"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חינוך כאן נוער

נבחרת ישראל במדעי המחשב קטפה הישגים באולימפיאדה בינלאומית

האולימפיאדה למדעי המחשב IOI – International Olympiad in Informatics נחשבת לאחת מהתחרויות המובילות והנחשבות ביותר של מדעי המחשב ב-עולם ומדינת ישראל לוקחת בה חלק משנת 1996 ◄הפעם התקיימה ברפובליקת אזרבייג'ן -באקו ולקחו בה חלק 327 צעירות וצעירים מ- 87 מדינות ברחבי העולם.
נבחרת ישראל ב'מדעי המחשב' ששבה לישראל מ'האולימפיאדה הבינלאומית במדעי המחשב - אזרבייז'ן' | צילום: מרכז מדעני העתיד | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו©
נבחרת ישראל ב'מדעי המחשב'

נבחרת ישראל ב'מדעי המחשב' ששבה לישראל מ'האולימפיאדה הבינלאומית במדעי המחשב -אזרבייז'ן' שהתקיימה בסוף השבוע שעבר, עם הישגים מרשימים לאחר שקפה 2 מדליות כסף ו-כן 2 מדליות ארד. עולה, כי האולימפיאדה הבינלאומית במדעי המחשב היא האולימפיאדה הבינלאומית במדעים האחרונה הקיץ והישגיה של נבחרת ישראל, מצטרפים להישגים האדירים, שהפגינו כל נבחרות ישראל במדעים – בקיץ 2019; כאשר כל תלמידי הנבחרות זכו במדליות!

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

נבחרת ישראל במדעי המחשב;

  • נעם גוטרמן, ביה"ס אורט קרית מוצקין, מקרית מוצקין – זכה במדליית כסף
  • אלמוג ולד, בית הספר אחד העם בפתח תקוה, מפתח תקוה – זכה במדליית כסף
  • איתי יהודה, תיכון בן צבי בקרית אונו, מגני תקוה – זכה במדליית ארד
  • רועי סיני, תיכון עתיד למדעים בלוד, מכפר אורנים – זכה במדליית ארד

שר החינוך, כב' הרב רפי פרץ; "אומה חזקה חייבת להישען על יסודות מבוססים ואיתנים. ההישגים המרשימים של תלמידנו באולימפיאדות של המתמטיקה, פיזיקה, כימיה ומדעי המחשב הם יסודות חשובים שיתרמו לחוסנה ולעתידה של מדינת ישראל.

הקרקע החינוכית הפורייה והמוחות שהתברכנו בהם הם משאב יקר ואנחנו נשקוד על פיתוחו כדי שישראל תמשיך להיות לקטר מוביל ב-שוק הכלכלי הגלובלי. לתלמידינו המצוינים, אני אומר בהערכה ובהוקרה גדולה, המשיכו להיות עמוד האש שעומד בראש המחנה. יישר כח!"

 יושב ראש 'מרכז מדעני העתיד' איש החינוך ולשעבר מנכל משרד החינוך דר' שמשון שושני; "הישגי נבחרת ישראל במדעי המחשב הם בשורה משמחת ומקור לגאווה גדולה. הקיץ, נבחרת אחר נבחרת, הפגינה יכולות מעולות – התלמידים המצוינים שלנו התחרו מול תלמידים מכל רחבי העולם, הגיעו להישגים מעוררי השראה והביאו כבוד גדול למדינת ישראל!"

מדוברות משרד החינוך מסרה הגב' מיכל צדוקי, לפורטל כאן ישראל | כאן נעים אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, כי; האולימפיאדה למדעי המחשב IOI – International Olympiad in Informatics נחשבת לאחת מהתחרויות המובילות והנחשבות ביותר של מדעי המחשב ב-עולם ומדינת ישראל לוקחת בה חלק משנת 1996.

משרד החינוך ו'מרכז מדעני העתיד' של 'קרן מיימונידיס' מובילים את הכשרת התלמידים הנבחרות להשתתפות באולימפיאדות הבינלאומיות במדעים.

אולימפיאדת מדעי המחשב 2019, התקיימה בבירת רפובליקת אזרבייג'ן והעיר הגדולה בה; באקו ולקחו בה חלק 327 צעירות וצעירים מ- 87 מדינות ברחבי העולם.

משרד החינוך ו'מרכז מדעני העתיד' של 'קרן מיימונידיס' מובילים את הכשרת התלמידים הנבחרות להשתתפות באולימפיאדות הבינלאומיות במדעים.

נבחרת ישראל במדעי המחשב, הוכשרה באוניברסיטת תל אביב לנוער. מנהל אקדמי דר דוד גינת, מאמנת ראשית חנית גלילי.

מנכל משרד החינוך, מר שמואל אבואב; "זכיית התלמידים שלנו באולימפיאדה למחשבים סוגרת היום בגאון רצף של הישגים מרשימים באולימפיאדות שעסקו בתחומי המדעים וממצבת את מערכת החינוך הישראלית בראש המדינות המצטיינות ובראש המדינות המובילות בתחומי המדעים.

נמשיך לתת בידי התלמידים את כל הכלים הנדרשים, כדי שישראל תמשיך להוביל חשיבה מדעית ופורצת דרך. אני מברך את התלמידים הזוכים על ההתמדה וההשקעה הרבה שלהם לאורך חודשים רבים ועל הרצון הבלתי מתפשר שלהם לחזור ארצה עם מדליות אולימפיות. אני מברך גם את המאמנים שלהם תרומה רבה בהישגים".

מנכל מרכז מדעני העתיד מר אלי פריד; "ההישגים המרשימים של נבחרת ישראל במדעי המחשב מצטרפים להישגים הנפלאים של נבחרות ישראל ב-אולימפיאדות הבינלאומיות בקיץ האחרון והם מעידים על היכולות הגבוהות של התלמידים שלנו ועל ההשקעה והמאמץ הרבים שלהם.

נמשיך לפעול בשותפות עם משרד החינוך במטרה להעניק את הכלים האיכותיים ביותר, שיסייעו לתלמידים שלנו לפרוץ את הדרך ולהגיע לפסגות".

סמנכל תקשוב טכנולוגיה ומערכות מידע, דר' עופר רימון; "בשנים האחרונות ביחד עם מרכז מדעני העתיד אנחנו עושים שינוי של כל התפיסה משלב האיתור, האימון וההכנה לקראת האולימפיאדות, המטרה שלנו להגיע בכל התחומים (מתמטיקה, פיסיקה, מדעי המחשב וכימיה) לצמרת העולמית, הדרך עוד ארוכה אבל אין ספק שהתחלנו ללכת בה".

נשיא אוניברסיטת תל אביב פרופ' אריאל פורת בירך את נבחרת התלמידים על הישגיהם המרשימים והוסיף כי; ״אוניברסיטת תל אביב מצטיינת בתחום מדעי המחשב והישגי תלמידינו, משקפים מצוינות זו״.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן