חדשות בריאות כירורגיה פלסטית ואסתטית

ניתוחים פלסטיים אסתטיים בתחום: מיקרופיגמנטציה ומיקרונידלינג

ארגון המנתחים הפלסטיים אסתטיים בישראל, הקים חטיבה מקצועית חדשה שתתמקד בתחום ה-מיקרופיגמנטציה ו-מיקרונידלינג, שיטת טיפול להתחדשות טבעית של העור ◄ בראש החטיבה המקצועית, תעמוד מומחית הגב' אינה בן נון; "המקצוע שלנו, מתמקד ב'אסתטיקה שיקומית' וכולל פעולות, כמו; שחזור פטמה ו-עטרה לנשים שעברו כריתה. זאת לצד שיקום ו-הסוואת צלקות למטופלים שעברו; תאונות דרכים, פציעה במלחמות או פיגועים או ניתוח
0
0
אינה בן נון באדיבות חטיבת המיקרופיגמנטציה והמיקרונידלינג ארגון המנתחים הפלסטיים אסתטיים בישראל | צילום: 123rf-com | עיבוד: Photolab | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
אינה בן נון

“בכוונתי להוביל מהפך, מתוך חזון לייצוג מקצועי חזק תוך יצירת שיתופי פעולה עם רופאים. כמו גם הנגשת מידע מהימן לציבור הרחב ליצירת העדפה בבחירת אנשי המקצוע שיטפלו בו” – כך הצהירה אינה בן נון, יושבת ראש חטיבת המיקרופיגמנטציה והמיקרונידלינג בארגון המנתחים הפלסטיים אסתטיים.

רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

הדברים באו לאחר ש’ארגון המנתחים הפלסטיים אסתטיים בישראל‘ הודיע, כי הוא מקים חטיבה מקצועית חדשה אשר תתמקד בתחום ה-מיקרופיגמנטציה (Micropigmentation | איפור קבוע) ו-מיקרונידלינג (Microneedling | שיטת טיפול להתחדשות טבעית של העור).

בראש החטיבה המקצועית, תעמוד מומחית, מדריכה, מרצה ומובילת דעה בינלאומית הגב’ אינה בן נון; “המקצוע שלנו, מתמקד ב’אסתטיקה שיקומית‘ וכולל פעולות, כמו; שחזור פטמה ו-עטרה לנשים שעברו כריתה.

זאת לצד שיקום ו-הסוואת צלקות למטופלים שעברו; תאונות דרכים, פציעה במלחמות או פיגועים או ניתוח פלסטי עם צלקת משמעותית, כמו גם; שחזור גבות ו-שיקום שפה שסועה.

כ-מומחי מיקרו-פיגמנטציה ו-מיקרונידלינג, אנחנו ממלאים תפקיד מכריע ב-החזרת הביטחון העצמי ההשפעה של העבודה שלנו על דימוי הגוף היא ותורמת משמעותית לשיקום.

בן נון, היא מרצה בינלאומית בתחום המיקרופיגמנטציה האסתטית והמשחזרת ופיתחה טכניקה ייחודית של ‘קעקוע רפואי‘.

היא בעלת יותר מ-20 שנות ניסיון בשיתוף פעולה עם מומחים מקצועיים, מנתחים פלסטיים מובילים ו-רופאי עור.

הגב’ אינה נון, חברה באגודה האירופית ל-חקר קעקועים ופיגמנטים וכן המייסדת והיושבת ראש של האגודה הישראלית למיקרופיגמנטציה אשר הוקמה בשנת 2017.

אני קוראת לנשות ואנשי המקצוע העוסקים בתחום להצטרף לחברות בחטיבה בראשותי ולהפיק את המירב מהפעילות הענפה והשירותים המקצועיים” סיכמה הגב’ אינה בן נון.

הגב’ בן נון היא בוגרת הטכניון, בעלת תעודות מאקדמיות ברחבי העולם וכן, מחברת הספר הבינלאומי; “קעקוע קוסמטי ורפואי” אשר יצא לאור בהוצאה שוויצרית.

דוברת ארגון המנתחים הפלסטיים אסתטיים בישראל הגב’ נאוה עינבר, מסרה לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי כעת הופכת האגודה לחטיבה בתוך ארגון המנתחים הפלסטיים אסתטיים.

טיפולי מיקרופיגמנטציה ומיקרונידלינג, נועדו לשרת מטרות אסתטיות, שיחזוריות ו-שיקומיות כאחד.

מדובר בהליך קוסמטיקה, כולל השתלת מיקרופיגמנטים בשכבה העליונה של הדרמיס, מתחת לפני העור. נשות ואנשי המקצוע העוסקים בתחום כבר החלו להצטרף השבוע לחטיבה.

ד”ר מאיר כהן, יושב ראש ארגון המנתחים הפלסטיים אסתטיים, הסביר, כי; “תחום המיקרופיגמנטציה הוא מקצוע חיוני משלים לפלסטיקה ומאפשר למטופלים שעברו ניתוח בעקבות סרטן או פציעה, לקבל טיפול מיטבי אשר תורם באופן משמעותי ל-דימוי הגוף.

ד"ר מאיר כהן, יו"ר ארגון המנתחים הפלסטיים אסתטיים ברקע: טיפול בתחום המיקרונידלינג | צילום: 123rf-com | עיבוד: Photolab | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
ד”ר מאיר כהן

עם השנים, למדנו שעצם הפעולה הנעשית על העור ומכונה; מיקרונידלינג, גם ללא צבע, עשויה לגרום לשינוי אסתטי חיובי לרבות שיפור מראה צלקות וכתמים.

אני מאחל לאינה בן נון, הצלחה רבה ובטוח שנשות ואנשי מקצוע רבים בתחום, יצטרפו לחברות בחטיבה החדשה בראשוּתה”.

ארגון המנתחים הפלסטים אסתטיים בישראל

ארגון המנתחים הפלסטים אסתטיים בישראל הוא הגדול ביותר בארץ בתחומו ומאגד משנת 2009 את העוסקים בתחום הכירורגיה הפלסטית, הרפואה האסתטית, הקוסמטיקה, המיקרופיגמנטציה והמיקרונידלינג בחטיבות שונות ומקצועות משלימים זה לזה במסגרת עמותה.

מטרת הארגון לקדם שיתופי פעולה בין העוסקים בתחום ולשפר את איכות ובטיחות הטיפול בישראל.

הארגון חבר באיגוד האירופאי לכירורגיה פלסטית אסתטית המאגד 45 מדינות באירופה ובאיים הבריטיים.

ב-7-8 במאי 2024, יוזם הארגון את ‘קונגרס תל אביב‘ הנחשב לכנס הגדול בישראל בתחומי הפלסטיקה והאסתטיקה.

הקונגרס, יערך במשך יומיים במלון הילטון תל אביב, תחת הכותרת; “Restart Israel Beauty – 2024” והוא יהיה ססגוני ומורחב במיוחד.

להצטרפות לחברות באחת החטיבות ב-ארגון המנתחים הפלסטים אסתטיים בישראל.

0
0Tags

אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל ("כאן נעים") בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 70, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ול-חלי כהן-נעים, סבא מאושר ל-7 נכדים; רפאל, דוד, אוריאן, מילה שרה, אריאל, עלמה ו-אביגיל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

ברכת ראש הממשלה נתניהו ליום העצמאות ה-75

הדלקת המשואות ופתיחת חגיגות יום העצמאות

דבר ראש הממשלה ביבי נתניהו

דילוג לתוכן