ברכת חג שבועות | מערכת כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל

נתניהו, נפגש עם שגרירת ישראל בירדן ועם המאבטח

ראש הממשלה מר נתניהו; "אני שמח לראות אתכם, שמח שהדברים נגמרו כפי שהם נגמרו. אתם פעלתם היטב, בקור רוח וגם הייתה לנו מחויבות להוציא אתכם, זאת לא הייתה שאלה בכלל..."◄ראש הממשלה מר נתניהו, שיגר תודות אל נשיא ארצות הברית מר דונלד טראמפ ואל המלך עבדאללה השני של הממלכה ההאשמית של ירדן. 

ראש הממשלה מר בנימין נתניהו, נפגש הבוקר (יום שלישי ב’ אב תשע”ז) עם עם שגרירת ישראל בירדן, הגב’ עינת שלאין ועם המאבטח זיו בשגרירות ירדן. 

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן נעים’ בפייסבוק’ או בטוויטר.

ראש הממשלה מר נתניהו, אמר; “אני שמח לראות אתכם, שמח שהדברים נגמרו כפי שהם נגמרו. אתם פעלתם היטב, בקור רוח וגם הייתה לנו מחויבות להוציא אתכם, זאת לא הייתה שאלה בכלל. רק שאלה של זמן ואני שמח שזה מעט זמן.

אתם מייצגים את מדינת ישראל ומדינת ישראל לא שוכחת את זה לרגע אחד”. אמר ראש הממשלה.

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש עם שגרירת ישראל בירדן הגב' עינת שלאין ועם מאבטח זיו  מהשגרירות ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש עם שגרירת ישראל בירדן הגב' עינת שלאין ועם מאבטח זיו  מהשגרירות | צילום: חיים צח, לע"מ
ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש עם שגרירת ישראל בירדן הגב’ עינת שלאין ועם מאבטח זיו מהשגרירות | צילום: חיים צח, לעמ

שגרירת ישראל בירדן, הגברת עינת שלאין, אמרה; “טוב להיות בבית, הכל מצוין”.

המאבטח זיו; “ירדה לי אבן מהלב. מודה מקרב לב, אני שמח להיות פה. הרגשנו עינת ואני שעומדים מאחורינו ועושים את כל המאמצים, והרגשנו את זה, ואני שמח שאנחנו פה”.

ראש הממשלה נתניהו הודה לנשיא טראמפ ולמלך עבדאללה

ראש הממשלה מר בנימין נתניהו, שיגר הבוקר (יום שלישי ב’ אב תשע”ז) תודות אל נשיא ארצות הברית מר דונלד טראמפ ואל המלך עבדאללה השני של הממלכה ההאשמית של ירדן.

ראש הממשלה מר נתניהו, אמר; “אני מודה לנשיא טראמפ שהנחה את יועצו ג’ארד קושנר ושלח את שליחו ג’ייסון גרינבלט לאזור,  לסייע במאמצינו להביא את צוות השגרירות הישראלית בירדן, הביתה במהירות.

אני מודה גם למלך עבדאללה על שיתוף הפעולה ההדוק שלנו.”

רהקבינט מקבל את המלצת כל גופי הביטחון להמיר את הבידוק של גלאי המתכות

1. הקבינט מקבל את המלצת כל גופי הביטחון להמיר את הבידוק של גלאי המתכות בבידוק ביטחוני המבוסס על טכנולוגיות מתקדמות (“בידוק חכם“) ובאמצעים נוספים, כדי להבטיח את ביטחון המבקרים והמתפללים בעיר העתיקה ובהר הבית.

2. עד ליישום התוכנית תתגבר משטרת ישראל את כוחותיה ותבצע פעולות נוספות ככל שיידרש על-מנת להבטיח את ביטחון המבקרים בהר.

3. הקבינט החליט על הקצאת תקציב של עד 100 מיליון שקלים חדשים לטובת יישום התוכנית (בפרק זמן של עד שישה חודשים) כולל בקיצוץ רוחבי ככל שיידרש, על-פי התכנית שיגיש המשרד לביטחון הפנים.
עלות התכנית תכלול גם מימון תקני שוטרים על פי המלצת המשטרה.

וידאו; עומר מירון, לשכת עיתונות ממשלתית.
סאונד; בן פרץ, לשכת עיתונות ממשלתית.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן