איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חדשות בריאות כירורגיה פלסטית

ניתוחים פלסטיים והליכים אסתטיים עליה בביקוש לרגל חופשת הפסח

יושב ראש האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית, דר' מאיר כהן; "יש לשים לב ולהיזהר ממחיר זול מדי להליך אסתטי שמחייב שימוש בחומר איכותי ומאושר. יש לוודא שבחרתם מנתח פלסטי בעל תואר 'רופא מומחה' אשר ניתן לו על ידי משרד הבריאות וכן חבר ב'איגוד לכירורגיה פלסטית בהסתדרות הרפואית'" ◄ התגברה, בצד העלייה בביקוש בחופשת פסח השנה, לצורך מתיחות פנים בהרדמה מקומית בולטת במיוחד אצל נשים וגברים בסביבות גיל 50, הנמצאים בשיא הקריירה ומגיעים לפגישת הייעוץ עם תחושה שהפנים לא תואמות לגוף ולמרץ.
דר' מאיר כהן יושב ראש האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית, ברקע: אישה מתיחת פנים | עיבוד צילום: שולי סונגו
דר’ מאיר כהן

האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית בהסתדרות הרפואית, מדווח בסיפוק על עליה בביקוש לניתוחים פלסטיים והליכים אסתטיים לרגל חופשת הפסח, התשע”ט, אך האיגוד, קורא לציבור להיזהר ממתחזים, מבצעים ומחירים זולים מדי.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית בהסתדרות הרפואית, נערכים בימים אלו לעליה הדרמטית בביקוש לניתוחים פלסטיים ו-הליכים אסתטיים לרגל חופשת הפסח. איזה ניתוחים פלסטיים והליכים אסתטיים מבוקשים בפסח הַשָּׁתָא?

מסתבר, כי עיקר הביקוש השנה הוא לניתוחי אף ולשאיבות שומן קטנות באיזורים ספציפיים כמו במרכז הבטן, בצוואר, בזרועות, בירכיים, במותניים, בגב התחתון וכן במקרים נדירים גם בעורף.

בנוסף נרשמה גם השנה, עליה בביקוש למתיחות פנים בהרדמה מקומית וכן לניתוחי הקטנת חזה לגברים (גינקומסטיה | Gynecomastia – שד אישה). במקביל הגידול הגובר במהלך כל השנה האחרונה לטיפולי ‘הזרקת בוטוקס’ ו’מילוי של חומצה היאלורונית‘ נותר יציב, אך עדיין גבוה ביחס לשנים קודמות.

התופעה בולטת במיוחד אצל סטודנטים, מורות ואנשי עסקים אשר רוצים לנצל את ‘חופשת הפסח’ הארוכה יחסית לצורך החלמה.

דר’ כהן; “תופעת המתחזים וה‘פייק-דוקטורז’ התגברה, בצד העלייה בביקוש בחופשת פסח השנה…

דוברת האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית בהסתדרות הרפואית, הגב’ נאוה עינבר, מסרה לפורטל כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, כי כחלק ממאבק האיגוד לכירורגיה פלסטית נגד שרלטנים ו-פייק-דוקטורז, קוראים רופאי האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית, אל הציבור, להיזהר מ-מתחזים לרופאים, מ-מבצעי הנחה שיווקיים וממחירים זולים מדי לצורך כירורגיה פלסטית ואסתטית.

מצטרף ראש האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית, דר’ מאיר כהן, המבהיר; במדינת ישראל בשנת 2018, בוצעו כ-460 אלף הליכים אסתטיים וכ-67 אלף ישראלים, עברו ניתוח פלסטי“.

במקביל, מזהיר, דר’ מאיר כהן; “תופעת המתחזים וה‘פייק-דוקטורז’ התגברה, בצד העלייה בביקוש בחופשת פסח השנה, לצורך מתיחות פנים בהרדמה מקומית בולטת במיוחד אצל נשים וגברים בסביבות גיל 50, הנמצאים בשיא הקריירה ומגיעים לפגישת הייעוץ עם תחושה שהפנים לא תואמות לגוף ולמרץ.

חרף העובדה שבניתוח כזה, ניתן להשיג שיפור משמעותי בתהליך קצר ובהרדמה מקומית וכך להשפיע לטובה על תחושת הביטחון העצמי, יש לשקול את ההחלטה לעומק ולא להתפתות לפרסומים אגרסיביים של מבצעי הנחה והצעות מפתות של סבסוד.

דר’ כהן, ממשיך, חוזר ומזהיר; “במיוחד יש לשים לב ולהיזהר ממחיר זול מדי להליך אסתטי שמחייב שימוש בחומר איכותי ומאושר. יש לוודא שבחרתם מנתח פלסטי בעל תואר ‘רופא מומחה’ אשר ניתן לו על ידי משרד הבריאות וכן חבר ב‘איגוד לכירורגיה פלסטית בהסתדרות הרפואית’“.

אודות האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית

האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית הוקם במטרה להוות מסגרת ארגונית מקצועית לכ- 300 הרופאים המומחים והמתמחים העוסקים בכירורגיה פלסטית בישראל ולפעול לקידום ופיתוח המקצוע בתחום הטיפול, ההוראה והמחקר.

האיגוד, המהווה חלק בלתי נפרד מההסתדרות הרפואית, מטפח קשרים עם ארגונים בינלאומיים העוסקים ב-ניתוחים פלסטיים ומתעדכן בחידושים ומגמות במטרה ליישמם בארץ.

אל חברי איגוד, יכולים להצטרף רופאים ורופאות בעלי תואר ‘מומחה בכירורגיה פלסטית’.

האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית, מפעיל עמוד פייסבוק וכן אתר אינטרנט פתוח לציבור’ הכולל את רשימת המומחים וממליץ להיכנס אליו לפני קבלת כל החלטה על ביצוע ניתוח פלסטי או הליך אסתטי;  www.plasticsurgery.org.il.
דילוג לתוכן