ההפתעה המרגשת של סגן י׳ | חיל-האוויר הישראלי

לזה הוא לא ציפה! סגן י׳ חשב שהוא מצטלם לסרטון רגיל לקראת סיום קורס-טיס 179, אבל... לנו היו תכניות אחרות!

למי הצביעה גאולה אבן-סער ב-2006? | גיא זהר

כאן 11 | גאולה אבן-סער טענה שכל חייה הצביעה ליכוד, אבל מאמר מ-2006 טען אחרת. יש פער - וסגרנו אותו | אופירה אסייג, טענה שבסין וביפן אין תאונות דרכים. בדקנו. ועוד פערים קטנים | איך גם נתניהו וגם גדעון סער משתמשים באותו סקר להוכיח את הובלתם?

פורום כאן נעים

“למה אתה גונב?”: מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חדשות עיתונות | תקשורת המונים

נשיאת מועצת העיתונות, דורנר: דברי נתניהו, מאד מדאיגים אותי

נשיאת מועצת העיתונות, כב' השופטת בית המשפט העליון (בדימוס) דליה דורנר: "דבריו של ראש הממשלה מר בנימין נתניהו, מסכנים לא רק את חופש העיתונות, אלא מהווים איום על עיתונאים... אני חייבת לציין, כי דבריו של ראש הממשלה, אכזבו אותי. אני אוהבת את מדינת ישראל. היא מהווה פלא בשבילי".
כב' השופטת בדימוס הגב' דליה דורנר נשיאת מועצת העיתונות, ברקע: ראש הממשלה מר בנימין נתניהו עם אצבע מאשימה | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו©
דליה דורנר | בנימין נתניהו

נשיאת מועצת העיתונות, כב’ השופטת בדימוס הגב’ דליה דורנר, מתחה ביקורת על ראש הממשלה מר בנימין נתניהו, בעקבות קריאתו להחרים את ‘שידורי קשת 12’ בהמשך לפרסומים האחרונים והציטוטים מכתבי האישום נגדו וכן בשל דבריו נגד העיתונאים, שלדבריה, עלולים לפגוע בחופש העיתונות ומהווים סכנה פיזית לעיתונאים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

בראיון הערב עם העיתונאית ליאת רגב בתכנית “מעבירים לראשון” (בשידורי התאגיד ‘כאן ב’), אמרה נשיאת מועצת העיתונות, בין היתר; “הדברים של ראש הממשלה מאד מדאיגים אותי.

ההשפעה של דבריו, בשל תפקידו הבכיר כאיש ציבור, הינה מכרעת ועלולה לפגוע ב‘חופש העיתונות’. הייתי מצפה מאדם שממלא תפקיד כל כך חשוב להבין את הסכנה החמורה הטמונה בדבריו.

דבריו מסכנים לא רק את חופש העיתונות, אלא מהווים איום על העיתונאים ועלולים להביא לתגובות פיזיות כנגדם”, אמרה כב’ השופטת בדימוס דורנר.

דובר מועצת העיתונות והתקשורת בישראל מר אמיר רוזנבליט, מסר לאתרכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי בתשובה לשאלתה של רגב, הוסיפה השופטת דורנר ואמרה; “מר נתניהו, נושא בתפקיד מרכזי במדינה. דבריו אינם של עוד של אדם מן הישוב.

ככל שמעמדו של הפוליטיקאי בכיר יותר, יש לדבריו משקל גבוה יותר. דבריו מהווים סכנה ופגיעה בדמוקרטיה ובחופש העיתונות, כמו גם פגיעה בשומרי סף אחרים”.

“אני חייבת לציין, כי דבריו של ראש הממשלה, אכזבו אותי. אני אוהבת את מדינת ישראל. היא מהווה פלא בשבילי.

אני מאד רוצה שנשמור עליה מכל משמר ושכל אחד ימלא את תפקידו. אני מוטרדת אבל יחד עם זאת, חייבת להיות אופטימית“. סיכמה נשיאת מועצת העיתונות, כב’ השופטת בדימוס הגב’ דליה דורנר.

מועצת העיתונות בישראל היא גוף וולונטרי, שהוקם בשנת 1963 במשותף על ידי העיתונות (הכוללת מוצאים לאור, עורכים ועיתונאים) ונציגי ציבור – כמו גופים מקבילים בעולם.

בחודש מאי, 2011, נרשמה המועצה כעמותההמועצה מופקדת על שמירת הערכים של עיתונות חופשית וטובה, ובמסגרת זו היא קובעת את כללי האתיקה, החלים על כלי התקשורת ואוכפת את הכללים האלה.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן