בנקים חדשות עסקים כסף מדבר מלחמת חרבות ברזל עסקים קטנים ובינוניים

נגיד בנק ישראל נקטנו בצעדים להקל בתזרים המזומנים של העסקים כעת

מלחמת חרבות ברזל: נגיד בנק ישראל, פרופ׳ אמיר ירון; "אנו בבנק ישראל, נמשיך להתמקד בפעילות המגזר העסקי, ובפרט בעסקים הקטנים" ◄ ד״ר רון תומר נשיא התאחדות התעשיינים:  ״שמחתי להיפגש היום עם נגיד בנק ישראל, שהיה קשוב לצרכי העסקים בישראל והתעשייה הישראלית בפרט, לאור המצב הכלכלי הקשה שנוצר בעקבות המלחמה".
0
0
נגיד בנק ישראל, פרופ׳ אמיר ירון; עם ד״ר רון תומר נשיא התאחדות התעשיינים על רקע מלחמת חרבות ברזל | עיבוד: Photolab | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
ד״ר תומר ופרופ׳ ירון

ההשפעה הכלכלית של ‘מלחמת חרבות ברזל’ והמדיניות הננקטת כדי להבטיח את הפעילות הכלכלית במשק בזמן הלחימה ואיתנותו גם לאחריה – זה היה הרקע היום בצהריים (יום שלישי, ט’ בחשון התשפ”ד | 24.10.23 ) בפגישה בין נגיד בנק ישראל, פרופ׳ אמיר ירון ונשיא התאחדות התעשיינים ויושב ראש נשיאות המעסיקים והעסקים, ד״ר רון תומר.

 רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק או בטוויטר.

בפגישה, בין השניים דנו השניים במהלכה על ההשפעה הכלכלית של המלחמה והמדיניות הננקטת על מנת להבטיח את הפעילות הכלכלית במשק בזמן הלחימה ואיתנותו גם לאחריה.

נגיד בנק ישראל, פרופ׳ אמיר ירון, אמר, כי; ״איתנותה של הכלכלה הישראלית מורכבת מאיתנותם של כל אחד מהשחקנים השונים בה.

ישנה חשיבות רבה בעת הזו להמשכיות ופעילות גדולה ככל שניתן של העסקים השונים בענפי הכלכלה.

אנו נקטנו במספר צעדים שנועדו להקל על תזרים המזומנים של העסקים בעת הזו ולסייע להם לצלוח את התקופה ויש להמשיך להפעיל כלים גם מצד הממשלה לטובת סיוע מיטבי וממוקד”.

מטעם דוברות בנק ישראל, נמסר לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי נגיד בנק ישראל, פרופ׳ אמיר ירון, הוסיף, כי; “אנו בבנק ישראל, נמשיך להתמקד בפעילות המגזר העסקי, ובפרט בעסקים הקטנים“.

״שמחתי להיפגש היום עם נגיד בנק ישראל, שהיה קשוב לצרכי העסקים בישראל והתעשייה הישראלית בפרט, לאור המצב הכלכלי הקשה שנוצר בעקבות המלחמה” – אמר ד״ר רון תומר נשיא התאחדות התעשיינים ויושב ראש נשיאות המעסיקים והעסקים;

כתמיד, גם במצבים קשים, בנק ישראל, מהווה אי של יציבות ואנו סומכים על הנגיד, כי ידע לנקוט במדיניות המוניטרית הנכונה וייעץ לממשלה באשר למדיניות הפיסקלית הנדרשת שתקל על המשק והעסקים בישראל״. סיכם ד״ר רון תומר נשיא התאחדות התעשיינים.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל ("כאן נעים") בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 70, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ול-חלי כהן-נעים, סבא מאושר ל-8 נכדים; כפיר-שלמה, רפאל, דוד, אוריאן, מילה שרה, אריאל, עלמה ו-אביגיל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

ברכת ראש הממשלה נתניהו ליום העצמאות ה-76

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

הדלקת המשואות יום העצמאות ה-76

תפילה ליום העצמאות 76

דילוג לתוכן