע, החלל והתרבות, פלנתניה, גם מרכז המדע לפעילות המיועדת לילדים ולמשפחה.

שבתרבות לילדים” תכלול; שעת סיפור על מערכת השמש, שביל כוכבי הלכת, המסע של החללית הישראלית הראשונה לירח, הדגמות מדעיות, סיור ב‘גן המדעי’ ו‘הגן היפני’.

מהיכל התרבות, נמסר, כי הפעילות מיועדת לבני ארבע (4) והיא כרוכה בתשלום בסך 30 ₪ לאדם.

את הכרטיסים ניתן לרכוש מראש, עד ליום שישי בשעה 14:00, בקופות הפלנתניה או באתר פלנתניה באינטרנט. האירועים מותאמים גם ל’קהל הדתי‘.
דילוג לתוכן