מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

כאן נתניה מסחר | תעשייה

נתניה היא בחירת חב’ אנרקון טכנולוגיות למרכז פיתוח וייצור

חברת "אנרקון טכנולוגיות בע"מ" פתחה השבוע בעיר נתניה, מרכז פיתוח וייצור בפארק העסקים והטכנולוגיות על שם ספיר ◄ראש העיר נתניה הגב' מרים פיירברג-איכר; "אנו גאים בכך שחברות רבות בוחרות בעיר נתניה, אני מאחלת להנהלת החברה אנרקון טכנולוגיות ועובדיה המשך הצלחה ושגשוג".
 מימין: דוד נבון מנהל פרויקט השקעות קרן פורטיסימו, מרים פיירברג ראש העיר נתניה ומר איל שרי מנכל חברת אנרקון טכנולוגיות | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
מימין: דוד נבון מנהל פרויקט השקעות קרן פורטיסימו, מרים פיירברג-אכר ראש העיר נתניה ומר איל שרי מנכל חברת אנרקון טכנולוגיות | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

נתניה, ממשיכה למשוך אליה עסקים מכל הארץ זה לא מקרי. מאחרי ההצלחה הזו עומדת ראש העיר הגב’ פיירברג-אכר, הרואה בהתנחלות חברות מצליחות באזורי התעשייה של העיר משאב כלכלי (מסים) אבל הכי חשוב לגביה היא האפשרות למציאת פתרונות תעסוקה של תושבי נתניה. השבוע, פתחה חברת ‘אנרקון טכנולוגיות בע”מ’ מרכז פיתוח וייצור ב’פארק העסקים והטכנולוגיות על שם ספיר’.

  ■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

אנרקון טכנולוגיות בעירבון מוגבל, היא חברה בבעלות חברת ‘קרן ההשקעות פורטיסימו’ העתיקה את מיקומה מן הישוב ברקן לעיר נתניה, אל ‘פארק פולג’ באזור תעשייה דרום-נתניה בשטח המשתרע על כ- 5000 מטרים ריבועים, החברה מעסיקה כ-200 עובדים, במקצועות ההנדסה והייצור.

החברה מעצבת ויצרנית מובילה של ספקי כוח מותאמים אישיים עבור יישומים צבאיים, תעופה אזרחית וחלל.

מרים פיירברג ראש העיר נתניה סגן ומ"מ ראש העיר אלי דלל ומר איל שרי ועובדות חברת אנרקון טכנולוגיות
מרים פיירברג ראש העיר נתניה סגן ומ”מ ראש העיר אלי דלל ומר איל שרי ועובדות חברת אנרקון טכנולוגיות

חב’ אנרקון טכנולוגיות, הוקמה בשנת 1984 בארץ ישראל, ומאז ועד היום עוסקת בפיתוח וייצור מוצריה ותומכת בהם באמצעות עובדיה.

בבעלות החברה, מפעלים בארצות הברית ובהודו וכן משרדי מכירות באירופה, חברה אנרקון טכנולוגיות מציעה מגוון רחב של ספקים מותאמים לדרישות הלקוח.

בין לקוחות החברה בארץ, נמנים; רפא”ל, תעשייה אווירית, אלתא, אלביט ו’בואינג‘.

באירוע פתיחת  משרדי החברה החדשים של ‘אנרקון טכנולוגיות’ שנערך השבוע בנתניה, במעמד ראש העירייה של נתניה, הגב’ מרים פיירברג-איכר; סגן וממלא מקום ראש העיר מר אלי דלל, ראש מינהל עסקים ותעשיות מר אריק לייבוביץ, הגב’ מיכל עטיה קריאף מאגף מינהל עסקים תעשיות, מנכל חברת “אנרקון” מר איל שרי, אנשי הנהלת החברה ועובדיה.

מנכל החברה, מר איל שרי, ציין, כי; “אנרקון” בחנה מזה זמן רב חלופות שונות, אך לבסוף החליטה להתמקם בעיר נתניה, עוד ציין, כי; “אנרקון” רואה בנתניה פוטנציאל רב להמשך שגשוגה והרחבתה של החברה.

מר שרי, ציין את הערכתו הרבה לעובדי החברה שבזכותם החברה משגשגת והוסיף, כי הוא מייחל ומצפה להתפתחות החברה והגדלת הייצור ובכך למשוך לקוחות נוספים ולהגדיל את התעסוקה בחברה.

ראש העיר נתניה, הגב’ מרים פיירברג-איכר, אמרה בשביעות רצון לא מוסתרת, כי; “אני מברכת את חברת ‘אנרקון’ על ביתה החדש בעיר נתניה.

אנו גאים בעובדה שחברות רבות בוחרות בעיר נתניה, עיר מובילה ומשגשגת עם תעשיה ענפה וחברות איכותיות, “אנו גאים בכך שחברות רבות בוחרות בעיר נתניה, אני מאחלת להנהלת החברה אנרקון טכנולוגיות ועובדיה, המשך הצלחה ושגשוג”.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן