"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חקלאות ישראל חתולים | Cats

משרד החקלאות מזהיר מהגשת מזון יבש לחתולים 'טיפהקט'

משרד החקלאות מזהיר את הציבור: אין להגיש לחתולים מזון יבש לחתולים מסוג "טיפהקט" המשווק על ידי "צמח ישראפט" באריזה של 20 ק"ג שיוצר בתאריך  27.9.2019  מס' אצווה 370906 ◄ לקוחות אשר רכשו מוצר מסוג זה מתבקשים לדווח מידית לחברת "צמח" ולהחזירם לחברה ◄ האזהרה באה בעקבות תלונות של לקוחות כי חתוליהם מסרבים לאכול את האוכל ◄ במסגרת הבדיקה שנערכה, התגלו ריכוזים חריגים של ויטמינים, מתכות וסידן.
חתולים מסוגים שונים צילום: depositphotos | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
חתולים

האם חתולים בישראל, הפכו לאניני טעם במיוחד ומסרבים באחרונה לאכול את המזון היבש של חתולים בשם "טיפהקט" באריזה של 20 קילו? לאנשי חברת לחברת 'צמח תערובות' – יצרנית מזון לבעלי חיים, יש את האומץ הראוי, לדווח על כי בחודש האחרון, הגיעו בשוגג לשוּק 40 שקי מזון לחתולים מתוך אצווה שנפסלה לשיווק בשלב מבדקי האיכות אשר מבוצעים בטרם השיווק.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה' בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

משרד החקלאות, נרתם לעניין והודיע לציבור, כי הוא מזהיר את הציבור מלהגיש לחתולים מזון יבש לחתולים מסוג "טיפהקט" המשווק על ידי "צמח ישראפט" באריזה של 20 קילוגרמים שיוצר בתאריך 27.9.2019 מס' אצווה 370906.

ה"פרשה" החלה כשפניות של לקוחות לחברת "צמח" – יצרנית מזון לבעלי חיים, הצטברו אצלה, בטענה, כי; "החתולים מסרבים לאכול את המזון…".

בבדיקות פנימיות שנערכה במעבדות החברה, נמצא, כי נמצאו ערכים תזונתיים שאינם תקינים במוצר "טיפהקט" המשווק על ידי חברת "צמח ישראפט".

ובחודש האחרון, אכן, הגיעו בשוגג לשוּק 40 שקי מזון לחתולים מתוך 'אצווה' פסוּלה לשיווק בשלב מבדקי האיכות אשר מבוצעים בטרם השיווק.

תמונת גב המוצר של מזון יבש לחתולים באריזה של 20 קילו | צילום: צמח ישראפט

בבדיקה הנרחבת, עלו גם ממצאים המצביעים, כי המזון היבש של חתולים הידוע בשם; "טיפהקט" באריזה של 20 קילוגרמים, מכיל ריכוזים חריגים של; ויטמין A ו-ויטמין D, מלח וכן רמות גבוהות מאוד של נחושת, מתכת וסידן, דבר אשר עלול  לסכן את בריאותם של בעלי החיים.

יצוין, כי לפי בדיקות שנערכו עד כה במוצר הפגוּם, יודגש אין מדובר במזון מסוּכן עבור החתולים בהאכלה קצרת טווח.

יחד עם זאת, תכולות המוּצר, אינן עולות בקנה אחד עם המפרט התזונתי המקורי וישנה פגיעה בטעמו.

דוברת משרד החקלאות ופיתוח הכפר הגב' דפנה יוריסטה, מסרה באמצעות מנהלת רשתות חברתיות הגב' יעל פרידנרייך לפורטלכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה' כי לכן, מבצעת חברת צמח תערובות, החזרה מהשוּק (Recall) של מוצר זה ואיסוף המוצרים מן המדפים.

עד כה לא דווחו מקרי תחלואה – אלא רק סירוב אכילה בשל הפגיעה בטעימות המוצר.

המוצר שיש להחזירו; מזון יבש לחתולים בשם "טיפהקט" באריזה של 20 קילו, המשווק על ידי "צמח ישראפט" אצווה 370906, מתאריך ייצור; 27/09/2019.

לוגו ישראפאט של חברת צמח תערובות

מטעם חברת צמח תערובות, נמסר, כי; "במידה וקיים צרכן אשר המוצר מהסוג והאצווה, הנזכרים לעיל, נמצא ברשותו, הוא מתבקש שלא להשתמש בו ולא לתת אותו לחתולים או לכל בעל חיים אחר ולהחזירו לחנות ממנו נקנה.

הצרכן, יקבל זיכוי מלא על המוצר. לכל שאלה, בירור ופנייה יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו בטלפון; 04-6755556.

אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת להימנע מתקלות מסוג זה ומתנצלים בפני לקוחותינו.

אנו פועלים בתיאום מלא עם פיקוח וטרינרי ותזונאית מומחית למזון לבעלי חיים ונמשיך לעשות מאמצים לספק מוצרים תקינים ואיכותיים". סיכמו בחברת צמח תערובות.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן