פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

חינוך כאן נוער

נבחרת ישראל במדעי המחשב קטפה הישגים באולימפיאדה בינלאומית

האולימפיאדה למדעי המחשב IOI – International Olympiad in Informatics נחשבת לאחת מהתחרויות המובילות והנחשבות ביותר של מדעי המחשב ב-עולם ומדינת ישראל לוקחת בה חלק משנת 1996 ◄הפעם התקיימה ברפובליקת אזרבייג'ן -באקו ולקחו בה חלק 327 צעירות וצעירים מ- 87 מדינות ברחבי העולם.
נבחרת ישראל ב'מדעי המחשב' ששבה לישראל מ'האולימפיאדה הבינלאומית במדעי המחשב - אזרבייז'ן' | צילום: מרכז מדעני העתיד | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו©
נבחרת ישראל ב’מדעי המחשב’

נבחרת ישראל ב’מדעי המחשב’ ששבה לישראל מ’האולימפיאדה הבינלאומית במדעי המחשב -אזרבייז’ן’ שהתקיימה בסוף השבוע שעבר, עם הישגים מרשימים לאחר שקפה 2 מדליות כסף ו-כן 2 מדליות ארד. עולה, כי האולימפיאדה הבינלאומית במדעי המחשב היא האולימפיאדה הבינלאומית במדעים האחרונה הקיץ והישגיה של נבחרת ישראל, מצטרפים להישגים האדירים, שהפגינו כל נבחרות ישראל במדעים – בקיץ 2019; כאשר כל תלמידי הנבחרות זכו במדליות!

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

נבחרת ישראל במדעי המחשב;

  • נעם גוטרמן, ביה”ס אורט קרית מוצקין, מקרית מוצקין – זכה במדליית כסף
  • אלמוג ולד, בית הספר אחד העם בפתח תקוה, מפתח תקוה – זכה במדליית כסף
  • איתי יהודה, תיכון בן צבי בקרית אונו, מגני תקוה – זכה במדליית ארד
  • רועי סיני, תיכון עתיד למדעים בלוד, מכפר אורנים – זכה במדליית ארד

שר החינוך, כב’ הרב רפי פרץ; “אומה חזקה חייבת להישען על יסודות מבוססים ואיתנים. ההישגים המרשימים של תלמידנו באולימפיאדות של המתמטיקה, פיזיקה, כימיה ומדעי המחשב הם יסודות חשובים שיתרמו לחוסנה ולעתידה של מדינת ישראל.

הקרקע החינוכית הפורייה והמוחות שהתברכנו בהם הם משאב יקר ואנחנו נשקוד על פיתוחו כדי שישראל תמשיך להיות לקטר מוביל ב-שוק הכלכלי הגלובלי. לתלמידינו המצוינים, אני אומר בהערכה ובהוקרה גדולה, המשיכו להיות עמוד האש שעומד בראש המחנה. יישר כח!”

 יושב ראש ‘מרכז מדעני העתיד’ איש החינוך ולשעבר מנכל משרד החינוך דר’ שמשון שושני; “הישגי נבחרת ישראל במדעי המחשב הם בשורה משמחת ומקור לגאווה גדולה. הקיץ, נבחרת אחר נבחרת, הפגינה יכולות מעולות – התלמידים המצוינים שלנו התחרו מול תלמידים מכל רחבי העולם, הגיעו להישגים מעוררי השראה והביאו כבוד גדול למדינת ישראל!”

מדוברות משרד החינוך מסרה הגב’ מיכל צדוקי, לפורטל כאן ישראל | כאן נעים אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, כי; האולימפיאדה למדעי המחשב IOI – International Olympiad in Informatics נחשבת לאחת מהתחרויות המובילות והנחשבות ביותר של מדעי המחשב ב-עולם ומדינת ישראל לוקחת בה חלק משנת 1996.

משרד החינוך ו’מרכז מדעני העתיד‘ של ‘קרן מיימונידיס‘ מובילים את הכשרת התלמידים הנבחרות להשתתפות באולימפיאדות הבינלאומיות במדעים.

אולימפיאדת מדעי המחשב 2019, התקיימה בבירת רפובליקת אזרבייג’ן והעיר הגדולה בה; באקו ולקחו בה חלק 327 צעירות וצעירים מ- 87 מדינות ברחבי העולם.

משרד החינוך ו’מרכז מדעני העתיד‘ של ‘קרן מיימונידיס‘ מובילים את הכשרת התלמידים הנבחרות להשתתפות באולימפיאדות הבינלאומיות במדעים.

נבחרת ישראל במדעי המחשב, הוכשרה באוניברסיטת תל אביב לנוער. מנהל אקדמי דר דוד גינת, מאמנת ראשית חנית גלילי.

מנכל משרד החינוך, מר שמואל אבואב; “זכיית התלמידים שלנו באולימפיאדה למחשבים סוגרת היום בגאון רצף של הישגים מרשימים באולימפיאדות שעסקו בתחומי המדעים וממצבת את מערכת החינוך הישראלית בראש המדינות המצטיינות ובראש המדינות המובילות בתחומי המדעים.

נמשיך לתת בידי התלמידים את כל הכלים הנדרשים, כדי שישראל תמשיך להוביל חשיבה מדעית ופורצת דרך. אני מברך את התלמידים הזוכים על ההתמדה וההשקעה הרבה שלהם לאורך חודשים רבים ועל הרצון הבלתי מתפשר שלהם לחזור ארצה עם מדליות אולימפיות. אני מברך גם את המאמנים שלהם תרומה רבה בהישגים”.

מנכל מרכז מדעני העתיד מר אלי פריד; “ההישגים המרשימים של נבחרת ישראל במדעי המחשב מצטרפים להישגים הנפלאים של נבחרות ישראל ב-אולימפיאדות הבינלאומיות בקיץ האחרון והם מעידים על היכולות הגבוהות של התלמידים שלנו ועל ההשקעה והמאמץ הרבים שלהם.

נמשיך לפעול בשותפות עם משרד החינוך במטרה להעניק את הכלים האיכותיים ביותר, שיסייעו לתלמידים שלנו לפרוץ את הדרך ולהגיע לפסגות”.

סמנכל תקשוב טכנולוגיה ומערכות מידע, דר’ עופר רימון; “בשנים האחרונות ביחד עם מרכז מדעני העתיד אנחנו עושים שינוי של כל התפיסה משלב האיתור, האימון וההכנה לקראת האולימפיאדות, המטרה שלנו להגיע בכל התחומים (מתמטיקה, פיסיקה, מדעי המחשב וכימיה) לצמרת העולמית, הדרך עוד ארוכה אבל אין ספק שהתחלנו ללכת בה”.

נשיא אוניברסיטת תל אביב פרופ’ אריאל פורת בירך את נבחרת התלמידים על הישגיהם המרשימים והוסיף כי; ״אוניברסיטת תל אביב מצטיינת בתחום מדעי המחשב והישגי תלמידינו, משקפים מצוינות זו״.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן