הריון | לידה | תינוקות חדשות בריאות מוזיקה מסעודה מרכלת פרדס חנה-כרכור

נוי פדלון, הזמרת ילדה בת בניתוח קיסרי ב”הלל יפה-חדרה” מזל טוב!

לאחר כ-3 שבועות של אשפוז ממושך בשל ירידת מים מוקדמת, ילדה הזמרת נוי פדלון את בתה הבכורה בניתוח קיסרי במרכז הרפואי הלל יפה. סיפרה נוי בהתרגשות; "בשבוע 29 להריון, הגעתי לחדר מיון יולדות של "הלל יפה" בשל ירידת מים מוקדמת. לאחר סדרת בדיקות החליטו במחלקת אם ועובר להשאיר אותי להמשך טיפול ומעקב. אני מודה לצוות המסור ובראשו לפרופ' רינת גבאי בן זיו, מנהלת המחלקה, על הטיפול המקצועי ועל התמיכה לאורך כל הדרך".
0
0
נוי פדלון, זמרת, פזמונאית, מלחינה ומפיקה מוזיקלית - ילדה בת בכורה במרכז הרפואי הלל יפה חדרה ברקע: דר עמית הוכברג, המיילדת סילבי אקרמן, נוי פדלון ופרופ רינת גבאי | עיבוד: Photolab | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
נוי פדלון, זמרת

“בשבוע 29 להריון, הגעתי לחדר מיון יולדות של המרכז הרפואי “הלל יפה” בעיר חדרה בשל “ירידת מים” מוקדמת. לאחר סדרת בדיקות, החליטו להשאיר אותי להמשך טיפול ומעקב ב’מחלקת אם ועובר’ כך סיפרה היום (יום שני, ו’ טבת, תשפ”ד) הזמרת, פזמונאית, מלחינה ומפיקה מוזיקלית נוי פדלון, שנולדה וגדלה בפרדס חנה – כרכור בתאריך 25.2.94.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק אובטוויטר.

בשל ירידת מים מוקדמת התאשפזה נוי, לפני כשלושה שבועות במחלקת ‘אם ועובר‘ של המרכז הרפואי הלל יפה” בחדרה.

השבוע, כשהיא בשבוע 31 להריונה, ילדה נוי פדלון,ב-ניתוח קיסרי את בתה הבכורה. ברכות לזמרת נוי פדלון ולבעלה טופז גנור על הולדת בתם הבכורה במרכז הרפואי הלל יפה בעיר חדרה.

ב’מחלקת אם ועובר’ סיפרה אחות סילבי אקרמן, שטיפלה בנוי לאורך האשפוז, ליוותה אותה גם במהלך הלידה.

לאחר הלידה סיפרה נוי בהתרגשות; “בשבוע 29 להריון, הגעתי לחדר מיון יולדות של “הלל יפה” בשל ירידת מים מוקדמת. לאחר סדרת בדיקות החליטו במחלקת אם ועובר להשאיר אותי להמשך טיפול ומעקב.

אני רוצה להודות לצוות המסור, ובראשו לפרופ’ רינת גבאי בן זיו, מנהלת המחלקה, על הטיפול המקצועי ועל התמיכה לאורך כל הדרך”.

מטעם במרכז הרפואי הלל יפה, מסרה הדוברת דפנה נבו, לאתר ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה‘ הוסיפה, כי בשל הלידה המוקדמת התינוקת אושפזה להמשך טיפול והשגחה ב-פגייה בניהולו של ד”ר עמית הוכברג. שיהיה במזל טוב! ליולדת נוי ולכל היולדות ב”הלל יפה“.

ביוגרפיה של נוי פדלון 

פדלון, נולדה במושבה פרדס חנה-כרכור, לאושרה ו-אילן. היא החלה את דרכה המוזיקלית בשנת 2012, כאשר החלה להעלות ל-אתר יוטיוב, גרסות כיסוי לשירים שונים.

בשנת 2013, השתתפה פדלון בעונה הראשונה של תוכנית “הכוכב הבא“, אך לא עברה את השלבים המתקדמים. בין השנים; 2017-2018, פעלה פדלון כזמרת ליווי של הזמר איתי לוי.

ב-2017, כתבה פדלון את להיטו “שתישרף האהבה” לצד עדן חסון. כמו כן, כתבה פדלון, שירים נוספים לזמרים כמו; עומר אדם, משה פרץ ופאר טסי.

ב-2018, הוציאה את סינגל הבכורה שלה; “סוודר” השיר זכה להצלחה רבה כאשר נכנס לפלייליסט של גלגלצ, דורג בראש המצעד השבועי של “מדיה פורסט” והיה לאחד השירים הבולטים ביותר באותה שנה.

הסינגל השני שלה, “גלגל ענק” יצא ב-2019. באותה שנה, הוציאה סינגלים נוספים, בהם; “אין לך סוף” “סכינים” ו-“התגעגעתי” שזכו אף הם להצלחה, אולם לא הצליחו לשחזר את הצלחת השיר הראשון.

בפברואר 2020, הוציאה פדלון את השיר “אל תגיד“, שהגיע למקום ה-29 במצעד הפזמונים העברי השנתי של כאן גימל.

במרץ 2020, הוציאה את אלבום הבכורה שלה; “סוודר“. באותו חודש, יצא השיר “הכוכבים בוכים בלילה” שכתבה פדלון, יחד עם דולב רם ו-פן חזות לפרויקט החדש שלהם ובוצע על ידי שירי מימון ודודו אהרון.

ב-15 בספטמבר, הוציאה את הסינגל “זה בסדר“. ב-25 בפברואר 2021, הוציאה את הסינגל “הרסת לי שירים“. ביולי, הוציאה את השיר “מה יש לך?“, יחד עם להקת טיפקס.

ב-30 ביולי 2023, הוציאה את הסינגל “בלילות“.ב-24 באוגוסט השנה, הוציאה את הסינגל “לילות ירושלים“.

קישורים חיצוניים;

המידע הובא באדיבות ויקיפדיה .

0
0Tags

אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל ("כאן נעים") בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 70, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ול-חלי כהן-נעים, סבא מאושר ל-7 נכדים; רפאל, דוד, אוריאן, מילה שרה, אריאל, עלמה ו-אביגיל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

ברכת ראש הממשלה נתניהו ליום העצמאות ה-75

הדלקת המשואות ופתיחת חגיגות יום העצמאות

דבר ראש הממשלה ביבי נתניהו

דילוג לתוכן