"מוזר, נחמד וטוב": 50 שנה להתנדבות בקיבוצים

התנועה הקיבוצית מציינת 50 שנה להגעת המתנדבים והמתנדבות – אותם צעירים שבאו מחו"ל לעזור בעבודה בקיבוצים ולחוות מקרוב חיים שיתופיים. כתבתו של רובי המרשלג, מתוך חדשות הערב 18.10.18.

פורום כאן נעים

הסטנדאפיסט נדב אבקסיס בהדלקת נרות בכנסת

הסטנדאפיסט נדב אבקסיס בהדלקת נרות חגיגית בטרקלין שאגאל במשכן הכנסת לפני שנתיים 26.12.16. שידורי ערוץ הכנסת - ערוץ 99.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – זוחלים

זוחלים - מדוע הנחשים ויתרו על הרגליים, ההבדל בין נשיפה לשיפה, מטבעונים עושים אהבה, ההצלחה הגדולה של הצפע, והחרדון הקדמון מהערבה. צלם ובמאי: משה אלפרט. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

ארץ נהדרת, ניר וגלי: הדלקת נרות

ארץ נהדרת, ניר וגלי: הדלקת נרות. חנוכה שמייח.

ד"ר אופיר ארצי על נזקי עור הפנים

ד"ר אופיר ארצי מומחה ברפואת עור ומין, המרכז המשולב לאסתטיקה, מחלקת עור על נזקי עור הפנים. "חיים בריא" עם פרופ' קרסו.

מפעל הפיס

מתכון סופגניות אפויות עם מלית ריבה פרווה

מתכון סופגניות אפויות עם מלית ריבה פרווה, צמחוני יותר בריא בקלי קלות

חוזליטו

חוסה חימנס פרננדס (1943), הידוע בשם הבמה חוזליטו (חוסליטו), זמר ספרדי שהתפרסם והצליח בשנות ה-50 וה-60. אחד מילדי הפלא המפורסמים והמצליחים בכל הזמנים. התפרסם בקול סופרן מיוחד במינו. הפופולריות שלו הייתה לא רק במדינות דוברות ספרדית, אלא גם במדינות צפון אירופה ובאגן הים התיכון.

נעים לעקוב אחרי

חדשות בריאות מגל קהילה

נעים לשמוע פסנתר במרכז הרפואי הלל יפה-חדרה

הופעה חיה בפסנתר בבית חולים? כן, הנגנית והיוצרת נאויה קחמוביץ', תושבת קיבוץ מגל, הפתיעה את המטופלים והמאושפזים בכניסה הראשית לבניין אשפוז א' בבית החולים הלל – יפה, ביוזמה נפלאה ובהתנדבות כשנתנה הופעה חיה בפסנתר ◄ "לצערי, אני יודעת ממקור ראשון כמה שעות מבלים החולים ובני משפחותיהם בבית החולים וכמה ההתמודדות לא פשוטה ולכן, הרגשנו צורך לתרום את הפסנתר, עליו אחיותיי ואני, ניגנו בילדותנו" - ציינה בתו של של גדעון אלכסנדר זיכרו לברכה.
הנגנית והיוצרת נאויה קחמוביץ' קיבוצינקית מ-מגל בנגינה בפסנתר לקהל במרכז הרפואי הלל יפה
נאויה קחמוביץ' בנגינה בפסנתר

מנגינה טובה לבריאות טובה? מסתבר שכן. לעוברים ושבים במסדרון הכניסה הראשית לבניין אשפוז א' של מרכז הרפואי על שם הלל יפה, שבעיר חדרה, ציפתה השבוע הפתעה נעימה – הופעה חיה שכולה בהתנדבות של צלילים שבקעו מפסנתר.

 ■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

מתברר, כי היוזמה הנפלאה, שמטרתה להנעים למטופלים ולמאושפזים את זמנם, באמצעות הפסנתר "פיאנו" (Piano) הייתה של הנגנית והיוצרת נאויה קחמוביץ', תושבת קיבוץ מגל, שגם הגיעה בעצמה לנגן ומתכננת לעשות זאת באופן קבוע ב"הלל-יפה" מעתה ואילך.

דוברת המרכז הרפואי הלל יפה, הגב' דפנה נבו, הוסיפה ומסרה לפורטל כאן ישראל | כאן נעים אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, כי; מתברר, כי הפסנתר, כאמור, נתרם בזכות חיבור שעשתה הגב' שלי לנצמן, מנכלית 'מיקרוסופט ישראל' הנמנית על חברי 'עמותת הידידים של המרכז הרפואי הלל יפה' למשפחתו של גדעון אלכסנדר זיכרו לברכה.

נאויה קחמוביץ' קיבוצינקית מ-מגל מנגנת בפסנתר לקהל במרכז הרפואי הלל יפה
נאויה קחמוביץ' מנגנת בפסנתר לקהל בהלל יפה

הנגנית והיוצרת נאויה קחמוביץ' קיבוצינקית מ-מגל בנגינה בפסנתר לקהל במרכז הרפואי הלל יפה

גליה אלכסנדר, בתו של גדעון זיכרו לברכה, מספרת, כי; "אבי, נפטר לאחר מאבק ממושך ב'מחלת הסרטן'.

לצערי, אני יודעת ממקור ראשון כמה שעות מבלים החולים ובני משפחותיהם בבית החולים וכמה ההתמודדות לא פשוטה ולכן, הרגשנו צורך לתרום את הפסנתר, עליו אחיותיי ואני, ניגנו בילדותנו" – ציינה בתו של של גדעון אלכסנדר זיכרו לברכה.
  • אודות הכותב

    כתב כאן ישראל

    כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

    דילוג לתוכן