קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

חדשות בריאות מגל קהילה

נעים לשמוע פסנתר במרכז הרפואי הלל יפה-חדרה

הופעה חיה בפסנתר בבית חולים? כן, הנגנית והיוצרת נאויה קחמוביץ', תושבת קיבוץ מגל, הפתיעה את המטופלים והמאושפזים בכניסה הראשית לבניין אשפוז א' בבית החולים הלל – יפה, ביוזמה נפלאה ובהתנדבות כשנתנה הופעה חיה בפסנתר ◄ "לצערי, אני יודעת ממקור ראשון כמה שעות מבלים החולים ובני משפחותיהם בבית החולים וכמה ההתמודדות לא פשוטה ולכן, הרגשנו צורך לתרום את הפסנתר, עליו אחיותיי ואני, ניגנו בילדותנו" - ציינה בתו של של גדעון אלכסנדר זיכרו לברכה.
הנגנית והיוצרת נאויה קחמוביץ' קיבוצינקית מ-מגל בנגינה בפסנתר לקהל במרכז הרפואי הלל יפה
נאויה קחמוביץ' בנגינה בפסנתר

מנגינה טובה לבריאות טובה? מסתבר שכן. לעוברים ושבים במסדרון הכניסה הראשית לבניין אשפוז א' של מרכז הרפואי על שם הלל יפה, שבעיר חדרה, ציפתה השבוע הפתעה נעימה – הופעה חיה שכולה בהתנדבות של צלילים שבקעו מפסנתר.

 ■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

מתברר, כי היוזמה הנפלאה, שמטרתה להנעים למטופלים ולמאושפזים את זמנם, באמצעות הפסנתר "פיאנו" (Piano) הייתה של הנגנית והיוצרת נאויה קחמוביץ', תושבת קיבוץ מגל, שגם הגיעה בעצמה לנגן ומתכננת לעשות זאת באופן קבוע ב"הלל-יפה" מעתה ואילך.

דוברת המרכז הרפואי הלל יפה, הגב' דפנה נבו, הוסיפה ומסרה לפורטל כאן ישראל | כאן נעים אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, כי; מתברר, כי הפסנתר, כאמור, נתרם בזכות חיבור שעשתה הגב' שלי לנצמן, מנכלית 'מיקרוסופט ישראל' הנמנית על חברי 'עמותת הידידים של המרכז הרפואי הלל יפה' למשפחתו של גדעון אלכסנדר זיכרו לברכה.

נאויה קחמוביץ' קיבוצינקית מ-מגל מנגנת בפסנתר לקהל במרכז הרפואי הלל יפה
נאויה קחמוביץ' מנגנת בפסנתר לקהל בהלל יפה

הנגנית והיוצרת נאויה קחמוביץ' קיבוצינקית מ-מגל בנגינה בפסנתר לקהל במרכז הרפואי הלל יפה

גליה אלכסנדר, בתו של גדעון זיכרו לברכה, מספרת, כי; "אבי, נפטר לאחר מאבק ממושך ב'מחלת הסרטן'.

לצערי, אני יודעת ממקור ראשון כמה שעות מבלים החולים ובני משפחותיהם בבית החולים וכמה ההתמודדות לא פשוטה ולכן, הרגשנו צורך לתרום את הפסנתר, עליו אחיותיי ואני, ניגנו בילדותנו" – ציינה בתו של של גדעון אלכסנדר זיכרו לברכה.
  • אודות הכותב

    כתב כאן ישראל

    כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

    דילוג לתוכן