מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

בעולם חדשות כאן ישראל ירושלים

נפתח הכנס השנתי של שדולת הפרלמנטרים למען ישראל (IAF)

25 שרים וחברי פרלמנט מהעולם, יפתחו היום (א'-ג', 8-10.12.2019 מלון וולדורף אסטוריה, ירושלים) את כנס שדולת הפרלמנטרים למען ישראל (IAF) ◄ השרים וחברי פרלמנט מהעולם,יפגשו עם רוהמ' מר בנימין נתניהו, שגריר ארה"ב בישראל דיויד פרידמן ראש העיר ירושלים מר משה ליאון, ראש המועצה האזורית שומרון מר יוסי דגן ◄ יחתמו על הצהרה הקוראת לפעול נגד החלטת ביהמ"ש של האיחוד האירופאי לסמן מוצרים יהודיים שהיא החלטה אנטישמית 25 שרים וחברי פרלמנט מהעולם.
0
0
ג'וש ריינשטיין נשיא שדולת הפרלמנטרים למען ישראל (IAF) ג'וש ריינשטיין | ברקע: ירושלים | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
ג’וש ריינשטיין

25 חברי פרלמנט מרחבי העולם, ביניהם שר חוץ של ונצואלה, שר החוץ לשעבר של קרואטיה, שר הפנים של אסטוניה,שר הביטחון היוצא של רומניה, נשיא גוואטמלה הנבחר, יושב ראש ועדת חוץ ובטחון של מקדוניה ועוד, פתחו היום (ראשון,י’ בכסלו התש”פ) את הכנס השביעי השנתי של ‘שדולת הפרלמנטרים למען ישראל’ (Israel Allies Foundation) שיתקיים בימים; א-ג, 8-10.12.19 במלון וולדורף אסטוריה בירושלים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

חברי הפרלמנט, הינם חלק מהשדולה הבינלאומית ומכהנים כראשי השדולות למען ישראל בפרלמנט במדינתם ומקדמים אג’נדה וחקיקה פרו-ישראלית.

השדולה שמה לה למטרה להיאבק בחקיקה אנטישמית, אנטי ציונות ובדה-לגיטימציה נגד מדינת ישראל ברחבי עולם.

השנה, הכנס יתמקד במלחמה נגד החלטת בית המשפט של האיחוד האירופאי לדרוש סימון של מוצרים יהודים שיוצרו ברמת הגולן, מזרח ירושלים ויהודה ושומרון.

חברי המשלחת ייפגשו עם גורמים מובילים במערכת הפוליטית בישראל וביניהם: ראש הממשלה מר בנימין נתניהו, חברי הכנסת; בני גנץ, גדעון סער, יאיר לפיד, שגריר ארהב בישראל מר דייויד פרידמן, ראש העיר ירושלים מר משה ליאון, ראש המועצה האזורית שומרון מר יוסי דגן ועוד.

נשיא שדולת הפרלמנטרים למען ישראל, הנחשב כאחד מ”50 היהודים המשפיעים ביותר בעולם” על ידי ה’ג’רוזלם פוסט‘ מר ג’וש ריינשטיין, ציין; “כנס שדולת הפרלמנטרים, יעסוק השנה בהכנת יושבי הראש מכל רחבי תבל  במלחמה נגד התגברות ה- BDS.

מר ריינשטיין; “לא נאפשר במאה ה21, קריאה לחרם על מוצרים יהודים. קריאה כזו, היא אנטישמית לכל דבר”.

נתמקד במלחמה בהחלטת בית המשפט של האיחוד האירופאי שהינה חקיקה אנטישמית ונעמוד נגד ההחלטה  המזעזעת המפלה מוצרים יהודים שיוצרו בעיר ירושלים, בגולן וביהודה שומרון“.

מר ריינשטיין, הוסיף וציין; “לא נאפשר במאה ה21, קריאה לחרם על מוצרים יהודים. קריאה כזו, היא אנטישמית לכל דבר”.

מפגש עם חבר כנסת מיקי זוהר וראש המועצה האזורית שומרון מר יוסי דגן וחתימה על עצומה נגד החלטת ביהמש של האיחוד האירופי ל‘סימון מוצרים יהודים‘.

היום, (ראשון 8/12/19) סיירו חברי הפרלמנט בשומרון בשיתוף המועצה האזורית שומרון. בין היתר ביקרו במפעל TwitoPlast (טויטופלסט) שבאזור התעשייה ברקן, שם נפגשו עם משפחות הנרצחים מהפיגוע בברקן לפני למעלה משנה (משפחתה של קים לבנגרונד-יחזקאל ומשפחתו של זיו חג’בי), המשפחות ביקשו מחברי המשלחת לפעול למניעת המימון של האיחוד האירופאי למחבלים.

חברי המשלחת נפגשו גם עם השר לביטחון הפנים חבר כנסת גלעד ארדן וראש מועצה האזורית שומרון מר יוסי דגן ויחתמו על עצומה שלא יתנו יד לסימון מוצרים יהודיים בארצותיהם.

בהמשך יבקרו ביקב כביר, שם יפגשו עם לאה ושמחה גולדין ויסיימו ב’יקב פסגות‘ שם יפגשו עם ניצול שואה שיספר על הרגשתו לאחר ששמע על החלטת בית המשפט של האיחוד האירופאי לסמן מוצרים יהודים.

בצהרים (13:30-14:45) תתקיים ארוחת צהריים ביקב כביר בהשתתפות לאה ושמחה גולדין הוריו של החייל החטוף הדר גולדין.

בערב תערך ארוחת ערב (19:15) במרכז המבקרים של יקב פסגות, מפגש עם ניצול שואה מרדכי ירושלמי על ההחלטה לסמן מוצרים יהודים.

השנה, יגיע לראשונה, לאחר פתיחת השגרירות בירושלים, נשיא גוואטמלה הנבחר אלחנדרו גיאמטי (Alejandro Giammattei) שיכנס לתפקידו בראשית החודש הבא; 1/1/2020.

בין חברי הפרלמנט הבולטים שיגיעו לכנס השנה;

  • שר החוץ של וונצואלה, חבר הקונגרס מר חוליו בורחס (Julio Borges)
  • שר החוץ לשעבר וחבר הפרלמנט בקרואטיה מר דאבו שטייר (DavoStier),
  • שר הביטחון היוצא של רומניה (עד לפני כחודש) וחבר הפרלמנט הרומני מר גבריאל לס (Gabriel Les),
  • שר הפנים של אסטוניה הגב’ רינה סולמן (Riina Solman)
  • יושב ראש ועדת חוץ ובטחון של מקדוניה מר ולדימיר גיורצ’ב (VladamirGjorchev)
  • חבר הפרלמנט מהולנד מר ג’ו לוורנון שיצא הראשון נגד ההחלטה על סימון מוצרים יהודים
  • חבר הפרלמנט בדרום קרוליינה מר אלן קלמונס (Alan Clemons), מקורב מאד לנשיא טראמפ, מי שלמעשה הוביל את החקיקה נגד ה-BDS במדינתו ומייק פומפאו, הכריז על ההכרה ביהודה ושומרון בהתאם לדבריו של קלמונס.
  • חבר הפרלמנט של האיחוד הארופי מר ברט-יאןרויסן מהולנד (Jan Ruissen),
  • חבר הפרלמנט בבריטניה מר דארןמילאר (Darren Millar), נזכיר שב-12/12 מתקיימות בחירות בבריטניה והוא מתמודד בבחירות בוולס.
  • ולדו וולף (Waldo Wolff) נשיא המועצה הבינלאומית של הפרלמנטים היהודים (the International Council of Jewish Parliamentaries (ICJP.

בנוסף, ישתתפו בכנס, חברי פרלמנט נוספים מ; איטליה, פינלנד, שוודיה, רומניה, גואטמלה, קולומביה, סלובקיה, דרום אפריקה, סיירה לאון, זמביה, פורטו ריקו, ליטא ועוד

 שדולת הפרלמנטרים

שדולת הפרלמנטרים למען ישראל (Israel Allies Foundation) היא ארגון גג המאגד את פעילותן של 40 שדולות פרו-ישראליות הפועלות בבתי הקונגרס האמריקאיים בפרלמט האירופי ובפרלמנטים נוספים ברחבי העולם.

השדולות פועלות למטרות קידום ושיתוף תקשורת ומידע בין חברי פרלמנט ומחוקקים, במטרה להביא קול אחיד בנושאים הנוגעים לישראל בעולם הרחב.

השדולה הוקמה בשנת 2006 בקונגרס האמריקאי בשם “שדולת אוהבי ישראל“.

כנס שדולת הפרלמנטרים מתקיים בשיתוף הקונגרס היהודי העולמי, השגרירות הנוצרית ו-Bridges for Peace וכאמור השנה, יתכנסו בפעם השישית בירושלים. אל אתר הארגון.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן