קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

חיפה כאן נתניה רשויות מקומיות תחבורה ציבורית

נתניה, חיפה חוף הכרמל ומרכזית המפרץ תחנות רכבת ישראל המצטיינות

במהלך השנה האחרונה בוצעו ב-3התחנות יחד, תחנות רכבת חיפה חוף הכרמל, מרכזית המפרץ ותחנת רכבת נתניה, מעל ל-12 מיליון נסיעות, גידול של 13% ביחס לשנת 2017 ◄תחנת נתניה הינה אחת התחנות הגדולות של רכבת ישראל, המשרתת לא רק את העיר נתניה אלא גם את סביבתה. בתחנה בוצעו 3,621,000 נסיעות בשנת 2018, אל מול 3,653,000 בשנת 2017.
מנהל מנהל תחנת הרכבת חיים מורד וצוות התחנה: שמעון אמויאל, שלום ביטון, נתן אמבוי, עליזה דגן, מתן חסין, צברי מרלן ורבקה אהרון | צילום: רכבת ישראל
מנהל תחנת נתניה חיים מורד והצוות

'זו זכות לתת שרות' סיסמאת 'רכבת ישראל' הוכחה פעם נוספת, כי יש מי שעומד מאחוריה; תחנות רכבת חיפה חוף הכרמל, מרכזית המפרץ ותחנת רכבת נתניה, הן הזוכות בפרס התחנות מצטיינות של 'רכבת ישראל לשנת 2018' זאת על בסיס מדדי שרות וביניהם סקר שביעות רצון, בדיקות לקוח סמוי, משובים מנוסעים ועוד. 

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

בטקס שנערך על ידי יחידת השירות לנוסע בחטיבת הנוסעים של רכבת ישראל, חולקו לצוותי התחנות מגני הוקרה ומנהל אגף תחנות מר אלון בן ישי, בירך את המצטיינים והודה לכל עובדי הרכבת על עבודתם הקשה ומסירותם בשנה מאתגרת.

מר בן ישי; "אני גאה בעובדים שלנו שעושים ימים כלילות על מנת להעניק שירות לנוסעים שלנו. אנו נמשיך ונעשה הכל, כדי להצדיק אמון זה ולהעניק שרות מעולה גם בשנים הבאות".

מתאמת תקשורת, אגף דוברות ושרות לקוחות של דוברת רכבת ישראל הגב' יעל ויצמן, מסרה לפורטל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה' כי; 'תחנת חיפה חוף הכרמל' הפכה בשנים האחרונות לאחת מהתחנות המרכזיות בישראל ובפרט בעיר חיפה,

מנהל תחנת חיפה חוף כרמל אדי אוחנה וצוות התחנה: שני אוגלבו, רז'ין חורי, ענאן וואבי, אביחי אסרף, אורית סגל, טניה בויקו, אור לוי, מיכל טל ועובד אפריים | צילום: רכבת ישראל
מנהל תחנת חיפה חוף כרמל אדי אוחנה והצוות

זאת בזכות קרבתה לתחנת האוטובוסים המרכזית, בית החולים רמבם, חוף הים ואצטדיון הכדורגל על שם 'סמי עופר'. ב'תחנת חיפה חוף הכרמל' בשנת 2018, בוצעו 4,884,000 נסיעות זאת אל מול 4,777,000 נסיעות בשנת 2017.

ב'תחנת מרכזית המפרץ' בשנת 2018, בוצעו 1,373,000 נסיעות, אל מול 1,234,000 בשנת 2017. יצוין, במהלך השנה האחרונה, עברה התחנה שדרוג מקיף בעלות של כ-30 מיליון ₪ במרכזו הקמת גשר זכוכית ואלומיניום, המחבר בין כל רציפי התחנה ותחנת האוטובוסים המרכזית.

תחנת נתניה הינה אחת התחנות הגדולות של רכבת ישראל, המשרתת לא רק את העיר נתניה אלא גם את סביבתה. בתחנה, עולה, כי בוצעו 3,621,000 נסיעות בשנת 2018, אל מול 3,653,000 בשנת 2017.

מנהל תחנת מרכזית המפרץ: צרלי ששון, והצוות: רותם נסימי, דוד איגבלי, רעות ז'נו, שלמה ניזרי, איציק אסייג, מאור אבו גזל ורונית בן עמי
מנהל תחנת מרכזית המפרץ והצוות

ואלו שמות המצטיינים;

  • תחנת חיפה חוף כרמל; מנהל התחנה; אדי אוחנה, צוות התחנה; שני אוגלבו, רז'ין חורי, ענאן וואבי, אביחי אסרף, אורית סגל, טניהבויקו, אור לוי, מיכל טל ו-עובד אפריים.
  • תחנת מרכזית המפרץ; מנהל תחנה; צרלי ששון, צוות התחנה; רותם נסימי, דוד איגבלי, רעות ז'נו, שלמה ניזרי, איציק אסייג, מאור אבו גזל ו-רונית בן עמי.
  • תחנת נתניה; מנהל תחנה; חיים מורד, צוות התחנה; שמעון אמויאל, שלום ביטון, נתן אמבוי, עליזה דגן, מתן חסין, צברי מרלן ו-רבקה אהרון.אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן