101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

חדשות חדשות עסקים מסחר | תעשייה

נשיא איגוד לשכות המסחר, אוריאל לין: סגירת עסקים לא מהווה אופציה

נשיא איגוד לשכות המסחר עורך דין אוריאל לין, אמר בתגובה להחלטת הממשלה, כי "סגירת עסקים אינה מהווה כיום אופציה. אסור לשכוח שעל מדינת ישראל מאיימת כיום אבטלה חסרת תקדים בהיקפה" ◄ "יש להתמודד נכון במאבק נגד התפשטות נגיף הקורונה" טוען נשיא איגוד לשכות המסחר; "באמצעות הפרדה מוחלטת בין 'המגזר העסקי' לבין כלל הציבור ו'מערכת הבריאות'. ההתייחסות לעסקים חייבת להיות נפרדת".
0
0
עורך דין אוריאל לין נשיא איגוד לשכות המסחר וראש הממשלה בנימין נתניהו ברקע נגיף קורונה | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
אוריאל לין ובנימין נתניהו

נשיא איגוד לשכות המסחר עורך דין אוריאל לין, אמר בתגובה להחלטת הממשלה, כי “סגירת עסקים אינה מהווה כיום אופציה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

אסור לשכוח כי על מדינת ישראל מאיימת כיום ‘אבטלה’ חסרת תקדים בהיקפה, וחומרת האיום שלה על החברה אינה פחוּתה מחומרת התפשטות נגיף הקורונה“. אמר עורך דין לין.

“יש להתמודד נכון במאבק נגד התפשטות נגיף הקורונה” טוען נשיא איגוד לשכות המסחר; “באמצעות הפרדה מוחלטת בין ‘המגזר העסקי‘ לבין כלל הציבור ו’מערכת הבריאות‘. ההתייחסות לעסקים חייבת להיות נפרדת”.

נשיא איגוד לשכות המסחר, אוריאל לין; “יש לאפשר לכל עסק העומד בדרישות ותנאי ‘התו הסגול‘ לפעול”. 

סמנכל דוברות, תקשורת והסברה של איגוד לשכות המסחר, הגב’ מיכל אורלי, מוסיפה לאתר  ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי עורך דין אוריאל לין נשיא איגוד לשכות המסחר הוסיף בדבריו, כי; “בעסקים בהם יש סכנת הידבקות גבוהה, מוצדק לקבוע תנאים מיוחדים שימנעו את התפשטות הנגיף, אך מעבר לכך, יש לאפשר לכל עסק העומד בדרישות ותנאי ‘התו הסגול‘ לפעול.

רק בדרך זו, נוכל לקיים את האיזון הנחוץ בין מניעת פגיעה חמורה ב’כלכלת המדינה‘ לבין הצורך למנוע את התפשטות נגיף הקורונה“.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל ("כאן נעים") בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 68, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ול-חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות ונכד; רפאל, אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן