חג סוכות שמח

101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

כסף מדבר נדל"ן פלילים

נעצרו חשודים בהליך פשיטת רגל שפתחו חב’ קש בעשרות מיליוני ₪

היחידה הארצית לחקירות בכונס הרשמי במשרד המשפטים, משטרת ישראל ו-יחידת יהלום ב'רשוּת המסים' עצרו לפנות בוקר בעקבות חקירה סמויה, בני משפחה מאזור המרכז ומעורבים נוספים בחשד כי ביצעו עבירות מס, עבירות פשיטת רגל וחדלות פירעון, הלבנת הון, זיוף, מרמה, הונאת נושים וקבלת דבר במרמה ◄ מנהל 'היחידה הארצית לחקירות בכונס הרשמי והממונה על חדלות פירעון' עורך דין אולצ'יק; "מי שמבצע עבירות פשיטת רגל וחדלות פירעון, שהינן עבירות פליליות, צפוי לתת את מלוא חומרת הדין על מעשיו והחקירה נגדו תמוצה עד תום".
0
0
עורך דין רונן אולצ'יק, מנהל היחידה הארצית לחקירות בכונס הרשמי והממונה על חדלות פירעון ברקע הדמייה: חשוד בעוקץ כלכלי | צילום: מאלבום משפחתי | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו©
עורך דין רונן אולצ’יק

בני משפחה וחשודים נוספים אשר היוו כולם חלק ממסכת הלבנת הון, העלמת מס והסתרת כספים ורכוש הן מהנושים והן מהרשויות, בהיקף של עשרות מיליוני ₪, נעצרו הבוקר (יום שני, ד’ בתמוז, תשפ”א) במהלך חקירה הסמויה בה נאספו ראיות על ידי היחידה הארצית לחקירות בכונס הרשמי במשרד המשפטים, משטרת ישראל ו’יחידת יהלום ברשות המסים’.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

הבוקר (שני) הפכה החקירה לגלויה עם עיכובם לחקירה של מספר חשודים בשנות ה-40 וה-50 לחייהם מאזור המרכז לתחנת המשטרה.

כנגד החשודים ובהם מספר פושטי רגל ואנשי עסקים, התנהלה חקירה סמויה ממושכת של היחידה הארצית לחקירות בכונס הרשמי ו’הממונה על חדלות פירעון‘ בשיתוף יחידת ההונאה של מחוז תל אביב ו’יחידת יהלום של רשות המסים‘.

מן החקירה, עולה, כי אחד החשודים ניהל חברות תוכנית המתאר הארצית לחיזוק מבנים קיימים בפני רעידות אדמה (תמ”א) שונות בזמן היותו בהליך פשיטת רגל, תוך שהוא מסתתר מאחורי שורה של אנשי קש וחברות קש.

קיבל כספים במרמה מרוכשים של דירות פוטנציאליות עתידיות והבריח כספים באמצעות חברות הקש, חשבונות הקש ומקורבים.

עוד העלתה החקירה, כי החשוד ביחד עם אחרים הונה רוכשי מניות בחברות שונות וכן קיבל מיליוני שקלים, אותם הסתיר בהיותו ב’הליכי פשיטת רגל‘ תוך שהוא פועל בסיוע אחרים לניתוב הכספים לחשבונות של חברות קש ואנשי קש ומשם הכספים הגיעו למקורבים אליו ואל כיסו הפרטי.

עורך דין רונן אולצ’יק; “מדובר בחקירה רחבת היקף כנגד פושטי רגל ומעורבים נוספים שכוללת “גלגול” של עשרות מיליוני ₪…”

בהודעה לעיתונות מטעם הממונה על חדלות פירעון ושיקום כלכלי, מסרה דוברת היחידות המקצועיות של אגף דוברות הסברה ותקשורת, משרד המשפטים, הגב’ כרמית אורפז-ימין לאתר ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי יחד עם החשוד, נעצרו גם בני משפחתו וחשודים נוספים, חלקם בהליכי פשיטת רגל, בחשד, כי לקחו חלק במעשי ההונאה והמרמה ובעבירות פשיטת רגל וחדלות פירעון.

החשודים, הובאו הבוקר לחקירה על ידי חוקרי היחידה הארצית לחקירות, יחידת ההונאה ויחידת יהלו”םצח”מ) כאשר בהתאם לצורכי חקירה וממצאיה, הם יובאו לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בעיר תל אביב.

 מנהל ‘היחידה הארצית לחקירות בכונס הרשמי והממונה על חדלות פירעון’ עורך דין רונן אולצ’יק, אמר, כי; “מדובר בחקירה רחבת היקף כנגד פושטי רגל ומעורבים נוספים שכוללת “גלגול” של עשרות מיליוני ₪, זאת תוך הסתרה מכוונת ומתוחכמת של הכספים, באמצעות חברות קש ואנשי קש.

החקירה, שעברה היום לשלב הגלוי, מבטאת את המדיניות לפיה בצד יסוד השיקום בהליכי חדלות פירעון – מי שמבצע עבירות פשיטת רגל וחדלות פירעון, שהינן עבירות פליליות, צפוי לתת את מלוא חומרת הדין על מעשיו והחקירה נגדו תמוצה עד תום”. הבהיר מנהל היחידה, עורך דין אולצ’יק.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן