מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

חדשות חינוך ירושלים

משרד החינוך נערך לחסימת הצירים בירושלים ב-בגרות חורף מתמטיקה

כ-75,000 תלמידים צפויים להיבחן ביום חמישי הקרוב בבגרות חורף מתמטיקה, כ- 3,200 תלמידים בעיר ירושלים ◄מנכל משרד החינוך, שמואל אבואב; "מועד חורף מאפשר לבתי הספר לפרוס באופן גמיש ונח יותר את הבחינות ובתוך כך לרווח ולהפחית את עומס המבחנים. הוא גם נועד להעניק לתלמידים הזדמנות נוספת לשיפור הציון כדי שיוכלו למצות את מיטב הפוטנציאל הטמון בהם. בעקבות פורום יום השואה הבינלאומי, נערכנו מבעוד מועד כדי שהבחינה תתקיים כסדרה".
מנכל משרד החינוך, מר שמואל אבואב, ברקע: איור של תלמידים בבחינת בגרות חורף מתמטיקה | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
שמואל אבואב

כ- 75,000 תלמידים צפויים להיבחן השבוע ביום חמישי הקרוב (כ”ו בטבת התש”פ, ה- 23.1.2020) בבחינת הבגרות מתמטיקה מועד חורף 2020. מתוכם, כ- 3,200 תלמידים מתגוררים בעיר ירושלים, בה יתכנס “פורום השואה הבינלאומי”.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

מיפוי שערך משרד החינוך, מעלה, כי 15 בתי ספר בעיר ירושלים, ממוקמים באזורים בהם הצירים צפויים להיות חסוּמים. לנוכח זאת, פרסם המשרד אל בתי הספר נהלים מסודרים לשם היערכות.

בחינת הבגרות’ תתקיים בכל רמות הלימוד;

  • ב- 3 יחידות לימוד צפויים להיבחן כ- 50,000 תלמידים,
  • ב- 4 יחידות לימוד: כ- 15,000 תלמידים,
  • ב- 5 יחידות לימוד: ב- 10,000 תלמידים.

מנכל משרד החינוך, מר שמואל אבואב, אמר היום (שלישי, כ”ד בטבת התש”פ) כי; “מועד חורף, מאפשר לבתי הספר לפרוס באופן גמיש ונח יותר את הבחינות ובתוך כך לרווח ולהפחית את “עומס המבחנים“.

הוא גם נועד להעניק לתלמידים הזדמנות נוספת לשיפור הציון, כדי שיוכלו למצות את מיטב הפוטנציאל הטמון בהם.

בעקבות ‘פורום יום השואה הבינלאומי’ נערכנו מבעוד מועד, כדי שהבחינה, תתקיים כסדרה. לשם כך, נקטנו בשוּרה של פעולות לוגיסטיות שיבטיחו את ההבחנות באופן מסודר וכבשגרה.

עם זאת, אנחנו ערוכים לתת מענים לבעיות שעלולות להתעורר וכן למקרים חריגים עמם יתמודדו תלמידים. אנחנו נגלה כלפיהם רגישות, וניתן מענה פרטני. אני מאחל לנבחנות ולנבחנים הצלחה רבה בבחינה”.

מנהלת ענף הסברה ודוברות של משרד החינוך הגב’ אילנית זוילי, מסרה לפורטל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה’ כי הבחינה הראשונה תפתח בשעה 12:00 והאחרונה, תנעל בשעה 18:45.

15 בתי ספר, המצויים באזורי הצירים החסומים מתבקשים לעקוב אחר הפרסומים הרשמיים ולבקש מהתלמידים להקדים את הגעתם לבתי הספר, כדי להתחיל את הבחינה במועדה.

עוד מומלץ להשתמש ב-תחבורה ציבורית ולא להגיע לבחינה ברכבים פרטיים, שכן ייתכן, כי בחלק מן הרחובות שיהיו חסוּמים לתנועת רכב פרטי, תתאפשר תנועתם של אוטובוסים.

משרד החינוך, ער לקשיים ולבעיות שעלולים להתעורר ובמקרים חריגים הוא ידע לתת את המענים הנדרשים. יחד עם זאת, התלמידים מתבקשים להגיע במועד ולא לאחר לבחינה, כדי לשמור על טוהר הבחינות.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן