איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

בעולם דבר נשיא המדינה חדשות כאן ישראל

נשיא המדינה בשיחת וועידה חגיגית עם נשיא הפדרציות של צ’ אמריקה

הערב לקראת ערב ראש השנה, "ייפגש" נשיא המדינה מר ראובן (רובי) ריבלין, עם נשיא ויושב ראש הפדרציות של צפון אמריקה מר אריק פינגרהאט ועם ראשי הפדרציות בצפון אמריקה לשיחת וועידה חגיגית. הנשיא ריבלין, ידגיש במהלך השיחה את חשיבות קשרי ישראל והתפוצות ואת החשיבות של אחדות עם ישראל ויחסי הידידות החמים בין ישראל וארצות הברית.
אריק פינגרהאט נשיא ויושב ראש הפדרציות של צפון אמריקה | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו©
אריק פינגרהאט

 הערב (שלישי, כ”ד באלול התשע”ט) לקראת ערב ראש השנה, “ייפגש” נשיא המדינה מר ראובן (רובי) ריבלין, עם נשיא ויושב ראש הפדרציות של צפון אמריקה (JFNA) מר אריק פינגרהאט ועם ראשי הפדרציות בצפון אמריקה ל’שיחת וועידה חגיגית’.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

ניתן להתחבר ולצפות במפגש שיתחיל בשעה 18:00 ויסתיים לקראת השעה 19:00, דרך הקישור הבא – לחצו כאן.

שיחתם של השניים, תתקיים מתוך ההערכה והבנת החשיבות הרבה של הקשרים החמים בין מדינת ישראל ו’יהדות התפוצות‘.

בפתח השיחה, יברך הנשיא את ‘יהודי העולם’ ב‘ברכת שנה טובה’ ובהמשכה, יעסקו בסוגיות המדאיגות את יהדות ארצות הברית והאתגרים העומדים בפני ‘יהדות התפוצות’ בימים אלו.

הנשיא ריבלין, ידגיש במהלך השיחה את חשיבות קשרי ישראל והתפוצות ואת החשיבות של אחדות עם ישראל ויחסי הידידות החמים בין ישראל וארצות הברית.

ראובן רובי ריבלין נשיא מדינת ישראל ברקע הכותל בירושלים | צילום: מדף פייסבוק | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו©
ראובן ריבלין

‘יהדות התפוצות’ תומכת במדינת ישראל מיום היווסדה, בעתות שגרה ומצוקה כאחד, מפעילה פרויקטים משותפים, מקימה מפעלים בעלי חשיבות רבה, לוקחת חלק פעיל במתרחש במדינה ומהווה חלק בלתי נפרד ממדינת ישראל.

“פגישתם” של נשיא המדינה מר ראובן (רובי) ריבלין, יושב ראש הפדרציות של צפון אמריקה מר אריק פינגרהאט וראשי הפדרציות והקהילות היהודיות שייקחו חלק בשיחה, תועבר, כאמור, בשידור חי ב’פייסבוק‘.

 על הפדרציות (JFNA);

ה-JFNA או Jewish Federations of North America, הוא ארגון גג עבור 146 פדרציות יהודיות ומעל ל-300 קהילות בארצות הברית, אשר עובדות בצמוד עם מדינת ישראל וסוכנויות ישראליות, במטרה לשפר את מצבה של ישראל מבחינה חברתית, תדמיתית, כלכלית ומבחינות אחרות נוספות.

יתר על כן, הארגון מסייע ליהודים אשר נזקקים לסיוע ותמיכה ברחבי העולם, וכך גם ליהודים מהגרים וניצולי שואה.

לאינפורמציה נוספת אודות JFNA – לחץ כאן.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן