חג סוכות שמח

101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

חדרה כבאות והצלה

מתחם מיקס חדרה אין ממצאים מה גרם לשריפה

*המשטרה סגרה את רחוב מוהליבר בחדרה בעקבות שריפה במתחם קניות במקום*.בעקבות שריפה בקומה שניה של מתחם קניות ברחוב מוהליבר פינת רחוב צה"ל בחדרה, נסגר לתנועה רחוב מוהליבר.עד כה לא דווח על נפגעים או לכודים.כוחות משטרה וכב"ה ממשיכים לפעול במקום.

פורסם על ידי ‏‎Michael Ohayon‎‏ ב שישי, 5 באוקטובר 2018
אין נפגעים למעט לוחם אש פונה במצב קל לבית החולים בעקבות שאיפת עשן ◄המתחם ברחוב צהל בעיר חדרה, נסגר לפי שעה לכל המבקרים ◄ראש עיריית חדרה; מוקדם לקבוע מה קרה ומיותר לפזר האשמות שווא כאלה או אחרות" ◄מרכז מסחרי MIXX חדרה, בבעלות איש העסקים מר קובי מימון, המדורג במעלה רשימת 100 העשירים של ישראל.
0
0

חוקרי שריפות ומהנדס מבנים (קונסטרוקטור | Constructor) הגיעו הבוקר שבת (כ”ז בתשרי, ה’תשע”ט) ל”מתחם הקניות מיקס חדרה” הממוקם מול תחנת שירותי כבאות והצלה ברחוב צהל בעיר לבדוק את הגורמים שהביאו לגרימתה ואת נזקי השריפה שפרצה אמש (ערב שבת) בקומה השנייה של המבנה בו גם בתי קולנוע בהקמה ולאחר רק 3 שעות כובתה על ידי 20 צוותי כיבוי, אך עדיין, קיים חשש לקריסת המבנה. אין נפגעים. למעט לוחם אש פונה במצב קל לבית החולים בעקבות שאיפת עשן. 

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

עיריית חדרה, מסרה לפי דקות אחדות, כי מתחם המיקס שחלקו עלה באש, יפתח כבר הערב מוצאי שבת מחדש עם החנויות שלא נפגעו בשריפה. בשלב זה, אזור רצפת הדק, יהיה סגור, כמו גם האזור בו נמצאות החנויות שנשרפו. העסקים האחרים כולל בתי הקפה – יפתחו, יחד עם יתר החנויות שמתחם.

דוברת התחנה האזורית חדרה של שירותי כבאות והצלה במחוז חוף, ברשות הארצית לכבאות והצלה, הגב’ מעיין מלכה, דיווחה לתקשורת; “לוחמי אש פעלו בזירת השריפה בשתי גזרות עבודה. עקב הנזקים הכבדים אשר נגרמו מקרינת החום האדירה, עלה אף חשש ליציבות של חלקים במבנה ולכן על פי דרישת גורמי הכבאות זומן למקום מהנדס מבנים (קונסטרוקטור).

מתחם "מיקס חדרה" - בלהבות
מתחם “מיקס חדרה” – בלהבות

מתחם MIXX-חדרה, גודר ונסגר לכל המבקרים, זאת בגין חשש ממשי, כי חלק מן המבנה בצידו הצפון-מזרחי, אשר ניזוק קשות יקרוס ויסכן את העוברים ושבים במקום.

‘רשות הכבאות’ שיגרה אל זירה השריפה, חוקרים הבוחנים את הנסיבות לשריפה, מהנדסים מטעם עירית חדרה ובעלי מתחם MIXX-חדרה, יבחנו גם מחר (ראשון) את הגורם לפרוץ השריפה הגדולה ואת עמידותו של המבנה ורמת הסיכון לקונים והמבקרים בסביבה.

עיריית חדרה, דיווחה, היום (שבת) כי בעקבות פניות רבות אל ראש העירייה מצד תושבים ולאור ההתלהמות ברשתות החברתיות ולאחר שיחה עם מפקד תחנת המשטרה, הודיע ראש העיר, כי החקירה רק בתחילתה ואין לפי שעה, כל ממצאים לידיעת או הבנת הסיבות שבגללן פרצה השריפה.

מתחם מיקס חדרה עולה באש
מתחם מיקס חדרה עולה באש

 “מוקדם לקבוע מה קרה ומיותר לפזר האשמות שווא כאלה או אחרות…”

ראש עיריית חדרה, הוסיף, כי; “כוחות ההצלה והמשטרה, החלו הבוקר (שבת) בבדיקה וחקירה ועדיין מוקדם לקבוע מה גרם לשריפה.

מוקדם לקבוע מה קרה ומיותר לפזר האשמות שווא כאלה או אחרות”.

מפקד תחנה אזורית של תחנת שירותי כבאות והצלה-חדרה, טפסר יששכר תוהמי וראש עיריית חדרה, ביקרו בזירה ועמדו אחר מאמצי הכיבוי. הנזקים במתחם כבדים.

המרכז המסחרי MIXX בעיר חדרה, שבבעלות איש העסקים מר קובי מימון (63), המדורג במעלה רשימת 100 העשירים של ישראל ובעל חברת הנדלן, פוליגון, הנסחרת בבורסה על פי שווי של כ-125 מיליון שקל.

פוליגון, מחזיקה במעט נכסים – שני מגרשים באדמה חקלאית בעיר פתח תקוה בסמוך לצומת ירקונים, קרקע בעיר חיפה ובעיר חדרה מרכז מסחרי MIXX דו־קומתי בשטח של 22 אלף מטרים ריבועים, שהקמתו הושלמה בשנת 2011 בהשקעה של 90 מיליון שקל.

חב’ פוליגון, חתמה ביולי 2017, על הסכם עם ‘ניו לינאו סינמה‘ בעלת ‘רשת בתי הקולנוע סינמה סיטי’ להרחבת המתחם שהתחייבה לנהל הליכי התכנון ולניהול ביצוע העבודות ואחר כך, תשכיר את המתחם.

 

0
0דילוג לתוכן