מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

חקלאות ישראל מבזקים כאן ישראל צרכנות צרכנות ירוקה

משרד החקלאות בלם עליית מחירי הירקות והפירות לאחר ראש השנה

גם מחיר ה-עגבניות, ירד השבוע והוא עומד עתה על 4.5 ₪ לעומת 6 ₪ בשבוע שעבר ◄ה-קישואים גם הם רשמו השבוע, ירידה נאה ל-6 ₪ במחיר סיטוני לעומת 9 ₪ בשבוע שעבר. כך מתברר, גם מחיר ה-בננות שירד ל-5.1 ₪ מ-6.5 ₪ בשבוע שעבר ◄ במשרד החקלאות, גם רואים ירידה בהיקפי העסקאות בשוּק הסיטוני ומגדירים אותו כ"מסחר חלש" ללא הרבה תנוּעה בשוק.
0
0
שר משרד החקלאות ופיתוח הכפר של ישראל חבר כנסת אלון שוסטר, ברקע: ירקות ופירות | עיבוד: שולי סונגו ©
אלון שוסטר, שר החקלאות

ירידת מחירים ניכרת בשוק הירקות והפירות, זאת בהשוואה למחירים שבשבוע שעבר שהיו גבוהים יחסית – כך עולה מניתוח של כלכלני משרד החקלאות ופיתוח הכפר באשר ל”הימים שאחרי ראש השנה” מסקירה של המשרד, שפורסמה אתמול (יום חמישי, ו’ בתשרי התשפ”א) מתברר, כי המחיר הסיטוני של מלפפונים, צנח עד לכדי שיעור חד של כ-50% (!) ל-4.59 ₪ לעומת 9.6 ₪ בשבוע שעבר.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראלכאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

גם מחיר ה-עגבניות, ירד השבוע והוא עומד עתה על 4.5 ₪ לעומת 6 ₪ בשבוע שעבר.

ה-קישואים גם הם רשמו השבוע, ירידה נאה ל-6 ₪ במחיר סיטוני לעומת 9 ₪ בשבוע שעבר. כך מתברר, גם מחיר ה-בננות שירד ל-5.1 ₪ מ-6.5 ₪ בשבוע שעבר.

במשרד החקלאות, גם רואים ירידה בהיקפי העסקאות בשוּק הסיטוני ומגדירים אותו כ”מסחר חלש” ללא הרבה תנוּעה בשוק.

יחד עם זאת, בשוק יש שפע סחורה, ללא מחסור. במשרד החקלאות, מסבירים את התנועה הדלה בשוק הסיטוני בדפוס שמאפיין ימים שלאחר חג, כיוון שבדרך כלל רוב הציבור מרכז את קניותיו טרום ימי החג.

█ משרד החקלאות; ‘הסגר’ בו אנו נמצאים וסגירה של עסקים במגזר המוסדי כגון; מסעדות ו-בתי מלון, ככל הנראה, תורמת להיקף עסקאות לא גדול. 

דוברת משרד החקלאות ופיתוח הכפר הגב’ דפנה יוריסטה הוסיפה לאתר  ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי משרד החקלאות ופיתוח הכפר של ישראל בראשות השר וחבר כנסת אלון שוסטר, מבהיר, כי גם ‘הסגר’ בו אנו נמצאים וסגירה של עסקים במגזר המוסדי כגון; מסעדות ו-בתי מלון, ככל הנראה, תורמת להיקף עסקאות לא גדול.

הניתוח הוא חלק ממעקב החטיבה למחקר כלכלה ואסטרטגיה במשרד החקלאות אחר שוק התוצרת הטרייה והערכות המצב השבועיות שמקיימת הנהלת המשרד מדי שבוע לטובת אספקת מוצרי המזון הטריים לכלל האוכלוסייה, כל זאת תוך שמירה על ביטחון מזון.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן