איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

אינטרנט חדשות חדשות כאן מחשבים

ניידים Portégé X30-F ו-Tecra X40-F בארץ במיתוג dynabook

המחשבים הניידים החדשים והראשונים בישראל הם הראשונים בקו המחשבים הניידים העסקיים של חברת טושיבה שעברו מיתוג מחדש תחת השם dynabook ו משקפים את המחוייבות של החברה לשוק המחשוב העסקי הנייד ומצויידים בקישוריות משופרת ושימוש במעבדי אינטל המתקדמים ביותר ◄ דמיאן ז'אום, נשיא Dynabook Europe GmbH; ה-9 ביולי הוא 'יום חגיגות dynabook' ביפן, הנחגגות לרגל 30 שנות קיום המותג. אין זמן טוב מזה להשקה הראשונה באירופה של מחשבי ה- dynabook החדשים".

Dynabook Europe (לשעבר “טושיבה”) השיקה שלשום (09 ביולי, 2019 תל אביב, ישראל) ברחבי אירופה, כולל מדינת ישראל, שני לפטופים חדשים; Portégé X30-F ו- Tecra X40-F. זאת לרגל חגיגות 30 שנות מסורת שעומדת מאחורי מותג; dynabook.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

רז דרבי, מנכל חברת 'מפעיל' נציגת דיינבוק - Dynabook טושיבה בישראל ברקע לפטופ Portégé X30-F | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
רז דרבי

המחשבים החדשים, הם הראשונים בקו המחשבים הניידים העסקיים של חברת “טושיבה” שעברו מיתוג מחדש תחת השם; “dynabook“. שני המחשבים הניידים מפגינים שלל רחב של תכונות המספקות קישוריות ואמינות.

בשני המחשבים פועל הדור האחרון, השמיני, של מעבדי אינטל ובתוספת זיכרון Optane של אינטל, משטח מגע המצויד בטאצ׳ פד מדויק המתעורר לחיים בזיהוי טביעת אצבע.

מאוורר חדש משפר את משפר את זרימת אוויר הקירור ומפחית את הרעש.

נשיא Dynabook Europe GmbH מר דמיאן ז’אום, אמר בחגיגיות, כי; “ה-9 ביולי הוא ‘יום חגיגות dynabook‘ בארץ השמש העולה, יפן, הנחגגות לרגל 30 שנות קיום המותג.

״אין זמן טוב מזה להשקה הראשונה באירופה של מחשבי ה-dynabook החדשים”.

מר ז’אום, הוסיף; “תחת לוגו טושיבה, השיקה החברה את הלפטופ הראשון בעולם, כבר ב-1985 (מחשב ה- T1100) שאחריו, בשנת 1989, הגיע ה-DynaBook J-3100 SS001 – מחשב הנוטבוק הראשון בעולם.

כעת, כ-‘dynabook‘ אנו משיקים שני מחשבים ניידים חדשים שממשיכה את קו החדשנות במחשוב האישי, תוך חידוש וחיזוק המחויבות רבת השנים להשקעה באיכות, אבטחה מתוגברת וחדשנות״. סיכם נשיא Dynabook Europe GmbH מר ז’אום.

לדברי מר רז דרבי, מנכל חברת ‘מפעיל‘ נציגת דיינבוקDynabook (טושיבה) בישראל מאז 1985; “מפעיל, תמשיך לייצג בשוק הישראלי את המותג החדש ואת חברת האם, ברמת השירות הגבוהה לה התרגלו הצרכנים הישראלים וכי החברה ביצעה את ההתאמות הנדרשות להמשך פעילות סדירה בישראל.

״מותג dynabook, מנציח את העליונות שלנו ואת המסורת של 30 שנות חדשנות בתחום המחשוב הנייד, תוך ייצוג של ההשקעה החדשה בחברה.

המותג שלנו הוא הרבה מעבר ללוגו או לשם. יש בו שילוב של תרבות וערכים ואלה הולכים איתנו גם תחת השם החדש.

המוצרים המצטיינים, העובדים המוכשרים והאובססיה שלנו לאיכות, בטיחות וחדשנות ממשיכים כעת תחת מותג חדש ואנו צופים לעתיד בו הערכים הללו, ימשיכו ויתחזקו, מול שותפים עסקיים ומול לקוחות”.

שני המחשבים (Portégé X30-F ו- Tecra X40-F) אף מדגימים סטנדרטי אבטחה גבוהים יותר

סוכנות יחסי הציבור ‘דוניצה תקשורת’ של מר נחום דוניצה המתמחה בעולם יחסי הציבור לחברות בתחום הטכנולוגיה, נמסר לפורטל כאן ישראל | כאן נעים אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, כי; מותג ׳dynabook׳ הוא אחד המותגים היותר ידועים, מוכרים ומוערכים ביפן והוא מדגים את החיבור המוצלח וההיצע שיש לשתי חברות האם; טושיבה ו-שארפ.

