פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

אסטרולוגיה בלי עין הרע

נסיגת מרקורי במזל סרטן איך תשפיע על חיינו בשנת 2020

מרקורי (כוכב חמה) קרוי על שמו של שליח האלים במיתולוגיה הרומית משום מהירותו הזוויתית הגדולה על פני השמיים במיתולוגיה היוונית, מרקורי, נחשב ל “שליח האלים” (הרמס) כאל הסוחרים, המדע, אומנות הדיבור, האסטרולוגיה וכאחראי על הובלת הנשמות לעולמות שמעבר... שמו העברי ניתן לו בשל קרבתו לשמש. נסיגת מרקורי מתרחשת 3-4 פעמים בשנה, החל ב 17.02.20 וכלה ב 10.03.20. הנסיגה הבאה של מרקורי במזל סרטן מה- 18.6.20 עד ה- 12.7.20.
0
0
נסיגת מרקורי במזל סרטן
נסיגת מרקורי במזל סרטן

מרקורי, נכנס  ב-17 ביוני לנסיגה במזל סרטן ויסיים את הנסיגה בתאריך ה-12 ביולי כאשר הוא עדיין יימצא בהשפעת מזל סרטן. מי שיחוש אותה במיוחד יהיו בעיקר המזלות הבאים: סרטן, גדי, מאזניים, טלה, דלי וקשת. שאר המזלות יחוו אותה כתוצאה מקשרים עם האנשים במזלות הבאים ועל-ידי האירועים הקוסמיים…

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

חשוב ביותר לציין כי נסיגה היא תקופה שבה אירועים ונושאים שונים שהיו בעייתיים ובזמן רגיל יש נטייה להתעלם מהן – הפעם הכל יצוף וייצא אל מעל פני השטח.

תקופה זו משמעותית ביותר כיוון שיהיה קשה להסתיר או להתעלם כבעבר, מכל הטעון תיקון. מרקורי באסטרולוגיה אחראי לתחום הקשרים  הבינאישיים, לעולם העסקים והעבודה, לקשרים בינלאומיים, חוזים, מסמכים משפטיים, מוצרי חשמל…

נהוג להתייחס אל הנסיגה כדבר שלילי ובגלל הבעייתיות שהיא מביאה איתה, הרי שאנשים חוששים מתקופות אלה שמגיעות אחת לשלושה חודשים למשך שלושה שבועות. ההתייחסות הנכונה לנושא, היא להבין כי הבעיה הייתה כבר קיימת ואילו רק בזמן הנסיגה היא פרצה החוצה בכל עוצמתה.

הבעיות עשויות להיות בנושאי התקשורת השונים. פגישות שלא מתקיימות במועדן, בעיות ברכב מסוגים שונים, שיחות טלפון שרוצים לבצע אך אחד מהצדדים לא נמצא, הודעות המתקבלות בצורה שונה משנאמרו או שלא התקבלו בכלל, קלקולים במכשירי חשמל ותקשורת בבית כמו: טלוויזיה, טלפון, אינטרנט וכו’.

 להלן  תחומי השפעת הנסיגה, בהתאם למזלות השונים:

מזל טלה

מזל טלה – Aries; בימים אלה יהיו לכם לבטים קשים וחוסר תקשורת עם הקרובים לכם בנושאים של עד כמה נכון למשפחה ומתי מגיע הזמן שלכם להתפנק ולהסיר אחריות.

 

מזל שור

מזל שור – Taurus; נושאי עבודה וכספים שוב עומדים על הפרק ואף ייתכנו הצעות חדשות עם אפשרויות למעבר מגורים. אתם נמצאים בעיצומה של נסיגה ולכן חכו לסיומה.

 

 מזל תאומים

 מזל תאומים – Gemini;ענייני כספים מדאיגים אתכם כיוון שאתם מבינים שאינכם יכולים לפעול בצורה חופשית. יש לכם עודף התחייבויות ולכן ידיכם כבולות כרגע .

 

מזל סרטן

מזל סרטן – Cancer; הנסיגה במזל שלכם גורמת לכם להתחבר אל תוך האני הפנימי ולנסות להבין את המניעים הפנימיים העמוקים. אל תחששו לקבל ביקורות בונות  מחברים טובים.

 

מזל אריה

מזל אריה – Leoאב משפחה הקרובה לוחצים אתכם להתנהג אחרת ולהראות קצת יותר מחויבות. אתם מרגישים ממולכדים במחשבות שלכם ולעיתים יש בכם רצון לקום ולהתרחק מכולם.

 

מזל בתולה

מזל בתולה – virgo;  נושאים חברתיים יטרידו אתכם מאוד החודש כיוון שאתם יודעים כמה חשוב לשלב בין מעמד חברתי וקריירה מצליחה ואלו הזמנים שלכם לעבוד על כך!

 

מזל מאזנים

מזל מאזניים – Libra; נושאי קריירה עומדים להיות מאוד משמעותיים ואתם חייבים להחליט כיצד אתם רוצים להמשיך לשווק את עצמכם ובאילו תחומי עניין.

 

מזל עקרב

מזל עקרב – Scorpio;  יש לכם צורך להתפתח אך נראה שהנסיבות בשטח אינן כאלה שמאפשרות לכם פעולה חופשית. נסו להתפתח בצורה עצמאית ודידקטית.

 

מזל קשת

מזל קשת – Sagittarius; ושאי כספים יטרידו אתכם מאוד וישפיעו על הדינאמיקה האישית שלכם . ייתכן ותצפו לקבל עזרה מהקרובים לכם, אך אל תבנו על כך  יותר מדי…

 

מזל גדי

מזל גדי – Capricornבתקופה הקרובה תתלבטו בין הצורך שלכם בזוגיות ובביטחון רגשי ובין הצורך להוכיח את עצמכם בעבודה. חשוב מאוד ללמוד לאזן בין השניים…

 

מזל דלי

מזל דלי – Aquarius; בימים אלה תמצאו את עצמכם מתלבטים בין הצורך להיות בסדר בעבודה ובין הרצון הטבעי שלכם כרגע לקום ולשבור מסגרות. חכו עם ההחלטות.

 

מזל דגים

מזל דגים – Pisces; הזה הזמן להשקיע את היכולות שלכם ביצירה, כיוון שיש לכם יכולת ביטוי מדהימה וגם יכולת אומנותית להראות את יכולותיכם. תנו גם לאחרים ליהנות ממכם..

 

לכל בני כל המזלות שלוחה ברכת מזל טוב.

0
0דילוג לתוכן