"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

כאן תל אביב-יפו מושבים פלילים

ניר סנדלר סוכן הדוגמנות מואשם במעשי סדום ומעשים מגונים

עורכת דין ברא"ז-יונג (פרקליטות); "... כנגד המשיב, קמה עילת מעצר לאור המסוכנות הנשקפת ממעשיו וכפי שהיא עולה מריבוי המעשים, גילם הצעיר של המתלוננים, חלקם קטינים, תוך ניצול מעמדו, פערי הכוח העצומים שבינו לבין המתלוננים, השפעתו בעולם הדוגמנות ותמימותם של המתלוננים..." ◄ניר סנדלר; "אני 11 יום נמצא בכלא עם רוצחים, עם חולי נפש, אני לא אמור להיות שם".
ניר סנדלר סוכן הדוגמנות | צילום מסך ערוץ 12  | רקע: משרד הסוכנות; 'Passion Management' ברחוב מוהליבר 30 בעיר תל אביב | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו©
ניר סנדלר

ניר סנדלר, סוכן הדוגמנות ובעליה ומנהלה של סוכנות ניהול אישי לדוגמנות וטאלנטים; 'Passion Management' ברחוב  ברחוב מוהליבר 30 בעיר תל אביב, העוסקת בייצוג דוגמנים ושחקנים מואשם היום (ראשון, י' באב התשע"ט) בבית המשפט המחוזי בתל אביב באמצעות פרקליטות מחוז תל אביב (פלילי) ב-8 אישומים בגין העבירות הבאות; מעשה סדום במרמה (מספר מקרים) מעשה מגונה (מספר מקרים), מעשה מגונה במרמה (ריבוי עבירות), גרם מעשה מגונה במרמה (ריבוי עבירות) ועבירות נוספות. הנאשם ביצע את המעשים ב- 8 מתלוננים, חלקם קטינים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

הנאשם סנדלר, בן 41 תושב מושב זיתן, היה במסגרת ההתקשרות שבין הסוכנות לבין הלקוחות אמון על ניהולם וקידומם המקצועי, בתוך כך, היה עליו לספק להם הצעות עבודה בתחום הדוגמנות והמשחק.

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עורכת הדין ספי ברא"ז-יונג; במועדים שונים, בביתו, במושב זיתן ובמשרדי הסוכנות בתל אביב, לאורך תקופה, לסירוגין, במהלך השנים; 2013 ו-2019-2016, ביצע הנאשם בלקוחותיו, 8 מתלוננים צעירים, חלקם קטינים, עבירות של מעשה סדום, ניסיון ל'מעשה סדום' ומעשים מגונים, שלא בהסכמתם החופשית, או בהסכמתם שהושגה במרמה לגבי מהות המעשים.

הנאשם סנדלר, השיג את הסכמתם של המתלוננים לביצוע העבירות כשטען בפניהם ב-כזב, כי המעשים הם חלק מההדרכה והמיומנויות, אותן הוא מקנה להם כלקוחותיו, לשם קידומם המקצועי.

ראש שלוחת תל אביב והמרכז של אגף דוברות הסברה ותקשורת של משרד המשפטים, עורכת דין עדי לבני, מסרה לפורטל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינהכי; בבקשת המעצר, כתבה סגן בכיר א' בפרקליטות מחוז תל אביב (פלילי)  עורכת דין ברא"ז-יונג; "… כנגד המשיב, קמה עילת מעצר לאור המסוכנות הנשקפת ממעשיו וכפי שהיא עולה מריבוי המעשים, גילם הצעיר של המתלוננים, חלקם קטינים, תוך ניצול מעמדו, פערי הכוח העצומים שבינו לבין המתלוננים, השפעתו בעולם הדוגמנות ותמימותם של המתלוננים…

עורכת דינו של סנדלר הגב' גוטליב; "ליוויתי וייצגתי בתיקים רבים שהחלו בקול תרועה רמה והסתיימו בקול ענות חלושה…"

בנוסף, קיים חשש ששחרור הנאשם (המשיב)  סנדלר, יביא להשפעה על עדים לאור מעמדו של הנאשם סנדלר, בעולם הדוגמנות, התנהלותו הסדרתית, תוך שימוש בטענות כזב מתוחכמות בפני המתלוננים…

על מנת לרכוש את אמונם ותוך ניצול יחסי התלות והעבודה הקיימים ביניהם.

חשש זה, מתעצם טוענת – עורכת דין בראז-יונג; "גם לאור יכולותיו להתל במתלוננים אשר ראו בו כ-מנטור, בעל השפעה רבה ועל כן, קיים חשש, כי שחרורו, ישפיע על המתלוננים אשר כולם, אמורים להעיד במשפט".

עורכת דינו של סנדלר הגב' טלי גוטליב, אמרה בתגובה לאתר Ynet; "ליוויתי וייצגתי בתיקים רבים שהחלו בקול תרועה רמה והסתיימו בקול ענות חלושה.

ניר, המום וכואב נוכח תלונות שיקריות חסרות כל בסיס, אך מחוזק בחפותו ויילחם עליה ללא מורא".

בסוף השבוע שחלף, צוטט סוכן הדוגמנות  ניר סנדלר; "אני 11 יום נמצא בכלא עם רוצחים, עם חולי נפש, אני לא אמור להיות שם".

אל כתב אישום ניר סנדלר.

אל בקשת המעצר נגד ניר סנדלר עד תום ההליכים.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן