קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

יום העצמאות מדינת ישראל בת 71 צבא | ביטחון

נתניהו: מה שמייצג בעיני את הרוח הישראלית זו תחושת 'הביחד'

ראש הממשלה, מר בנימין נתניהו בטקס חיילים מצטיינים, "כל ישראל מירושלים", בבית הנשיא; " למה שמייצג בעיני את 'הרוח הישראלית' יש עוד דבר שתמיד צד את עיניי, או היה צד - בכל פעם שהמטוס נוחת בנמל תעופה בגוריון, פתאום כולם מוחאים כפיים. אין דבר כזה בעולם... חפשו מדינה שהמטוס נוחת אצלה והם מוחאים כפיים, אין דבר כזה".
ראש הממשלה נתניהו ורעייתו עם חיילי צהל

ראש הממשלה ורעייתו הגב' שרה נתניהו, השתתפו היום (יום העצמאות ה-71 של ישראל, חמישי, ד' באייר התשע"ט) בטקס המסורתי לקבלת אות מצטיין נשיא המדינה "כל ישראל מירושלים", בבית הנשיא, של 120 חיילים מצטיינים, כאשר נשאל מר בנימין נתניהו בטקס חיילים מצטיינים, מה מייצג בעיניו את 'הרוח הישראלית' השיב; "קודם כל זו תחושת הביחד שאתם רואים על המדשאות ובפארקים, ברגע הזה שהוא רגע שתופס אותנו  ואומר לנו שברגעי מבחן אנחנו ביחד".

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

ראש הממשלה מר נתניהו, פירט הוסיף; "אבל יש לזה עבורי לפחות עוד שתי דוגמאות;

אחת, קיבלנו בשבועות האחרונים, כשהחזרנו את חייל צהל שנעדר זכריה באומל זיכרונו לברכה אל קבר ישראל וראינו את ה"ביחד" הזה בעוצמה אדירה.

זו אחווה ורעות שבאים לידי ביטוי עילאי.

יש עוד דבר שתמיד צד את עיניי, או היה צד – בכל פעם שהמטוס נוחת בנמל תעופה בגוריון, פתאום כולם מוחאים כפיים. אין דבר כזה בעולם.

חפשו מדינה שהמטוס נוחת אצלה והם מוחאים כפיים, אין דבר כזה.

זה אומר שיש פה איזו תחושת אחדות ותחושת הזדהות וזה דבר שהוא עמוק. זה לא רק "כמה טוב ששבת הביתה", זה "הבאנו שלום עליכם" ואיזו תחושה של העומק של החוויה המשותפת שלנו.

 

ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו הגב' שרה נתניהו, עם חיילי וחיילות צהל שקיבלו את אות מצטיין נשיא המדינה | צילום: קובי גדעון, לשכת עיתונות ממשלתית
נתניהו ורעייתו עם חיילי וחיילות

הניסיון ההיסטורי שלנו, ההתחדשות הנפלאה שלנו, הערבות ההדדית שלנו לכל אחד ואחת, והנה היא באה לידי ביטוי גם כאן היום. אני מציע למחוא כף לחיילים האלה". סיכם ראש הממשלה מר בנימין נתניהו.

מצטיין הנשיא – אות הצטיינות לחיילי צהל

מצטיין הנשיא הוא אות הצטיינות לחיילי צהל, נגדיו וקציניו,אחד מעיטורי נשיא מדינת ישראל, על ידי המוענק נשיא המדינה במעמד ראש הממשלה, שר הביטחון, הרמטכל, אלופי צהל ונכבדים נוספים.

האות מוענק מדי שנה בחג העצמאות ל –120 חיילים ונגדים קצינים מצטיינים אשר נבחרו מכל יחידות צהל.

במעמד קבלת האות, החיילים המצטיינים מקבלים מלגת לימודים בסך 1000 $ קרן בלווטניק מתל תרומת בריטניה, באמצעות האגודה למען החייל.

בנוסף, מופיעים מצטיינים כל טקס יום העצמאות בהר הרצל במופע של בניית צורות חיות כחלק מן הדגלנות שנערכת ברחבה.

◄המידע על 'מצטיין הנשיא – אות הצטיינות לחיילי צהל' הובא באדיבות ויקיפדיה – בהרחבה.
דילוג לתוכן