איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל

נתניהו, נפגש עם שגרירת ישראל בירדן ועם המאבטח

ראש הממשלה מר נתניהו; "אני שמח לראות אתכם, שמח שהדברים נגמרו כפי שהם נגמרו. אתם פעלתם היטב, בקור רוח וגם הייתה לנו מחויבות להוציא אתכם, זאת לא הייתה שאלה בכלל..."◄ראש הממשלה מר נתניהו, שיגר תודות אל נשיא ארצות הברית מר דונלד טראמפ ואל המלך עבדאללה השני של הממלכה ההאשמית של ירדן. 

ראש הממשלה מר בנימין נתניהו, נפגש הבוקר (יום שלישי ב’ אב תשע”ז) עם עם שגרירת ישראל בירדן, הגב’ עינת שלאין ועם המאבטח זיו בשגרירות ירדן. 

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן נעים’ בפייסבוק’ או בטוויטר.

ראש הממשלה מר נתניהו, אמר; “אני שמח לראות אתכם, שמח שהדברים נגמרו כפי שהם נגמרו. אתם פעלתם היטב, בקור רוח וגם הייתה לנו מחויבות להוציא אתכם, זאת לא הייתה שאלה בכלל. רק שאלה של זמן ואני שמח שזה מעט זמן.

אתם מייצגים את מדינת ישראל ומדינת ישראל לא שוכחת את זה לרגע אחד”. אמר ראש הממשלה.

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש עם שגרירת ישראל בירדן הגב' עינת שלאין ועם מאבטח זיו  מהשגרירות ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש עם שגרירת ישראל בירדן הגב' עינת שלאין ועם מאבטח זיו  מהשגרירות | צילום: חיים צח, לע"מ
ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש עם שגרירת ישראל בירדן הגב’ עינת שלאין ועם מאבטח זיו מהשגרירות | צילום: חיים צח, לעמ

שגרירת ישראל בירדן, הגברת עינת שלאין, אמרה; “טוב להיות בבית, הכל מצוין”.

המאבטח זיו; “ירדה לי אבן מהלב. מודה מקרב לב, אני שמח להיות פה. הרגשנו עינת ואני שעומדים מאחורינו ועושים את כל המאמצים, והרגשנו את זה, ואני שמח שאנחנו פה”.

ראש הממשלה נתניהו הודה לנשיא טראמפ ולמלך עבדאללה

ראש הממשלה מר בנימין נתניהו, שיגר הבוקר (יום שלישי ב’ אב תשע”ז) תודות אל נשיא ארצות הברית מר דונלד טראמפ ואל המלך עבדאללה השני של הממלכה ההאשמית של ירדן.

ראש הממשלה מר נתניהו, אמר; “אני מודה לנשיא טראמפ שהנחה את יועצו ג’ארד קושנר ושלח את שליחו ג’ייסון גרינבלט לאזור,  לסייע במאמצינו להביא את צוות השגרירות הישראלית בירדן, הביתה במהירות.

אני מודה גם למלך עבדאללה על שיתוף הפעולה ההדוק שלנו.”

רהקבינט מקבל את המלצת כל גופי הביטחון להמיר את הבידוק של גלאי המתכות

1. הקבינט מקבל את המלצת כל גופי הביטחון להמיר את הבידוק של גלאי המתכות בבידוק ביטחוני המבוסס על טכנולוגיות מתקדמות (“בידוק חכם“) ובאמצעים נוספים, כדי להבטיח את ביטחון המבקרים והמתפללים בעיר העתיקה ובהר הבית.

2. עד ליישום התוכנית תתגבר משטרת ישראל את כוחותיה ותבצע פעולות נוספות ככל שיידרש על-מנת להבטיח את ביטחון המבקרים בהר.

3. הקבינט החליט על הקצאת תקציב של עד 100 מיליון שקלים חדשים לטובת יישום התוכנית (בפרק זמן של עד שישה חודשים) כולל בקיצוץ רוחבי ככל שיידרש, על-פי התכנית שיגיש המשרד לביטחון הפנים.
עלות התכנית תכלול גם מימון תקני שוטרים על פי המלצת המשטרה.

וידאו; עומר מירון, לשכת עיתונות ממשלתית.
סאונד; בן פרץ, לשכת עיתונות ממשלתית.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן