קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

פלילים ראש העין

נגד הגננת כרמל מעודה, כתב אישום על התעללות ותקיפת קטינים

בבקשת המעצר, נגד הגננת כרמל מעודה, צוין, על ידי פרקליטות מחוז מרכז (פלילי) באמצעות עורכת דין איריס סגל, כי; "... מעשיה של המשיבה מקימים עילת מעצר... שכן, קיים יסוד סביר לחשש, כי מעודה, תסכן את ביטחון הציבור באשר הוא... זאת בעקבות ריבוי הקטינים הנפגעים, ריבוי האירועים ו'ההתעללות השיטתית' שנחשפה ב-4 מצלמות, כמעט מדי יום, משך תקופה לא מבוטלת של כ-3 שבועות.

נגד הגננת כרמל מעודה, בת 25, בעלת הגן הפרטי "בייבי לאו" בעיר ראש העין, המיועד לתינוקות ולפעוטות בין הגילאים 3 חודשים עד 3 שנים, הוגש היום (ראשון, ד' בתמוז התשע"ט) בבית המשפט המחוזי בלוד, כתב אישום חמור ביותר על התעללות ותקיפת קטינים – בהם 18 אישומים הכוללים עבירות של התעללות בקטין או  חסר ישע ותקיפת קטין או חסר ישע – באמצעות פרקליטות מחוז מרכז (פלילי).

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

עורכת דין פיקר סגל, פרקליטות מחוז מרכז פלילי | רקע: הגננת המתעללת כרמל מעודה בבית המשפט | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
עורכת דין פיקר סגל

עורכת דין פיקר סגל_פרקליטות מחוז מרכז פלילי ברקע הגננת המתעללת כרמל מעודה בבית המשפט| עיבוד

בכתב האישום שהוגש על ידי עורכת דין איריס פיקר סגל, נכתב, כי בין התאריכים; 16.06.19 -27.05.19, הייתה הנאשמת (מעודה) הבעלים ומנהלת גן משפחתון "בייבי לאו" בעיר ראש העין, המיועד לתינוקות ולפעוטות בין הגילאים 3 חודשים עד 3 שנים.

בהזדמנויות רבות ושונות במהלך עבודתה בגן, במהלך התקופה המדוברת, תקפה הנאשמת הגננת כרמל מעודה לפחות 11 תינוקות ופעוטות בגן הילדים,

כיסתה ראשם של הקטינים בשמיכה ו-ישבה עליהם, כדי למנוע מהם תזוזה;

קשרה ידי אחד הקטינים באמצעות חוט למשך דקות עד שעות;

  • הרימה קטינים באמצעות אחיזה בכוח בזרוע, הניפה אותם באוויר והכל עד להטחתם ברצפה;
  • טלטלה תינוקות;
  • העמידה פעוטות עם הפנים אל הקיר, לעתים, למשך מספר שעות;
  • הצליפה בקטינים באמצעות חיתול,
  • סטרה להם,
  • צבטה ומשכה ראשם של פעוטות לאחור תוך חסימת אפם ופיהם, עד שהתגלעו קשיי נשימה.
  • הכריחה קטין לאכול תכולת צלחת לתוכה הקיא.
כרמל מעודה הגננת המתעללת ב-11 פעוטים ברקע ביתה שהוצת | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
כרמל מעודה ברקע ביתה שהוצת

פרקליטות מחוז מרכז (פלילי) באמצעות עורכת דין סגל, כתבה עוד בבקשת המעצר, כי; "..מעשיה של המשיבה (כרמל מעודה) מקימים עילת מעצר… שכן קיים יסוד סביר לחשש, כי מעודה, תסכן את ביטחון הציבור באשר הוא.

נגד הגננת כרמל מעודה, כתב אישום חמור על התעללות ותקיפת קטינים

ראש שלוחת תל אביב והמרכז של אגף דוברות הסברה ותקשורת של משרד המשפטים, עורכת דין עדי לבני, מסר לפורטלכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה' כי; זאת בעקבות ריבוי הקטינים הנפגעים, ריבוי האירועים ו'ההתעללות השיטתית' שנחשפה ב-4 מצלמות, כמעט מדי יום, משך תקופה לא מבוטלת של כ-3 שבועות".

זאת ועוד; "מסוכנותה של המשיבה מעודה, מקבלת משנה תוקף בהתחשב בעובדה שהמשיבה פגעה בתינוקות ובפעוטות רכים, חלקם ללא יכולת שפתית כלל וחלקם בשלבים הראשוניים של ההתפתחות השפתית, שאין ביכולתם לספר ולפנות לסיוע מהוריהם, שעה שמי שהיא האמונה על שמירת שלומם הפיזי והנפשי פוגעת בהם שוב ושוב.

כמו כן, לא ניתן ליתן במשיבה אמון, היות וניצלה את אמון ההורים שהפקידו בידיה, תרתי משמע, את היקר להם מכל…".

 אל בקשת מעצר כרמל מעודה.

אל כתב אישום כרמל מעודה.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן