חדשות ספורט כדורגל מלחמת חרבות ברזל שדרות שדרות

מ.כ שדרות (ליגה ב’) חוזרת לליגה מהיעדרות של יותר מ-3 חודשים

ראש עיריית שדרות, מר אלון דוידי; "החיים ממשיכים וכנגד כל קושי תעמוד עוצמת רוח האדם והנפש. למרות הכל ובזכות הכל אנחנו נצליח לקום ולשגשג. שובה של הקבוצה אל משחקי הליגה, הוא ניצחון החיים על פני מי שניסה לשים להם סוף" ◄ אופיר אסולין, מנכ"ל החברה העירונית לספורט: "האסון נגע בכל אחד מאנשי המועדון, ההחלטה להמשיך הלאה היא לא פשוטה".
0
0
הקפטן אלון יופה והשחקן אופק זרביב ממועדון ספורט שדרות | ברקע: הזמנה למשחק מול אילת | צילום: אורי גבאי | עיבוד: Photolab | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
אלון יופה, אופק זרביב

האם אנו “חוזרים הבייתה” תרתי משמע שואלים במ.כ שדרות קבוצת הכדורגל העירוני של העיר המופעלת באמצעות החברה העירונית לספורט, שהודיעה היום (יום שני, י”ב בשבט התשפ”ד) כי היא תקיים השבוע ביום חמישי 24.1 את משחקה הראשון העונה במסגרת הליגה מאז פרצה ‘מלחמת חרבות ברזל’.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק אובטוויטר.

המשחק, נגד מכבי בני אילת, יתקיים ב’קריית הספורט אילת‘ ושריקת הפתיחה בשעה; 16:30.

מדי קבוצת הכדורגל העירונית של שדרות, מ.כ שדרות,  עוצבו על ידי תושב העיר ומאנשי צוות הקבוצה מר אורי גבאי, במטרה להנציח את עשרות מתושבי שדרות שנפלו במתקפת ה- 7.10.23 שהביאה לפריצת ‘מלחמת חרבות ברזל’ ושמותיהם של הנופלים, יוצרים את צורת מגן הדוד.

יושב ראש החברה העירונית לספורט בעיר שדרות, מר אופיר אסולין, אמר היום; “כידוע, העיר שלנו, עוברת את התקופה המטלטלת והמורכבת ביותר, האסון הנורא נגע בכל אחד מאנשי מועדון הכדורגל.

ההחלטה להמשיך את פעילות הקבוצה היא לא פשוטה ואפילו מורכבת לאור מלחמת חרבות ברזל’ אשר כידוע, עדיין מתנהלת”.

מטעם יועץ תקשורת ויחסי הציבור, מר אריאל פלר, נמסר לאתר ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, כי אסולין, הוסיף בדבריו; “בנוסף, לוח המשחקים הצפוף לא עושה איתנו חסד ובכל זאת, לזכרם ולמענם של בני העיר שקיפחו את חייהם, אסור לתת לטרור לנצח”.

“יום חמישי הקרוב, נתארח למשחק הראשון מאז פרצה המלחמה בעיר אילת שהפכה לבית של אלפים מתושבי שדרות, לפני השריקה, נקיים טקס הנצחה לזכרם. כולם מוזמנים!”, סיכם אסולין.

ראש עיריית שדרות, מר אלון דוידי; “החיים ממשיכים וכנגד כל קושי תעמוד עוצמת רוח האדם והנפש.

למרות הכל ובזכות הכל אנחנו נצליח לקום ולשגשג. שובה של הקבוצה אל משחקי הליגה, הוא ניצחון החיים על פני מי שניסה לשים להם סוף“.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל ("כאן נעים") בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 70, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ול-חלי כהן-נעים, סבא מאושר ל-7 נכדים; רפאל, דוד, אוריאן, מילה שרה, אריאל, עלמה ו-אביגיל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

ברכת ראש הממשלה נתניהו ליום העצמאות ה-75

הדלקת המשואות ופתיחת חגיגות יום העצמאות

דבר ראש הממשלה ביבי נתניהו

דילוג לתוכן