חב’ טושיבה, מובילת התעשייה, השיקה את ה- T1100 – הלפטופ הראשון בעולם כבר בשנת 1985 כשמיד אחריו, בשנת 1989 היא השיקה את ה-Dynabook J-3100 SS001 – מחשב הנוטבוק הראשון בעולם.

לפטופ Dynabook_NEXT GENERATION LAPTOPS-Tecra X40-F | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
לפטופ Dynabook_NEXT GENERATION LAPTOPS-Tecra X40-F

החדשנות שהופגנה בשני הדגמים אפשרה לאנשים לעבוד בביטחון ובנוחות מכל מקום שרצו ולמעשה, הגדירו את צורתו של שוק המחשבים הניידים כיום.

מאז, טושיבה המשיכה להשיק מוצרים חדשניים (וזוכי פרסים) ושירותים ששילבו את מיטב הטכנולוגיה והעיצוב למחשבים שהדגימו איכות, אמינות וביצועים חסרי תחרות״.

ה-Portégé X30-F וה-Tecra X40-F, מצוידים ב-Windows 10 Modern Standby) MS), שמאפשר להעתיק את חוויית השימוש סמארטפונים לעולם הפי.סי (PC).

בשילוב עם תכונת ה״השכמה עם טביעת אצבע״ מקבל המשתמש חוויה של כיבוי/הדלקה מידיים, להם הם רגילים מעולם הטלפונים הניידים.

תכונת ה-Modern Standby PC, עושה שימוש בכל חיבור רשת קיים; WiFi, סלולר פס רחב או חיבור אית׳רנט קווי, כדי להישאר ׳דלוק׳ תמיד ומחובר לרשת, אך במצב של צריכת חשמל נמוכה, להפליא.

שיפורים נוספים כוללים גרסת WiFi 6 – לחיבור רשת מהיר יותר ורחב פס יותר היעיל במיוחד בסביבות עבודה עמוסות משתמשים.

שני המחשבים אף נהנים מיכולות אחסון חדישות. השימוש ב- Intel Optane, מאפשר האצת עבודה ושימושי זיכרון, תוך צמצום זמני המתנה.

הפתרון של אינטל אף לומד איזה פונקציות נמצאות בשימוש תדיר ומעניק להם האצת יתר – לעבודה מהירה וחלקה יותר.

חידוש נוסף, הוא; מאוורר S-Type שפותח, כדי לספק קירור משופר בכ- 10% ותפעול שקט יותר.

שני המחשבים (Portégé X30-F ו- Tecra X40-F) אף מדגימים סטנדרטי אבטחה גבוהים יותר;

בנוסף לעובדה שה-BIOS וה-TPM 2.0, מפותחים במעבדות החברה, שני הדגמים תומכים ביישומי אבטחה דוגמת; Secure Launch protection ו-System Management Mode protection.

המחיר; החל מ- 5500 שקלים, לפני מ.ע.מ (תלוי התצורה הסופית).

המחשבים החדשים, יהיו זמינים באוגוסט 2019 באמצעות חברת ׳מפעיל׳. למידע נוסף לחצו כאן.

אודות Dynabook Inc

במשך מעל ל-30 שנה המחשבים הניידים של טושיבה והטכנולוגיות בהן הם צויידו, היוו את הסטנדרט לתעשייה כולה בתחומי חדשנות, איכות ואמינות מוצר.

כעת, עם הרכישה על ידי תאגיד Sharp ותחת המותג החדש Dynabook, ממשיכה החברה במסורת של אספקת ערך מוסף ותמיכה בשותפים העסקיים ובלקוחות ברחבי העולם. למידע נוסף.

למידע מקוון;

בקרו באתר לקבלת מידע על המוצרים האחרונים של החברה, או בקרו בבלוג שלנו. כאלטרנטיבה, ניתן ליצור קשר עם החברה במגוון אתרי המדיה החברתית שלה.

אודות מפעיל;

“מפעיל’ הוקמה לפני כ-80 שנה כחברה המתמחה במתן פתרונות כוללים לארגונים ועסקים בתחומי טיפול בפלט ארגוני ושירותים עסקיים מבוססי תמיכה ושרות מתמשכים.

החברה התאימה עצמה לשינויים הטכנולוגיים שחלו במהלך השנים והתמקדה במתן פתרונות כוללים בתחום ההדמיה, הדפוס המקצועי והמחשוב לעסקים וארגונים בכל סדר גודל. למידע נוסף.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן