101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

חדשות מבזקים חדשות ‘כאן ישראל’ מסים

נעצרו בחשד לייצור אלכוהול ללא פיקוח וב-אי דיווח על הכנסותיהם

בעליה של חברה לייצור ושיווק משקאות אלכוהול ומנהל הייצור שלה, נעצרו בחשד לייצור אלכוהול ומכירתו ללא פיקוח ובאי דיווח על הכנסותיהם ◄ עולה, כי במהלך שנת 2020, דגמו נציגי משרד הבריאות את תוצרי המפעל במספר הזדמנויות שונות ובחלק ניכר מהדוגמיות, התגלו חומרים מסוכנים שאינם ראויים למאכל אדם.
0
0
כבוד השופטת ליאת הר ציון, בית משפט השלום בעיר ראשון לציון ברקע: מפעל אלכוהולים ייצור ושיווק משקאות אלכוהוליים בעמ | צילום:רשות המסים | עיבוד: שולי סונגו ©
כב’ השופטת ליאת הר ציון

הותר לפרסום; בעליה של חברה לייצור משקאות אלכוהול, ומנהל הייצור בחברה, הובאו לפני כשבועיים בפני בית משפט השלום בעיר ראשון לציון בחשד לייצור אלכוהול ומכירתו ללא פיקוח ובאי דיווח על הכנסותיהם ממכירות אלה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראלכאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

כבוד השופטת ליאת הר ציון, כשופטת תורנית לשחרור בתנאים, נעתרה לבקשת מחלקת חקירות מכס ו-מס ערך מוסף תל אביב והמרכז, ושחררה את השניים בתנאים מגבילים.

יצוין, כי על הפרשייה הזו, הוטל צו איסור פרסום עד היום (יום שני, כ”ד בתשרי התשפ”א, ה-12 באוקטובר).

מבקשות המעצר, עולה, כי במחלקת חקירות מכס ומס ערך מוסף תל אביב והמרכז, בשיתוף היחידה הארצית לבלוֹּ ומס קניה כנגד החברה, מתנהלת חקירה שעל פי החשד מייצרת ממפעלה ב’אזור התעשייה ברקן‘ הנמצא בשומרון, בסמוך לברקן, צפונית ל-כביש חוצה שומרון – משקאות אלכוהול, זאת תוך שימוש ב’כוהל‘ החשוד כמְפוּגָּל (פסול) ומסוּכן למאכל אדם.

עולה, כי במהלך שנת 2020, דגמו נציגי משרד הבריאות את תוצרי המפעל במספר הזדמנויות שונות ובחלק ניכר מהדוגמיות, התגלו חומרים מסוכנים שאינם ראויים למאכל אדם.

מטעם לשכת דוברת רשות המסים נמסר לאתר ’כאן ישראלכאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי באוגוסט 2020, סירב משרד הבריאות לחדש את אישור החברה לייצר משקאות כפועל יוצא של תוצאות הדגימות.

בסוף ספטמבר בסיור של נציגי משרד הבריאות במפעל, נתגלה מתחם שלם שלא הוצהר על ידי החברה שבו היו מאוכסנים בקבוקי משקה ארוזים ומוכנים למכירה.

במהלך חיפוש של עובדי מחלקת חקירות מעמ תל אביב והמרכז במפעל, נמצאו ספרי הנהלת חשבונות של החברה ומחסן נוסף שהכיל מיכלים רבים המכילים חומר משקה החשוד כמפוגל.

כב’ השופטת הר ציון מבית משפט השלום בראשון לציון שחררה את השניים בתנאים מגבילים ביניהם ערבות עצמית 100,000 ₪, לכל אחד וערבות צד ג’ על סך 50,000 ₪,לכל אחד שתיחתם על ידי שני ערבים וכן צו עיכוב יציאה מהארץ ל-180 יום.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן