פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

חדשות בריאות ירושלים מבזקים כאן ישראל פלילים קורונה | Covid-19

מתנדבי מדא ביצעו בדיקות קורונה פיראטיות תמורת עשרות אלפי ₪

משטרת ישראל; לאחר ביצוע הבדיקות הפיראטיות, חמשת החשודים, נהגו להעביר את הבדיקות למעבדה בשטחי הרשות הפלסטינית ומעבדה פרטית בעיר ירושלים וזאת על פי החשד במטרה שתוצאותיהן לא ימצאו את דרכן למאגר משרד הבריאות וכך יישארו אנונימיות והן הועברו באופן פרטני ל"לקוחות".
0
0
רב-סמל ראשון חנניה מנולסון ראש צוות החקירה ביחידה המרכזית ביחידת מרחב ירושלים ברקע: עמדת בדיקת קורונה של מדא | צילום: דוברות המשטרה | עיבוד: שולי סונגו ©
רסר חנניה מנולסון

המשטרה, התירה לפרסום, כי היא מנהלת חקירה שעניינה ביצוע ‘בדיקות קורונה פיראטיות’ ברחבי ארץ ישראל, כשעבורן, גבוּ וגרפוּ החשודים כספים בסכומים המוערכים בעשרות אלפי שקלים’ אותם גרפו לכיסם, כל זאת תוך ניצול מעמדם כמתנדבי מdi דוד אדום וגישתם ל’ערכות הבדיקת קורונה’.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראלכאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

עולה, כי במסגרת החקירה, נעצרו 5 חשודים (בשנות ה-20-30 לחייהם, מן העיר ירושלים) עד כה. מעצרם של 4 (ארבעת) החשודים, הוארך בבית משפט השלום עד לתאריך; 9.10.20.

הפרשה החמוּרה נחשפה כשהיחידה המרכזית של מחוז ירושלים, פתחה בחקירת משטרה סמויה זאת בעקבות דיווח אשר התקבל מהנהלת מגן דוד אדום, אודות חשד על עריכתן של בדיקות קורונה | Covid-19 באופן פיראטי ל-אזרחים, זאת על ידי מתנדב מדא, בעבור תשלוּם.

לאחר הדיווח שהתקבל, נעצר חשוד ראשון לחקירה ומכאן חשפו ונחשפו חוקרי המשטרה לשיטת הפעולה, שבה התברר, מעורבים חשודים נוספים, בהם מתנדבים נוספים ובעלי מעבדות גם לבדיקות קורונה בישראל ובעיר רמאללה עיר פלסטינית הנמצאת כ-15 קילומטר צפונית לעיר ירושלים.

מן החקירה, עוד עלה, כי החשודים, הגיעו למקומות שונים במדינת ישראל וגם לנמל התעופה הבינלאומי בן-גוריון, זאת כדי לבצע בדיקות קורונה, שחלקם על פי החשד בוצעו באופן כזה, שתוצאותיהן יצאו שליליות על מנת ש”הלקוחות” יוכלו להיכנס ולצאת מן המדינה, כאוות נפשם, תוך הצגת התוצאות השליליות.

█ מתנדבי מדא, לקחו לידיהם את בריאות הציבור תוך זלזול בחשיבותן של בדיקות קורונה תקינות

לאחר ביצוע הבדיקות הפיראטיות, נהגו החשודים להעביר את הבדיקות למעבדה ב‘שטחי הרשות הפלסטינית’ ומעבדה פרטית בעיר ירושלים וזאת לפי החשד במטרה שתוצאותיהן לא ימצאו את דרכן אל ‘מאגר משרד הבריאות‘ וכך למעשה, יישארו אנונימיות והן הועברו באופן פרטני אל ה”לקוחות“.

מטעם דוברות המשטרה (ירושלים): מסר מר עופר סלומון, לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי מדובר בחשודים שלקחו לידיהם את בריאות הציבור תוך זלזול בחשיבותן של בדיקות קורונה תקינות, שכל מטרתן הנה למנוע את ההדבקה, ולסייע לאזרחי המדינה לעבור את המגיפה במינימום אבדות בנפש, כל זאת מתוך בצע כסף.

נגד החשודים, נמסר עוד מדוברות המשטרה; “אנו מתכוונים לפעול במלוא החומרה על מנת למצות עמם את הדין“.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן