קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

חדשות בריאות מדינת ישראל בת 70

מתנדבי מדא חילקו שי לחיילי צהל בגוש עציון ובעוטף עזה

מתנדב מדא, עופר פרצמן שמר ששכל את אביו רב סרן נחום שמר זכרו לברכה, מפקד סיירת ב'חטיבה 14' של חיל השריון בחזית הדרומית ב'מלחמת יום הכיפורים'; "אותי אישית זה מאוד משמח להצטרף למיזם מיוחד כזה סמוך ליום הזיכרון לְחלְלי מערְכות ישראל וּלְנפגְעי פעולות האיבה. כבן למשפחה שכולה, לחלק 'חבילות שי לחיילים' ולראות את הבעת השמחה ואת החיוך על הפנים שלהם ואת התודה שהם אומרים, זה מראה כמה הדבר הפשוט הזה חשוב ומחמם את הלב".

לצהל באהבה ממגן דוד אדום. ערב יום הזיכרון לְחלְלי מערְכות ישראל וּלְנפגְעי פעולות האיבה, ויום העצמאות ה-70 למדינה, מתנדבי מדא, בני הנוער ובוגרים מוכרים לא רק על עבודתם בהצלת חיים במסגרת תפקידים בארגון מדא, ארגון ההצלה הלאומי של ישראל – אלא גם בזכות שלל הפעילויות חברתיות שהם מקיימים לאורך השנה. הפעם, יצאו המתנדבים לחלק כ- 1,000 חבילות ממתקים לחיילים שמוצבים לאורך הגדר בעוטף עזה בהם חיילים מחטיבת גולני וללוחמי השריון העוסקים בפעילות מבצעית בגוש עציון.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

מתנדבי מדא, פגשו את חיילי חילות גולני והשריון, שימחו אותם והודו להם על משימתם החשובה של הגנה ושמירה על ביטחון תושבי מדינת ישראל.

מתנדבי מדא מחלקים חבילות ממתקים לחיילי צהל
מתנדבי מדא מחלקים חבילות ממתקים לחיילי צהל

מתנדב מדא, עופר פרצמן שמר ששכל את אביו רב סרן נחום שמר זכרו לברכה, מפקד סיירת ב'חטיבה 14' של חיל השריון בחזית הדרומית ב'מלחמת יום הכיפורים'; "אותי אישית זה מאוד משמח להצטרף למיזם מיוחד כזה סמוך ליום הזיכרון לְחלְלי מערְכות ישראל וּלְנפגְעי פעולות האיבה.

כבן למשפחה שכולה, לחלק 'חבילות שי לחיילים' ולראות את הבעת השמחה ואת החיוך על הפנים שלהם ואת התודה שהם אומרים, זה מראה כמה הדבר הפשוט הזה חשוב ומחמם את הלב".

מנכל מגן דוד אדום (מדא), מר אלי בין; "במשך 70 שנה חיילי צהל, עוסקים בהגנה על המדינה ועושים לילות כימים למען ביטחוננו האזרחים.

מתנדבי מדא מעניקים חבילות שי לחיילי צהל
מתנדבי מדא מעניקים חבילות שי לחיילי צהל

רצינו במדא לשמח ולו במעט את לוחמי צהל ויצאנו ערב יום הזיכרון ויום העצמאות ה- 70 למדינת ישראל לבסיסי צהל בעוטף עזה ובגוש עציון במטרה להמתיק לחיילים מעט מזמנם עם חבילות ממתקים כהוקרה מהנהלת מדא העובדים והמתנדבים.

אני מודה למתנדבים בני הנוער והבוגרים שיצאו למשימה חשובה זו ומאחל לחיילי צהל בשם כלל הארגון חג עצמאות שמח ושיחזרו הביתה בשלום" – סיכם מנכל מגן דוד אדום (מדא), מר בין.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 65, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר לשלוש נכדות אוריאן, מילה שרה ו-אריאל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שניה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן