מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

הבחירות לכנסת ה-20 חדשות מסחר | תעשייה

נשיא לשכות המסחר, אוריאל לין: הקדמת הבחירות נכונה

תגובת אוריאל לין, נשיא איגוד לשכות המסחר, לפיזור הכנסת והקדמת הבחירות: "לאמיתו של דבר, החלטה זו, תמנע את תחילת ההידרדרות של הכלכלה הישראלית – אמר לין והוסיף; "היו בעבר הישגים מרשימים לכלכלה, הן ברמת הצמיחה, בצמצום פערים, בהורדת החוב הלאומי וגם בהגדלת ההכנסה הפנויה של המשפחה. כל זה עלול היה להיסדק מול חוסר היכולת של המערכת השלטונית לקבל החלטות ענייניות לטובת הציבור ולטובת הכלכלה".
0
0
עורך דין אוריאל לין נשיא איגוד לשכות המסחר | ברקע: הבחירות לכנסת | צילום: ויקיפדיה | עיבוד צילום: שולי סונגו
אוריאל לין

“פיזור הכנסת והקדמת הבחירות לאפריל 2019, היא החלטה חשובה ונכונה – לאמיתו של דבר, החלטה זו תמנע את תחילת ההידרדרות של הכלכלה הישראלית” – כך הגיב היום (שלישי, ) עורך דין אוריאל לין, נשיא איגוד לשכות המסחר, עם היוודע, כי ראשי סיעות הקואליציה, הודיעו והחליטו על בחירות כלליות לכנסת ה-21, ב-9 באפריל 2019.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

ראשי מפלגות הקואליציה, מסרו לתקשורת: “מתוך אחריות תקציבית ולאומית, החליטו ראשי מפלגות הקואליציה, בהסכמה ופה אחד, לפזר את הכנסת וללכת לבחירות חדשות בתחילת אפריל, לאחר קדנציה של ארבע שנים מלאות. השותפות בכנסת ובממשלה תימשך גם בתקופת הבחירות“.

מי שכיהן כחבר כנסת ויושב ראש ועדת חוקה חוק ומשפט של ‘הכנסת ה-12’ וכיום נשיא איגוד לשכות המסחר, עורך דין אוריאל לין; “החלטת ראשי הקואליציה, לפזר את הכנסת ולקיים את הבחירות באפריל 2019, היא החלטה חשובה ונכונה.

לאמיתו של דבר, החלטה זו, תמנע את תחילת ההידרדרות של הכלכלה הישראלית – אמר לין והוסיף; “היו בעבר הישגים מרשימים לכלכלה, הן ברמת הצמיחה, בצמצום פערים, בהורדת החוב הלאומי וגם בהגדלת ההכנסה הפנויה של המשפחה.

█ ליןכיום המערכת הפוליטית אינה חופשיה לקבל החלטות בראייה לטווח הארוך, לטובת המדינה והכלכלה 

כל זה עלול היה להיסדק מול חוסר היכולת של המערכת השלטונית לקבל החלטות ענייניות לטובת הציבור ולטובת הכלכלה“.

“יש להבחין תמיד בין החלטות לטובת הציבור בטווח הקצר לעומת החלטות לטובת הציבור בטווח הארוך” – הדגיש נשיא איגוד לשכות המסחר, עורך דין לין שהוסיף, כי; “לעיתים החלטות פופוליסטיות המתקבלות לטווח הקצר על ידי המערכת הפוליטית עלולות להביא לנזקים חמורים בטווח הארוך.

כיום המערכת הפוליטית אינה חופשיה לקבל החלטות בראייה לטווח הארוך, לטובת המדינה והכלכלה. אין להאשים אותה בכך. כל גוף פוליטי שואף להמשיך את קיומו”.

באופן מיוחד, ציין מר לין; “הרצון להפחית את יוקר המחיה שיבש את האיזון הנחוץ בהחלטות הכלכליות המרכזיות. זה הפך להיות לרדיפה אחר המגזר העסקי, אשר עלולה לפגוע קשה בעתיד הכלכלה.

מנקודת זמן זו, נוכל לצפות שגלגלי החקיקה, יבלמו בחריקה מבשרת טובות וכי ההחלטות בעתיד תהיינה נקיות משיקולי בחירות“. סיכם נשיא איגוד לשכות המסחר, עורך דין אוריאל לין.

0
0אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן