"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חדשות עיתונות | תקשורת המונים

משרד התקשורת: דרוש מנהל כללי לרשות השנייה

שר התקשורת מר איוב קרא; " אני קורא לכל מי שרואה עצמו מתאים ועומד בתנאי המשרה, להגיש את מועמדותו לתפקיד 'מנהל כללי לרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו' בפני הוועדה לאיתור מועמדים לתפקיד 'מנהל כללי לרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו'. ההליך יבוצע בשקיפות ועל פי אמות מידה מקצועיות בלבד".
שר התקשורת מר איוב קרא
שר התקשורת מר איוב קרא

דרוש מנהל כללי לרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו  כך עולה היום (רביעי, ‏כ"א תמוז תשע"ח) לאחר ששר התקשורת מר איוב קרא, מינה וועדה לאיתור מועמדים לתפקיד 'המנהל הכללי לרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו' בראשות הוועדה, יעמוד מנכל משרד התקשורת מר נתי כהן.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

הוועדה לאיתור מועמדים לתפקיד 'מנהל כללי לרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו' התכנסה לישיבה ראשונה בתאריך ה-1/7/18 והוחלט בה לצאת לפרסום איתור מועמד לתפקיד המנהל הכללי לרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו, האחראי לניהול השוטף והתקין של הרשות השנייה.

השר קרא; "אני קורא לכל מי שרואה עצמו מתאים ועומד בתנאי המשרה, להגיש את מועמדותו לתפקיד בפני הוועדה. ההליך, יבוצע בשקיפות ועל פי אמות מידה מקצועיות בלבד".

בין חברי הוועדה;

  • מר אילן רום, נציג נציב שירות המדינה .
  • גב' אודליה פרידמן, נציגת ציבור מתחום העשייה התרבותית או התקשורתית לרבות בתחומי האומנות, השידורים, העיתונאות, החינוך או הספורט.
  • מר עדן בר-טל, נציג ציבור בעל רקע וניסיון מובהקים באחד או יותר מן התחומים הבאים: ניהול, כלכלה, משפט או רגולציה.
  • פרופ' לימור שיפמן, נציגת ציבור שהיא אשת  אקדמיה בכירה מתחומי התקשורת, התרבות או החינוך.

עורך דין שי באב"ד, ששימש מנכל הרשות השנייה האחרון, בין השנים; 2013-2014, החליף אותו מר ניר שויקי, המשמש עד היום בתפקיד מנכל בפועל.

עורך דין באב"ד, הוצב במקום ה-11 ברשימת "כולנו" בראשות משה כחלון לכנסת העשרים וב-9 ביוני 2015, התפטר באב"ד ממקומו ברשימת "כולנו" לכנסת.

במאי 2015 עם כניסתו של משה כחלון לתפקיד שר האוצר, מונה שי באב"ד לתפקיד מנכל משרד האוצר והחליף את הגב' יעל אנדורן. לצד תפקיד זה, מכהן באב"ד כיושב ראש הוועדה המחוזית לתכנון ובניה – מחוז מרכז.

█ הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו

הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו (ובקיצור: הרשות השנייה) היא תאגיד סטטוטורי, האחראי לקיום שידורי טלוויזיה ורדיו מסחריים בישראל, בתחנות טלוויזיה ארציות ובתחנות רדיו אזוריות ועל הפיקוח עליהם.

הרשות השנייה, החלה לפעול ב-1 בספטמבר 1991. החל משנת 2008, אחראית הרשות השנייה גם על שידור טלוויזיה דיגיטלי קרקעי לערוצים הציבורייםעידן+.

בראש הרשות עומדת מועצה ציבורית. המועצה, קובעת את מדיניות הרשות וממנה את מנכל הרשות.

כמו כן, מקיימת הרשות מכרזים ומעניקה זיכיונות שידור.

עוד אחראית הרשות לבדיקת לוח המשדרים של הזכיינים בטלוויזיה וברדיו. הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו נחשבת תאגיד הממוקם יחד עם מוסדותיו בעיר הבירה, ירושלים.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן