כאן תל אביב-יפו מושבים פלילים

ניר סנדלר סוכן הדוגמנות מואשם במעשי סדום ומעשים מגונים

ניר סנדלר סוכן הדוגמנות | צילום מסך ערוץ 12  | רקע: משרד הסוכנות; 'Passion Management' ברחוב מוהליבר 30 בעיר תל אביב | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו© 
ניר סנדלר
עורכת דין ברא"ז-יונג (פרקליטות); "... כנגד המשיב, קמה עילת מעצר לאור המסוכנות הנשקפת ממעשיו וכפי שהיא עולה מריבוי המעשים, גילם הצעיר של המתלוננים, חלקם קטינים, תוך ניצול מעמדו, פערי הכוח העצומים שבינו לבין המתלוננים, השפעתו בעולם הדוגמנות ותמימותם של המתלוננים..." ◄ניר סנדלר; "אני 11 יום נמצא בכלא עם רוצחים, עם חולי נפש, אני לא אמור להיות שם".
ניר סנדלר סוכן הדוגמנות | צילום מסך ערוץ 12  | רקע: משרד הסוכנות; 'Passion Management' ברחוב מוהליבר 30 בעיר תל אביב | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו©
ניר סנדלר

ניר סנדלר, סוכן הדוגמנות ובעליה ומנהלה של סוכנות ניהול אישי לדוגמנות וטאלנטים; ‘Passion Management’ ברחוב  ברחוב מוהליבר 30 בעיר תל אביב, העוסקת בייצוג דוגמנים ושחקנים מואשם היום (ראשון, י’ באב התשע”ט) בבית המשפט המחוזי בתל אביב באמצעות פרקליטות מחוז תל אביב (פלילי) ב-8 אישומים בגין העבירות הבאות; מעשה סדום במרמה (מספר מקרים) מעשה מגונה (מספר מקרים), מעשה מגונה במרמה (ריבוי עבירות), גרם מעשה מגונה במרמה (ריבוי עבירות) ועבירות נוספות. הנאשם ביצע את המעשים ב- 8 מתלוננים, חלקם קטינים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

הנאשם סנדלר, בן 41 תושב מושב זיתן, היה במסגרת ההתקשרות שבין הסוכנות לבין הלקוחות אמון על ניהולם וקידומם המקצועי, בתוך כך, היה עליו לספק להם הצעות עבודה בתחום הדוגמנות והמשחק.

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עורכת הדין ספי ברא”ז-יונג; במועדים שונים, בביתו, במושב זיתן ובמשרדי הסוכנות בתל אביב, לאורך תקופה, לסירוגין, במהלך השנים; 2013 ו-2019-2016, ביצע הנאשם בלקוחותיו, 8 מתלוננים צעירים, חלקם קטינים, עבירות של מעשה סדום, ניסיון ל’מעשה סדום‘ ומעשים מגונים, שלא בהסכמתם החופשית, או בהסכמתם שהושגה במרמה לגבי מהות המעשים.

הנאשם סנדלר, השיג את הסכמתם של המתלוננים לביצוע העבירות כשטען בפניהם ב-כזב, כי המעשים הם חלק מההדרכה והמיומנויות, אותן הוא מקנה להם כלקוחותיו, לשם קידומם המקצועי.

ראש שלוחת תל אביב והמרכז של אגף דוברות הסברה ותקשורת של משרד המשפטים, עורכת דין עדי לבני, מסרה לפורטל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה‘ כי; בבקשת המעצר, כתבה סגן בכיר א’ בפרקליטות מחוז תל אביב (פלילי)  עורכת דין ברא”ז-יונג; “… כנגד המשיב, קמה עילת מעצר לאור המסוכנות הנשקפת ממעשיו וכפי שהיא עולה מריבוי המעשים, גילם הצעיר של המתלוננים, חלקם קטינים, תוך ניצול מעמדו, פערי הכוח העצומים שבינו לבין המתלוננים, השפעתו בעולם הדוגמנות ותמימותם של המתלוננים…

עורכת דינו של סנדלר הגב’ גוטליב; “ליוויתי וייצגתי בתיקים רבים שהחלו בקול תרועה רמה והסתיימו בקול ענות חלושה…”

בנוסף, קיים חשש ששחרור הנאשם (המשיב)  סנדלר, יביא להשפעה על עדים לאור מעמדו של הנאשם סנדלר, בעולם הדוגמנות, התנהלותו הסדרתית, תוך שימוש בטענות כזב מתוחכמות בפני המתלוננים…

על מנת לרכוש את אמונם ותוך ניצול יחסי התלות והעבודה הקיימים ביניהם.

חשש זה, מתעצם טוענת – עורכת דין בראז-יונג; “גם לאור יכולותיו להתל במתלוננים אשר ראו בו כ-מנטור, בעל השפעה רבה ועל כן, קיים חשש, כי שחרורו, ישפיע על המתלוננים אשר כולם, אמורים להעיד במשפט”.

עורכת דינו של סנדלר הגב’ טלי גוטליב, אמרה בתגובה לאתר Ynet; “ליוויתי וייצגתי בתיקים רבים שהחלו בקול תרועה רמה והסתיימו בקול ענות חלושה.

ניר, המום וכואב נוכח תלונות שיקריות חסרות כל בסיס, אך מחוזק בחפותו ויילחם עליה ללא מורא”.

בסוף השבוע שחלף, צוטט סוכן הדוגמנות  ניר סנדלר; “אני 11 יום נמצא בכלא עם רוצחים, עם חולי נפש, אני לא אמור להיות שם”.

אל כתב אישום ניר סנדלר.

אל בקשת המעצר נגד ניר סנדלר עד תום ההליכים.

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

דילוג לתוכן