פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל מבזקים כאן ישראל עיתונות | תקשורת המונים

נשיאת מועצת העיתונות, דורנר: על המשטרה להגן על כתבים בשטח

כב' נשיאת מועצת העיתונות והתקשורת, שופטת בית המשפט העליון בדימוס, הגב' דליה דורנר; "תקשורת מדווחת, היוצאת גם אל לב העימותים ברחובות ישראל, זכאית להגנה נמרצת ומלאה ואנו מצפים להטמעת המסר בקרב השוטרים בשטח, זאת בדחיפות ולפני שיהיה מאוחר מדי" ◄המשטרה; "נמשיך לחקור את המקרה ביסודיות ולבצע את כל הפעולות הנדרשות במטרה להגיע לחקר האמת ולמצות את הדין עם המעורבים".
0
0
כבוד שופטת בית המשפט העליון בדימוס, דליה דורנר נשיאת מועצת העיתונות והתקשורת, ברקע: מפגינים חרדים בירושלים | צילום: דוברות המשטרה | עיבוד: שולי סונגו ©
כב’ השופטת בדימוס, דליה דורנר

“על משטרת ישראל להגביר את ההגנה על כתבים היוצאים לשליחות סיקור בשטח. זאת – לאחר שורת תקריות של תקיפה בימים האחרונים, המדליקה נוּרה אדומה ומחייבת צעדים לאלתר…” – כך קוראת נשיאת מועצת העיתונות והתקשורת, כבוד שופטת בית המשפט העליון בדימוס, דליה דורנר וחברות וחברי המועצה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

בתוך כך, קוראת מועצת העיתונות והתקשורת בישראל, למנהיגות הרוחנית של הציבור החרדי הם הרבנים, כי יש להדגיש את חשיבות הבאת תמונת המצב בשטח לציבור הרחב כולו, כמות שהיא. “אנו מצפים ומקווים, כי הרבנים, יקראו לציבור להימנע מכל פעולה אלימה כלפי התקשורת המדווחת” – נאמר בהודעת המועצה, החד משמעית.

כזכוּר, השבוע הותקפו לפחות חמישה עיתונאים בערים ובשכונות חרדיות ברחבי הארץ בהם כתבים בערוץ הטלוויזיה “חדשות 13” ב”כאן” של תאגיד הציבור הישראלי, אתר “מיינט” מרשת אתרי mynet – אתר החדשות המקומיות של “ידיעות תקשורת“, ערוץ “i24“.

בין הכתבים שעסקו בסיקור, היה גם כתב גלי צהל לענייני חרדים, העיתונאי שחר גליק, כשסירב לעזוב את המקום, הותקף פיזית על ידי קבוצת צעירים בשכונת קריית בעלז בעיר ירושלים, שהתנפלו עליו, היכו אותו וגרמו לחבלות בראשו, בצווארו וברגליו.

דובר מועצת העיתונות והתקשורת בישראל מר אמיר רוזנבליט, מסר לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי גם כתב חדשות “כאן“, איתי שיקמן, הותקף בעיר בני ברק, כאשר שהגיע, כדי לדווח על “שמחת בית השואבה“.

תקשורת מדווחת, היוצאת גם אל לב העימותים ברחובות ישראל, זכאית להגנה נמרצת ומלאה ואנו מצפים להטמעת המסר בקרב השוטרים בשטח, זאת בדחיפות ולפני שיהיה מאוחר מדי”. סיכמה כבוד שופטת בית המשפט העליון בדימוס, נשיאת מועצת העיתונות והתקשורת, הגב’ דליה דורנר.

בהודעה לתקשורת, נמסר מטעם המשטרה, כי; “אנו רואים בחומרה אלימות מכל סוג שהיא וכי עם קבלת התלונה במשטרת ישראל, נפתחה חקירה המצויה כרגע בראשיתה.

המשטרה, הוסיפה; “נמשיך לחקור את המקרה ביסודיות ולבצע את כל הפעולות הנדרשות במטרה להגיע לחקר האמת ולמצות את הדין עם המעורבים“.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן